Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MOBING W BIEDRONCE JAKI STOSUJE DYSTRYKT WOJCIECH F.
Autor Wiadomość
maria.magdalena

Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-07-29, 21:52   MOBING W BIEDRONCE JAKI STOSUJE DYSTRYKT WOJCIECH F.

Dlaczego firma toleruje działania takiego pana ( Wojciech F.) który jest najwyższego szczebla szefem i od niego powinien płynąć przykład. Tyle się mówi o tym że my jako kierownicy sklepu mamy rozmawiać z zastępcami i kasjerami, ze mamy szkolić ich i motywować do pracy... a pan F. nigdy nie pojawił się na sklepie na wizycie w trakcie której wskazałby mi dobre i złe strony mojej pracy , jeszcze nigdy od początku roku nie pojawił się wraz z naszym kierownikiem rejonu , zawsze podjeżdza sam pisze coś w swojej komórce po czym wychodzi ze sklepu bez słowa nie mówiąc nawet Do Widzenia a potem dowiadujemy się że jest tragedia ...przyjeżdza i wkleja naganę bez ostrzeżenia.
Nigdy nie rozmawia , nie pyta o klientów jakich mam na sklepie , nie podpowie jak poprawić wizerunek sklepu ... nie ma żadnego pomysłu... tylko ma jedną metodę - karać!!!!!!
Długo pracuję i nie rozumię jak to możliwe że nikt tego nie widzi
Czy pan G. też nie rozmawia ze swoimi podwładnymi i nie pyta ich co zrobili zeby ich sklepy osiągnęły lepsze wyniki?????
Czy nie rozlicza pana F. z tego co zrobił od początku roku aby nam pomóc???????????
GDY IDĘ DO PRACY ZBIERA MI SIĘ NA WYMIOTY I MYŚLĘ TYLKO O TYM CZY NIE ODWIEDZI MNIE PAN F.
Rejonowemu boję się cokolwiek na temat zachowania pana F powiedzieć, zależy mi na pracy ,ale w takich warunkach nie da się pracować, dodam, że nie ja jedna mam takie zdanie, nie ja jedna się panicznie boję pana F.
Miałam wielu rejonowych i dystryktów , ale żaden dotychczas nie grał roli Boga , który tylko karze za złe czyny oraz straszy naganami i zwolnieniem!!!!!

Napiszcie proszę jak to u Was wygląda ?? Bo może już wpadam w histerię...........

Kierownik Sklepu Biedronka region południe


----------------
proszę o nie umieszczanie publicznie danych osobowych, ponieważ jest to nie zgodne z prawem a ja nie chcę włóczyć się po sądach za zwykłe prowadzenie forum. Wszyscy wiedzą jaka jest firma JMD. Dziękuję. :)
Administrator
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-30, 07:50   

U nas też nie było za ciekawie efekt 50% nowej załogi niestety a ludzie stracili prace za byle g****. Mam nadzieje ze w koncu przyjdzie czas ze życie mu się odpłaci. Nie dziwie ci sie ze sie boisz komukolwiek powiedziec u nas KR stoi murem za W.F trzęsi dupe jak go widzi dlatego trzyma jego strone.
W.F żyje dobrze z tymi co i bez wazelinki dobrze wchodzą

[ Dodano: 2010-07-30, 07:53 ]
I jeszcze jedno w tej firmie ręka ręke myje bo słyszałam ze jedna z dziewczyn już zwolnionych przy zwolnieniu wylała z siebie wszystko co robi Kr i Ko oraz co sie dziene na innych biedronkach (mobing) przy pani Kora.... i co i nic się nie zmieniło!!
KO i ta banda powyżej to jedna wielka mafia a ich KRzy to ich leszcze a wszsycy poniżej to śmieci... tak to wygląda
 
     
nicolla

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-03, 01:07   

Maleństwo ja myslę ze to walka z wiatrakami, KO ma plecy w postaci kumpla Dyr. G. My dla nich jesteśmy tak jak powiedziałaś śmieciami, BOP nie działa tak jak to opisują w gazetce. Na pomoc nie można liczyć . Ja byłam u radcy prawnego 3 mies. temu i poradził mi kilka rzeczy. Od maja chodzę do psychiatry , nie, nie jestem chora psychicznie , nie mam schizofrmi, ale chodzę i opowiadam o swoich problemach w pracy , o tym jak dostaje dreszczy na myśl że spotkam sie na sklepie z p.F. , że idąc do pracy zastanawiam sie czy dziś dostane nagane a może od razu dyscyplinarnie mnie wyrzucą za byle gówno. Wiesz miałam juz 5 KO i ten jest jedyny w swoim rodzaju, Też wierze ze los i sprawiedliwość go doswiadczy . Ze kiedys pożałuje za te krzywdy wszystkie które ludziom wyrządził. On naprawde jest nie na tym stanowisku .On jest niekompetentny na maxa! Do tego prostacki , nie hamuje sie przy klientach. Opadam juz z sił.
Ja myśle ze trzeba non stop pisac i dzwonic do warszawy , najlepiej do Silvy niech gość ma pojęcie jaka korupcja jest w Rudzie Śl. Pani K. tez w dupie ma ze p. F. tak nas traktuje.

[ Dodano: 2010-08-03, 01:08 ]
I POPIERAM TYCH CO CHCĄ UDERZYĆ DO SILVY I DO MEDIÓW

Ludzie sa juz zdesperowani może to cos da

[ Dodano: 2010-08-03, 01:10 ]
A WIĘKSZOŚĆ SIEDZI CICHO I BOI SIĘ COKOLWIEK ODEZWAC I NAWET NAPISAĆ TUTAJ
BOJĄ SIĘ
GDYBY NA KAZDYM SKLEPIE PANA F. ZOSTAWIONO ANKIETE ANONIMOWĄ WTEDY DOWIEDZIELI BY SIE PRAWDY O DZIALALNOSCI I ZACHOWANIU KO F.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-08-04, 15:09   

Myślę, że osoby znające Pana F. mogą zacząć wspólną akcję wysyłając 2 razy w miesiącu anonimową informację do BOPu i głównego zarządu z przykładami mobbingu i nie kompetencji. Znaczek na list to koszt 1.50 zł. Spróbować by można. Teraz tylko kwestia kto by się pisał na coś takiego? Ja osobiście Pana F. nie znam.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
nicolla

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-04, 22:18   

Około 15 osób już się zebrało i uderzają do warszawy do w rudzie sl. to gdzieś mają
 
     
#girl 

Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-15, 23:48   

Witam sądzę że wszystko zależy od tego z kim się pracuje . Wszystkim życzę zmiany na lepsze .
Ostatnio zmieniony przez girl 2011-05-13, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-17, 18:33   

ja też dana F. nie znam i dzięki Bogu bo nawet i nie chcę go poznawać;)
_________________
lalka
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-19, 15:45   

ja go znam i nie mam problemów :)
  Ocena JMP: 10/10
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-20, 23:13   

NO CZYLI JEST JEDNAK KTOŚ KTO UWAŻA ŻE TEN DYSTRYKT JEST OK;)
_________________
lalka
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-23, 12:37   

Co mogę do niego mieć? :)
przychodzi, podaję rękę na przywitanie i mówi co mu się nie podoba i co podoba...
  Ocena JMP: 10/10
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-23, 15:17   

biedronkaaa, oo mowi ze cos sie podoba to jakas nowosc :D
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-24, 15:00   

myślę że oni od tego są żeby mówić co należy zmienić, o co bardziej zadbać na sklepie ale jedno jest pewne, każdy KR będzie wymagał czego innego i co innego będzie mu się podobało
_________________
lalka
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 15:08   

malenstwo20088 napisał/a:
biedronkaaa, oo mowi ze cos sie podoba to jakas nowosc :D


pfff podoba i to praktycznie zawsze co do mnie przyjeżdża :P
  Ocena JMP: 10/10
     
#krystyna1644

Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: cały świat
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 15:16   

Nie znam tego Pana ale też słyszałam pochlebne opinie o Nim od kolegów i koleżanek z bliskich rejonów.
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 18:03   

no to może ma swoje lepsze sklepy które lubi a niektóre nie lubi, i nic na to się nie poradzi
_________________
lalka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo