Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam :)
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-12, 13:32   

Dumm, nie chcesz rozmawiac z ks, bo sie nie da, nie chcesz rozmawiac z kr, bo sie nie da, to jakiej Ty pomocy w ogole oczekujesz? Bez rozmowy nic nie zdzialasz, a sadzac po Twoich wypowiedziach, nalezysz do osob, ktore niestety ale nie potrafia uderzyc w stol i jesli sie tego nie nauczysz to nauczyc sie bedziesz musiala pracowac w takich warunkach.
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-12, 16:01   

Miawka napisał/a:
Raczej 0.001 ilość 167 plu :P


102 plu jest tańszy :)
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-12, 16:29   

już taniej niż 1gr nie będzie Gazelo :D
ale wracając do tematu , jeżeli masz perspektywy na inną prace to po co tu tkwić , męczyć się , prosić o pomoc ? Biedronka to nie jedyny pracodawca a żeby tu pracować trzeba mieć albo silną albo mocno zrytą psychikę :) tylko tacy tu wytrzymują ;)
 
     
Dumm

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-15, 13:48   

Jestem po rozmowie z KR. Jak to stwierdził jest zdziwiony, że coś ma takiego miejsce na tym sklepie...bo wszyscy się kochają i z chęcią przychodzą do pracy. Z moich informacji wiem, że tam wcześniej była masakra i jest wielka rotacja pracowników. no nic teraz trzeba iść i zobaczyć reakcję Pani Kierownik - jak mnie wkurzy, ubiorę się i po prostu i wyjdę. Są różne prace.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-15, 14:43   

Jezeli stac Cie na ten komfort, ze mozesz wyjsc i nie wrocic to smialo, ale jezeli nie to zastanow sie dwa razy.
 
     
narine

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-17, 22:22   

Dumm napisał/a:
Jestem po rozmowie z KR. Jak to stwierdził jest zdziwiony, że coś ma takiego miejsce na tym sklepie...bo wszyscy się kochają i z chęcią przychodzą do pracy. Z moich informacji wiem, że tam wcześniej była masakra i jest wielka rotacja pracowników. no nic teraz trzeba iść i zobaczyć reakcję Pani Kierownik - jak mnie wkurzy, ubiorę się i po prostu i wyjdę. Są różne prace.


U mnie pracuje dziewczyna która też miała na jednym sklepie ciężko pogadała z KR i ją przeniósł do nas i z nami jest już 4 lata:) Daj znać czy coś sie zmieniło trzymam kciuki
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo