Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mandat
Autor Wiadomość
mała51 

Dołączyła: 17 Gru 2009
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 17:34   

Bartosz napisał/a:
pajda44,
Co do punktu pierwszego to przyznaje zdziwienie bo nie wiedziałem, że jeśli będę miał ten 1grosz nadpłaty to kredyt nadal będę miał otwarty (a nie dawno spłaciłem kredyt w GeMoney z 4gr nadpłaty -.- ) trochę to idiotyczne, ale względem prawa faktycznie muszą najpierw zwrócić moją pełną nadpłatę do kieszeni nie zależnie, czy wynosi ona 100zł czy 1grosz. Co do podania o zamknięcie kredytu to nigdy takiego nie pisałem.
Co do punktu 2 - Kiedyś brałem w AIG monitor za 1200zł, miałem świeżo podpisaną umowę na 3lata i chciałem rozłożyć kredyt na 30rat i dostałem odmowę a w odmowie uzasadnienie, że bank nie udzieli mi kredytu na tak długi okres. Zmieniłem okres na 24raty i bez problemy w ciągu chwili dostałem akceptacje.


Ja mysle, ze jak nie dostałeś tego co chciałeś wynikło z tego że komuś się nie chciało przygotowywac umowy. Pisałam juz o tym.
Mam pytanko: Czy masz jakąś kartę kredytową?
Moja znajoma kiedys wzięła tv na raty. Przyszły raty i razem z nią karta kredytowa.
Laska spłaciła kredyt, ale zapomniała zrezygnowac z tej karty.
Po tym chciała wziąść kredyt i niestety nie mogła bo miała otwarte konto w tym banku. Problemem była właśnie ta karta kredytowa.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-13, 17:59   

mała51, jeśli chodzi o AIG i monitor to nie była to sprawa z umową bo dostałem uzasadnienie dlaczego odrzucili mój wniosek o kredyt. Poza tym gdy zmieniłem czas kredytowania szybko dostałem akceptacje.
Mam karte kredytową w PKO (obecnie nie mogę jej spłacić od kilku dobrych miesięcy :#) ). Kilka dni temu dostałem PIN do karty z GeMoney mimo, że nie chciałem i tym bardziej nie zamawiałem ;( a oni jeszcze wciskają na siłę :puk?:
Takie karty kredytowe są traktowane w bankach jako otwarty kredyt gotówkowy.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
mała51 

Dołączyła: 17 Gru 2009
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-14, 21:03   

Bartosz napisał/a:
mała51, jeśli chodzi o AIG i monitor to nie była to sprawa z umową bo dostałem uzasadnienie dlaczego odrzucili mój wniosek o kredyt. Poza tym gdy zmieniłem czas kredytowania szybko dostałem akceptacje.
Mam karte kredytową w PKO (obecnie nie mogę jej spłacić od kilku dobrych miesięcy :#) ). Kilka dni temu dostałem PIN do karty z GeMoney mimo, że nie chciałem i tym bardziej nie zamawiałem ;( a oni jeszcze wciskają na siłę :puk?:
Takie karty kredytowe są traktowane w bankach jako otwarty kredyt gotówkowy.


Tak to prawda. Brałam kredyt na mieszkanie a Oni do mnie,że mam kartę kredytową i rzeczywiście potraktowali to jako otwarty kredyt gotówkowy. Musiałam z niej rezygnować i czekac az dostanę potwierdzenie że nastąpiła rezygnacja.
To prawda że wciskają ja na siłę i szlag mnie trafia jak mi to proponują hehe.
 
     
AYK2 

Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-14, 23:58   

ja tez dostalem karte kredytowa z Cetelemu,ale jej nie aktywowalem,czy to znaczyz ze tez mam otwarty kredyt gotowkowy??
 
 
     
mała51 

Dołączyła: 17 Gru 2009
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-15, 08:57   

AYK2 napisał/a:
ja tez dostalem karte kredytowa z Cetelemu,ale jej nie aktywowalem,czy to znaczyz ze tez mam otwarty kredyt gotowkowy??


Ja tez nie aktywowałam i uznali,że to jest otwarty kredyt gotówkowy. Więc jak spłacisz swoje to rezygnuj z tej karty,bo bedzie się to cholerstwo ciągnęło za Tobą.
Jak będziesz starał sie o jakis kredyt to możesz go nie dostać,poniewaz powiedzą Ci,że nie mają pewności,że w trakcie tego kredytu skorzystasz z tej karty.Chyba się boją,że możesz przestac płacić raty hehe.
 
     
AYK2 

Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-15, 11:43   

dziekiza info :) ,bede musial tam do nich zadzwonic lub napisac o zamkniecie tego kredytu(likwidacje karty)
 
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-15, 16:12   

przy rezygnacji, na 90% zapłacisz około 30zł za wydanie karty. Banki mają świetnie zorganizowaną politykę wyzysku z klienta każdego grosza. :bu:
Ale w sumie na czymś też muszą zarabiać...
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-15, 16:25   

Mnie wcisneli karte w PKO nie chciałam o czym pani mówiłam chyba 10 razy po 2 tygodniach patrze a w skrzynce karta kredytowa no to ja ją ciach do niszczarki (zeby nie kusiła) po roku przyszedł mi rachunek opłata za kartę 28,02 zł a ja szok no dajcie spokoj przecież nie chiałam tego. Poszłam do banku i mówie babce ze chce zrezygnowac (te kwote musialam wplacic) wszystko OK ale pani w banku mi mówi ze niebawem dostane jeszcze jeden rachunek 28,02 bo już nowy rok się rozpoczął no szlak mnie trafić miał - pozniej mówi ze mam jej dac te karte haha a ja już dawno ją zniszczyłam to mi poiwedziala ze tak sie nie robi (na szczescie nie placiclam bo już mysalam ze kolejną kwotą mnie obciążą) ale tak na mój rozum skoro zapłaciłam 2x po 28,02zł to do jasnej ciasnej karta jest moja i moge sobie z nią robić co chce !! No i tak się zakonczyła historia. Dodam jeszcze ze tę samą sytuacje miał mój mąż więc prawie 120zł bank zarobił za friko a ile jest takich ludzi .....
 
     
mała51 

Dołączyła: 17 Gru 2009
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-15, 18:32   

malenstwo20088 napisał/a:
Mnie wcisneli karte w PKO nie chciałam o czym pani mówiłam chyba 10 razy po 2 tygodniach patrze a w skrzynce karta kredytowa no to ja ją ciach do niszczarki (zeby nie kusiła) po roku przyszedł mi rachunek opłata za kartę 28,02 zł a ja szok no dajcie spokoj przecież nie chiałam tego. Poszłam do banku i mówie babce ze chce zrezygnowac (te kwote musialam wplacic) wszystko OK ale pani w banku mi mówi ze niebawem dostane jeszcze jeden rachunek 28,02 bo już nowy rok się rozpoczął no szlak mnie trafić miał - pozniej mówi ze mam jej dac te karte haha a ja już dawno ją zniszczyłam to mi poiwedziala ze tak sie nie robi (na szczescie nie placiclam bo już mysalam ze kolejną kwotą mnie obciążą) ale tak na mój rozum skoro zapłaciłam 2x po 28,02zł to do jasnej ciasnej karta jest moja i moge sobie z nią robić co chce !! No i tak się zakonczyła historia. Dodam jeszcze ze tę samą sytuacje miał mój mąż więc prawie 120zł bank zarobił za friko a ile jest takich ludzi .....



Tak tak. Ja dostałam kartę,ale pani z banku PKO powiedziała, że pierwszy rok jest za darmo. Wiec przed upłynięciem roku poleciałam do nich żeby zrezygnowac a ta krowa do mnie ze mam zapłacic podobna kwote jak Ty masz<nie pamiętam dokładnie ile to było bo to było 2 lata temu>
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo