Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2016-05-19, 15:33
Obowiązujące normy
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 18:38   

marta1 napisał/a:
wiesz co Rob ? to jakaś Twoja spiskowa teoria :D , to forum też jest wolne a że Ty wolisz zamknięte społeczności to już Twój wybór :) i wszyscy to szanują , nie zauważyłam tu lawiny hejtów ani okrzyków zachwytu , masz jakąś swoją interpretacje tego co tu się dzieje i jest ona moim zdaniem krzywdząca dla forumowiczów , moderatorów i Bartosza .
a ja do dziś mam na poczcie na forum jak Joanna 23-pisze do mnie z dwa lata temu ze przestaje pisać bo jej kierownik rejonu przyniósł wydruk z sb. Niechcesz nie wierz. Wasza sprawa.Z moich wpisów Pani dyrektor dostaje w poniedziałek na biurko wyciąg. Was jest też łatwo namierzyć siebie tyle danych. ..wiadomo po logowaniach jak pracujecie często dużo mowicie o sobie.już jednemu koledze wttlumaczyłem na próbę jak yo łatwo zlokalizować po tym co pisze. A co do moderatora skad mam wiedziec ze jskis z nich nie ptacuje po stronie jmp nie oficjslnie? ;) . A tak poeaznie naiwnością jest wiara że dla JMP to forum jest obojętne. Tutaj równie dobrze jak na każdym forum może się zalogować i zarejestrować nawet dyrektor pod Nickiem "kasjerka Aneta ".

[ Dodano: 2016-09-10, 19:38 ]
marta1 napisał/a:
wiesz co Rob ? to jakaś Twoja spiskowa teoria :D , to forum też jest wolne a że Ty wolisz zamknięte społeczności to już Twój wybór :) i wszyscy to szanują , nie zauważyłam tu lawiny hejtów ani okrzyków zachwytu , masz jakąś swoją interpretacje tego co tu się dzieje i jest ona moim zdaniem krzywdząca dla forumowiczów , moderatorów i Bartosza .
a ja do dziś mam na poczcie na forum jak Joanna 23-pisze do mnie z dwa lata temu ze przestaje pisać bo jej kierownik rejonu przyniósł wydruk z sb. Niechcesz nie wierz. Wasza sprawa.Z moich wpisów Pani dyrektor dostaje w poniedziałek na biurko wyciąg. Was jest też łatwo namierzyć siebie tyle danych. ..wiadomo po logowaniach jak pracujecie często dużo mowicie o sobie.już jednemu koledze wttlumaczyłem na próbę jak yo łatwo zlokalizować po tym co pisze. A co do moderatora skad mam wiedziec ze jskis z nich nie ptacuje po stronie jmp nie oficjslnie? ;) . A tak poeaznie naiwnością jest wiara że dla JMP to forum jest obojętne. Tutaj równie dobrze jak na każdym forum może się zalogować i zarejestrować nawet dyrektor pod Nickiem "kasjerka Aneta ".

[ Dodano: 2016-09-10, 19:40 ]
kluq napisał/a:
Brawo marta1, bo szczerze to już mnie na wymioty zbiera ja czytam kolejne posty na temat służalczości, monitorowania wszystkich i wszystkiego oraz spisków na każdym kroku. To chyba jakaś mania prześladowcza się ujawniła :szczena:
a kto aci kluq jaze czytać przecież mzesz opuścić forum

[ Dodano: 2016-09-10, 19:58 ]
kluq napisał/a:
Brawo marta1, bo szczerze to już mnie na wymioty zbiera ja czytam kolejne posty na temat służalczości, monitorowania wszystkich i wszystkiego oraz spisków na każdym kroku. To chyba jakaś mania prześladowcza się ujawniła :szczena:
o widzę że już pokasowane.Więc powtórzę nam od dwóch lat wiadomość użytkownika Joanna która poeirszisla mi ze kr przyszedł i położył jej wydruk z sb.Naprawdę naiwnie wierzycie że JMP nie interesuje forum.Spttajcie tego co na tu oficjalne konto jak mu dyrektor S. Powiedziała ze ma co tydzień w pon wydruki z forum Tutaj każdy może się zalogować będąc dyrektorem a pisać Kasia kasjerka i na odwrót

[ Dodano: 2016-09-10, 19:59 ]
Nie wiem czemu wchodzi znik i robi się po 5 razy
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-10, 19:20   

qweerty, bo Cię monitorują ;)
a tak poważnie ....
czy ja napisałam że to forum jest obojętne JMP ? i wierzę Ci że masz na poczcie pw od jednej z forumowiczek , dlaczego miałbyś kłamać ? , odniosłam się tylko do tej fali hejtów i okrzyków uwielbienia , no i teraz jeszcze dodam że być może któryś z moderatorów pracuje ,chyba chciałeś napisać inwigiluje dla firmy :D , no proszę Cię qweerty, przecież jesteś rozsądnym człowiekiem :)
i nie musisz tłumaczyć jak działa internet i anonimowość :) i sam napisałeś że każdy i na każdym forum może być tym kim chce , więc ciekawe czy na fb nie ma żadnej "wtyki" :P ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 19:50   

https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=3085

Przeczytaj co pisał młodszy kupiec.......
W tym mailu nie ma ale mam inne ( przekazane ) w których mówi wprost, że do jego zadań należało monitorowanie mediów i forum internetowego. Piszecie na ogół zgodnie z rozkładem pracy .Pani Joanna24 była na tyle nie rozważna ,że napisała że jest zks. Potem wspomniała miasto .Nie muszę dodawać ,że miała 24 lata i na imię Joanna. Bez problemu można było dojść do danych.
Marta 1 czemu pracodawca chciał odkupić od Bartosza forum ?zamknąć je? Raczej nie powstałoby inne konkurencyjne. Ale Bartosz broni przed tym co ważne, czyli kasuje dane IP. Widzisz, są tu na przykład koledzy z NSDP czy jaki im zwał ten związek ... siedzą cicho , była pora ,ze bardzo atakowali. Jaki to związek wiadomo , jak działa i na czyją rzecz. Ale uruchamiają się gdy muszą. Podobnie z ludźmi na tym forum przecież pracownikiem JMP nie będzie Robertty ,Qweerty ,Libertty bo jest kontrowersyjny i wkurza. Ale na pewno ktoś kto zdobędzie zaufanie a potem delikatnie podburzał lub ośmieszał.
Pamiętaj z Leppera też się śmieli jak mówił o talibach w Klewikach. I jak mówił Gandi "najpierw Ciebie ignorują , potem się z Ciebie śmieją , potem z Tobą walczą ,a na końcu zwyciężasz...." z tym ,że to ostatnie może przestać być dla mnie celem , jak i praca w jmp :) zresztą im dłużej tym bardziej się zastanawiam czy warto dla innych ,siebie i nie dam skrzywdzić i mnie naprawdę w przeciwieństwie do Wielu WAS jest w JMP dobrze i chyba lepiej na poziomie operacyjnym nie może mieć :pa1:

[ Dodano: 2016-09-10, 20:54 ]
p.s. DarkSide na pewno jest po dobrej stronie mocy......
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-10, 20:27   

qweerty, jestem już jakiś czas na forum i pamiętam to wszystko o czym piszesz i dobrze że wspomniałeś o Bartoszu on tu jest Administratorem i gwarantem naszych IP :)
ale zapędziliśmy sie nie w temacie i możemy dostać bana ;) od DarkSida chociaż jest po dobrej stronie mocy :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 11:00   

qweerty napisał/a:
Was jest też łatwo namierzyć siebie tyle danych. ..wiadomo po logowaniach jak pracujecie często dużo mowicie o sobie.już jednemu koledze wttlumaczyłem na próbę jak yo łatwo zlokalizować po tym co pisze.


Dlatego na wszelki wypadek najlepiej nie podawać swojej prawdziwej daty urodzin, miasta itd, przezorny zawsze ubezpieczony. ;] Zresztą mój były ks który już teraz jest kr (pozdrawiam :) ) mówił że kr często czytają to forum.
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-14, 19:31   

Skiter1991 napisał/a:
qweerty napisał/a:
Was jest też łatwo namierzyć siebie tyle danych. ..wiadomo po logowaniach jak pracujecie często dużo mowicie o sobie.już jednemu koledze wttlumaczyłem na próbę jak yo łatwo zlokalizować po tym co pisze.


Dlatego na wszelki wypadek najlepiej nie podawać swojej prawdziwej daty urodzin, miasta itd, przezorny zawsze ubezpieczony. ;] Zresztą mój były ks który już teraz jest kr (pozdrawiam :) ) mówił że kr często czytają to forum.


Dlatego ja zawsze idę w zaparte, ale boję się strzału w plecy z innej strony :) Zresztą JMP wytaczając taką sprawę podłożyłaby się pod nóż prasie, która ostrzy nóż za likwidację kina Femina w Warszawie. Niby nic , kino jak kino, ważny właściciel. Kino należało do sieci kin właściciel Agory S.A. wydającej min Gazetę. pl i Gazete Wyborczą i tygodnik "Agora". Raz już rok temu było zielone światło za to kino , i dostawali z każdej strony nawet tygodnik polityka napisał "Agresywny owad" artykuł, ze zdęciem na pierwszej stronie.
Cytat:
W 2007 Femina wraz z pozostałymi kinami Kinoplexu została przejęta przez Centrum Filmowe „Helios”, które z kolei w 2010 zostało kupione przez Grupę Agora[17].

Zakończenie działalności[edytuj]
Jesienią 2013 nowy najemca uzyskał zgodę na zmianę sposobu użytkowania części kamienicy zajmowanej przez kino i jej przebudowę[13]. 21 września 2014 kino zakończyło działalność[18]. Ostatnim granym filmem było Miasto 44[19]. W miejscu kina ma powstać sklep dyskontowy należący do sieci Biedronka[20].

W październiku 2014 spółka Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, poinformowała o wystąpieniu o warunki zabudowy dla nowego projektu zakładającego budowę obok tworzonej w miejscu dawnej „Feminy” placówki handlowej kina z ponad 100-osobową widownią[21]. Jak napisała spółka w oficjalnym oświadczeniu, rozwiązanie łączące funkcje kulturalną i handlową było już proponowane wcześniej, jednak nie uzyskano dla niego pozytywnej decyzji administracyjnej[21]. Projekt, przewidujący nadbudowę kamienicy od strony podwórka, został jednak w grudniu 2014 oprotestowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Żelazna Brama”, której członkowie obawiają się, że ograniczy im to dostęp do światła dziennego, a parking zajmą samochody widzów[22].

Burzenie pomieszczeń dawnego kina, przylegających od południa do kamienicy przy al. „Solidarności” 115, rozpoczęło się w sierpniu 2016. Jednocześnie spółka Jeronimo Martins poinformowała, że nie udało się zrealizować projektu dwufunkcyjnego, tj. sklepu połączonego z kinem[19].

We wrześniu 2014 Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie zwrócił się do Z
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-15, 16:30   

A ten, co najgłośniej krzyczy już dawno namierzony :) Wracajcie do tematu lub stwórzcie nowy.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-15, 16:43   

Larrikol napisał/a:
A ten, co najgłośniej krzyczy już dawno namierzony :) Wracajcie do tematu lub stwórzcie nowy.
A wyglądam bym się maskował ? :P EOT
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo