Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2012-12-04, 01:03
Plusy pracy w Biedronce
Autor Wiadomość
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
Wysłany: 2015-10-09, 09:40   

odświeżam
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
~gabina 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 31 Paź 2014
Posty: 38
Wysłany: 2015-10-09, 10:16   

Plusy??? Wyplata na czas i to by bylo na tyle
  Ocena JMP: 4/10
     
~joannajaan

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 33
Wysłany: 2015-10-09, 21:32   

A u mnie jeszcze fajna ekipa 8)
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
Wysłany: 2015-10-10, 19:10   

Umowa o prace ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-10, 20:04   

Antrykota napisał/a:
Umowa o prace ;)

UMOWA O PRACĘ KTÓRĄ W KAŻDEJ CHWILI MOGĄ WYPOWIEDZIEĆ Z TYTUŁUUTRATY ZAUFANIA Z POWODU

"BRUDNA PODŁOGA STWIERDZONA NA KONTROLI OPERACYJNEJ W DNIU PON,ŚR ,PT O GODZINIE 10 TEJ ,CO ŚWIADCZY O UTRACIE KIEROWANIA ZESPOŁEM" aUTENTYK, 2013 R ,GDAŃSK KS Z 8 LETNIM STAŻEM..........

DODAŁBYM FAJNY ZFŚS W TYM KOLONIE DLA DZIECI I DZIECI SPECJALNEJ TROSKI ,ALE PO SPRAWIE BOHNI, W KTÓRYM TEMACIE KR ZAKAZAŁ INFORMOWANIA NAS O CZYM KOLWIEK PRZEZ UCZESTNIKÓW , PANI DYREKTOR ,O ILE MI WIADOMO NA SPOTKANIU Z ZZ STWIERDZIŁA ŻE DZIAŁ BHP MA PREDYSPOZYCJE DO STWIERDZENIA CZY PRACOWNIK JEST NOSICIELEM SALMONELLI CZY NIE A PODIRYTOWANA STWIERDZIŁA :

" MOŻE WOGÓLE ZREZYGNUJEMY Z ORGANIZOWANIA TURNUSÓW I KOLONII DLA DZIECI?"


CO ŚWIADCZY O PROFESJONALIŹMIE OSOBY PIASTUJĄCEJ TAK WYSOKIE STANOWISKO... NERWY PUSZCZAJĄ ..........W LISTOPADZIE PO AKCJI W POLSCE PUSZCZĄ BARDZIEJ.............
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
Wysłany: 2015-10-10, 20:38   

Jak chce się kogoś zwolnić to pretekst się zawsze znajdzie. Na umowie zlecenie nawet nie muszą ci go podawać, pa-pa i tyle widzieli. Niemniej w UP zasiłek jest tylko dla tych co przepracowali dany okres na umowie o pracę, a nie na umowie zlecenie czy o dzieło. Dla wielu osób to oraz odkładane składki zdrowotne (o ZUSie nie wspominam, bo zanim ja dożyje swojej emerytury to wiele rzeczy moze się wydarzyć) to jakaś tam gwarancja bezpieczeństwa.
Żyjemy w dzikim kraju, gdzie umowa o pracę za pracę która wedle prawa powinna być takową objęta to dobra rzecz.
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-10, 21:06   

Antrykota napisał/a:
Jak chce się kogoś zwolnić to pretekst się zawsze znajdzie. Na umowie zlecenie nawet nie muszą ci go podawać, pa-pa i tyle widzieli. Niemniej w UP zasiłek jest tylko dla tych co przepracowali dany okres na umowie o pracę, a nie na umowie zlecenie czy o dzieło. Dla wielu osób to oraz odkładane składki zdrowotne (o ZUSie nie wspominam, bo zanim ja dożyje swojej emerytury to wiele rzeczy moze się wydarzyć) to jakaś tam gwarancja bezpieczeństwa.
Żyjemy w dzikim kraju, gdzie umowa o pracę za pracę która wedle prawa powinna być takową objęta to dobra rzecz.


ewentualnie zrobią z Ciebie w JMP wała i nakłonią na art30 par1 jak to miało już wielokorotnie miejsce. A więc porozumienie stron
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
Wysłany: 2015-10-10, 21:15   

No to zrobia, a co do naklaniania- slabo reaguje na grozby. Zreszta czym mogli by mi grozic? Ze sami mnie zwolnia pod byle jakim pretekstem. Jak atmosfera w pracy lub warunki owej sie drastycznie pogorsza, to raczej sama ich uprzedze i sie zwolnie. Mieszkam w regionje, gdzie o prace w innym sklepie nie jest trudno. Dzisiaj pracuje w B, jutro moze byc i Lidl czy cokolwiek innego co bedzie mi odpowiadac ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
~promyczek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Wrz 2015
Posty: 43
Wysłany: 2015-10-12, 07:50   

W chwili obecnej nie ma chyba żadnych plusów same ------- ,bo jak można normalnie pracować mając na zmianie 3 osoby,kiedy do zrobienia są składanki,pełne,masa,wypiek i wiele,wiele innych rozporządzeń.TK co miesiąc poniżej 50%,zachęty do pracy brak,coraz więcej pracowników podchodzi do pracy lajtowo,szkoda słów!
 
     
#A.G.A.

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 86
Wysłany: 2015-10-12, 17:51   

Bo nie da sie dziennie wsciekac z tego samego powodu. Albo sie odpusci i przyjmnie do wiadomosci, ze niestety wyzej du.. nie podskoczy, albo nabawi sie wrzodow i nerwicy ;/
 
     
@adrianooo 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 247
Wysłany: 2015-10-13, 09:26   

Nie ma co się i tak wściekać, ;) u mnie jest że co zrobisz to zrobisz i kierowniczka to zrozumie bo wie że dużo ludzi itd . ;) mimo tego staramy się zrobić jak najwięcej aby każdy był zadowolony ;) a wychodząc jesteśmy dumni z siebie bo jednak się da! w ten sposób trzeba podchodzić do tej roboty ;)


Plusy to zgrana ekipa , dobra komunikacja, oraz spoko zarobki(bynajmniej dla mnie) oraz multum roboty bo nigdy mi sie nie nudzi i czas bardzo szybko leci ;)
Minusy klient który ma humory rożne różniste ,
  Ocena JMP: 8/10
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 283
Wysłany: 2015-10-13, 11:01   

plusy: kontakty ciekawymi ludźmi, satysfakcja z wykonywanej pracy, kiedy widać efekty,
minus : nieposzanowanie pracowników, niedocenianie ich, co jest widoczne na każdym kroku coraz częściej :(
  Ocena JMP: 5/10
     
reniusia82 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Mar 2016
Posty: 0
Wysłany: 2016-03-09, 14:04   

oczywiście jestem za praca w Biedronce,jest możliwość szybkiego awansu,wiem czasami dostajemy w d...e ze hoho ale nie jest wcale tak zle.Nastawienie do pracy jest najważniejsze
_________________
zakochana
 
     
ona_25a

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-04-20, 09:21   

jedyny plus -umowa o pracę.
No i jeszcze dla ludzi w małych miejscowościach wcale nie taka zła kasa.
  Ocena JMP: 1/10
     
~irmina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 33
Wysłany: 2016-08-17, 00:28   

Plusy to to ze 9 zawsze kasa jest na koncie ale ze nie sama kasa czlowiek zyje to fajni klienci jak sie pracuje w biedrze osiedlowej i jest sie milym kasjerem,oraz ludzie od ktorych wszystko zalezy.Ale to trzeba miec farta :)

[ Dodano: 2016-08-17, 01:31 ]
o umowie i socjalu nie wspomne bo chyba nie mamy co narzekac.Ja po pracy w malych sklepikach przez cale zycie jestem zadowolona.Swieta wolne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo