Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
tuBiedronka doładowanie z GRATISEM 30zł! Zero informacji....
Autor Wiadomość
#tmen

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 66
Wysłany: 2013-09-06, 19:32   tuBiedronka doładowanie z GRATISEM 30zł! Zero informacji....

Witam,
Tak to wygląda na ulotce.
Niestety w BOK tuBiedronka nie mają pojęcia o promocji :)
Wiedzą że coś takiego pojawiło się na ulotkach a nie mają info aczkolwiek zasugerowałem ze promocja bedzie obowiązywała o poniedziałku 9 do 22 września otrzymałem informację że juz informacje powinni posiadać.

Nie wiem na jakiej zasadzie bedzie przydzielane to 30zł gratis czy na konto główne czy na jakieś promocyjne.

To co to za promocja bez informacji szczegółowych :)
Może ktoś z was wie o tej promocji więcej :) niż BOK tuBiedronka :)

 
     
asdasd 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-12, 17:02   

Stawiam browara, że chodzi o kupno nowego startera z Biedronki i dopiero doładowanie kwotą 30zł da promocyjne 30zł. Biedronkowa ulotka jest dwuznaczna... >:D
 
     
~Frank_a

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-12, 19:43   

Moja kartę startową "zakosił" chrześniak, zawsze to 5 zl w gratisie :D Po paru dniach, przyszedł mu sms że dostaje 30 minut gratis....a było to na początku wrzesnia, i nie doładowywał konta :)
 
     
#tmen

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-13, 17:01   

Już wszystko wiem :)
Gratisowe doładowanie 100% jest w postawi złotówek na koncie promocyjnym.
Zawsze to 60 za 30 :)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-17, 13:28   

NIE WIEM CZY PATRZYLIŚCIE NA PASEK PŁACOWY ZA SIERPIEŃ JEST TAM ŚWIADCZENIA SOCJALNE POTRACENIE PODATKU -TU BIEDRONKA-0,04 ZŁ (CZTERY GROSZE) Nie bardzo mnie interesuje umowa między T-mobile a tu biedronka,i ile zobowiązali się aktywacji dokonać a dokonali 40 tysięcy wręczając nam na siłę startery tu biedronka i pozbywając się kłopotu nie bardzo mnie też interesuje [b]jesienny prezent w postaci wydania publikacji "200 lat Jeronimo Martins" które zapewne jak starter doślą[ nam pocztą jak startery, NATOMIAST CHCĘ MIEĆ WYBÓR CZY CHCĘ ODEBRAĆ ŚWIADCZENIE SOCJALNE CZY TEŻ NIE,PODOBNIE JAK MIAŁO TO MIEJSCE Z PAKIETEM KIBICA-PARĘ KOBIET MNIE NIE ODEBRAŁO, A NIE PODOBA MI SIĘ PRZYMUSZANIA NA SIŁĘ ,OSTATNIO NASZA FIRMA STOSUJE ZASADĘ JAK ZA KOMUNY-DOBROWOLNIE ALE WSZYSCY.... CZY TO W PRZYPADKU STARTERÓW TU BIEDRONKA CZY W PRZYPADKU DOBROWOLNEGO WYPEŁNIANIA ANKIET /b]
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-17, 13:45   

Robertty, tak dokladnie bylo to na pasku...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-17, 14:47   

Chłopaki przecież to wszystko po to abyśmy mogli być w stałym kontakcie z przełożonymi oraz swoimi kolegami z pracy a co za tym idzie integrowali się z nimi cały rok a nie tylko na imprezie noworocznej ,które to być może z powodu wielkich cięć przestanie się odbywać :P Wszystko dla naszego dobra :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-27, 11:34   

tak a teraz dostanie każdy pracownik obligatoryjnie czy chce czy nie na jesień publikacje "osiągnięcia jmp w ciągu 220 lat istnienia ze statystycznym podziałem obrotów itp itp ,ciekawe czy ktoś z konkurencji odkupi? :rool: ale to żadna tajemnica skoro jesteśmy na giełdzie to dane są jawne.......... ;]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo