Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do związków ....Na temat płac brutto ....
Autor Wiadomość
dechaon 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 13
Wysłany: 2016-04-15, 10:17   Pytanie do związków ....Na temat płac brutto ....

Jak to możliwe ze osoba z kasjera dostaje awans ma podstawę 3100 brutto (umowa podpisana w tym miesiącu )..
A ja po przepracowaniu 3 lat na tym stanowisku będę miał 3150 brutto ??
 
     
~gabina 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 31 Paź 2014
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-15, 11:15   

No to super bo ja po 8 latach bycia zastępcą mam 3,1 tys "mala miejscowosc". Pozdrawiam , gdzie tu sprawiedliwosc.
  Ocena JMP: 4/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 09:05   Re: Pytanie do związków ....Na temat płac brutto ....

dechaon napisał/a:
Jak to możliwe ze osoba z kasjera dostaje awans ma podstawę 3100 brutto (umowa podpisana w tym miesiącu )..
A ja po przepracowaniu 3 lat na tym stanowisku będę miał 3150 brutto ??


Hm nie słyszałem jeszcze by ktoś dostał stawkę 'na dzieńdobry" 3150 brutto jako zks. Zapewne mówimy o stawkach aglomeracji . Po drugie czy koleżanka , która dostała awans jest w tej samej miejscowości?

Przypominam, że komisja zakładowa NSZZ Solidarność wniosła sprzeciw w 2015 r odnośnie objęciu podwyżkami tylko mieszkańców aglomeracji... w 2016 wniosła sprzeciw odnośnie nie objęcia podwyżkami pracowników na stanowisku zks/ks z ponad 5 letnim stażem oraz ks z ponad 10 -letnim stażem

Odnośnie podwyżek płacowych są one stopniowe:
i obejmują dla kasjera po 100 zł wiecej na start po roku i 3-ch niż obowiązujące stawki
odnośnie zks 100 zł więcej na start po roku i ............50 po 3-ch
dla ks....... nie chcę Was wkurzać :) ale sporo ,sporo wiecej i do 5 lat ......warto awansować z zks na ks, z kasjera na zks nie bardzo ,skoro jmp daje po 3 latach kasjerowi 100 zl podwyżki a dla zks tylko 50 zł.....
 
     
Karo75

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-25, 11:31   Re: Pytanie do związków ....Na temat płac brutto ....

Witam mam pukanie co do podwyżek jeżeli dostałam ocenę poniżej to czy nie należy mi się podwyżka a co z premia na obecność terz mnie ominie i co jeszcze mnie ominie mogę prosić o wyjaśnienie jakie są procedury 😟
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-25, 14:00   

Ocena poniżej oczekiwań wiąże się z brakiem podwyżki, brakiem premi rocznej. Premia za obecność Cie nie oknie jeżeli będziesz w pracy i nie weźmiesz uz, l4. Nie wiem dokładnie jak jest z dniem opieki na dziecko, ale wydaje mi się że on nie zabiera premi za obecność.
 
     
#A.G.A.

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 86
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-25, 15:58   

Z tymi podwyżkami i ocenami powyżej... Ja rozumie ze premia sie nie należy, roczna. Toż to nagroda byla/jest. Ale podwyzka stażowa? Toz to za staż a nie w nagrodę. Śmieszne i dziwne zarazem .^.
 
     
ibeata76

Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-25, 23:05   

Witam . Ja też odnośnie tych podwyżek - dlaczego jest taka duża różnica między KS a ZKS po takim samym stażu pracy jak wykonują tą samą prace a nawet i więcej ?
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-26, 05:13   

ibeata76 napisał/a:
Witam . Ja też odnośnie tych podwyżek - dlaczego jest taka duża różnica między KS a ZKS po takim samym stażu pracy jak wykonują tą samą prace a nawet i więcej ?


To ja zapytam, czemu różnica KS i KR jest taka duża?
Kierownik sklepu robi więcej niż kr?
  Ocena JMP: 10/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-26, 07:57   

To w takim razie, w jakiej firmie przełożony zarabia mniej niż podwładny? Co to w ogóle za dziwne pretensje?
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-26, 09:18   

Po pierwsze nikt nie podał jakie podwyzki były oficjalnie. Informacje są różne, z czego mozna wnioskowac ze w zalezności od regionu były to różne kwoty. 500zl dla ks, może jakiś tyle dostał ja napewno nie.
 
     
Karo75

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 5
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-04-26, 11:11   

Nowy pracownik który pracuje miesiąc dostał aneks do umowy a ja pracuję od czerwca 2015 z oceną poniżej i juz przestałam cyna być pracownikiem bo mi się nie należy gdzie tu sprawiedliwości nowi dostają mimo że nie byli oceniani a ty dostałaś poniżej i leży .No cóż chyba trzeba będzie poszukać innej pracy 😢
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-26, 11:37   

Zastanów się dlaczego dostałaś ocenę poniżej może w tym jest szkopuł że jednak nie nadajesz się do takiej pracy? albo jesteś uciążliwym pracownikiem...
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-26, 18:36   

Włodarz napisał/a:
Zastanów się dlaczego dostałaś ocenę poniżej może w tym jest szkopuł że jednak nie nadajesz się do takiej pracy? albo jesteś uciążliwym pracownikiem...

albo ocena jest subiektywną oceną opartą na teorii Pola (jak kogoś nie lubię wszelkie uczynki są złe i na odwrót) oraz na efekcie świeżości (oceniamy przez pryzmat ostatnich odczuć i emocji, i to tych ostatnich nie z 12stu miesięcy).I nie pisz mi tylko Włodarz ,że oceniający to światli ludzie którzy oddzielają emocje, animozje i sympatie od oceny pracy ;)
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-27, 01:40   

qweerty napisał/a:
I nie pisz mi tylko Włodarz ,że oceniający to światli ludzie którzy oddzielają emocje, animozje i sympatie od oceny pracy ;)

Wiesz nie interesuje mnie zbytnio jak inni oceniają, jakie maja kryteria czy potrafią obiektywnie podejść do tematu. To ich problem. Może nie powinni oni oceniać innych. Dobrze wiemy że jest mnóstwo ks w biedrze którzy nigdy nimi nie powinni zostać i na odwrót. Ktoś w nich widocznie widział potencjał ;)
Wiem że ja potrafię podejść do takich ocen obiektywnie wyłożyć kawę na ławę pokazać mocne cechy i słabe osoby którą się ocenia. Mój kierownik był bardzo wdzięczny za moją ocenę pracowników jak był czas na oceny. Twierdził że bardzo mu one pomogły. Chciałbym być ja tak oceniony przez pryzmat pracy na tle 12 miesięcy...
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo