Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2012-12-04, 01:03
Plusy pracy w Biedronce
Autor Wiadomość
kropeczka2012 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 16
Wysłany: 2012-12-03, 23:10   Plusy pracy w Biedronce

Kochani wiem, że większosc ludzi lubi sobie ponarzekac na prace więc dla odmiany zakładam temat gdzie możemy popisac z czego jesteśmy zadowoleni w tej pracy.

Może pierwsza sie wypowiem jako założyciel tematu. Uważam, że zarobki są dobre w porównaniu do wielu innych marketów. Na 3/4 etatu zarabia sie tyle co niektórzy na pełny etat w innym markecie. Mamy premie roczną, fajne paczki na święta Bożego Narodzenia, bony a w wielu innych miejscach pracy tego nie ma.Jeśli ktoś jest w ciężkiej sytuacji ma szanse na zapomoge, mi udało sie dostac 1500 zł zapomogi. Pracowac trzeba, za darmo nie dostaniemy wypłaty. W sklepie w którym pracuje są gorsze i lepsze dni. Są dni kiedy padam na pysk(pracuje na sklepie, rzadko na kasie siedze), ale są też dni kiedy sie nie narobie. Myśle że Biedronka jako pracodawca nie jest zła.
 
     
#home_designer 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 67
Wysłany: 2012-12-03, 23:28   

Plusem jest przykładowo to, iż firma się stale rozwija i powstaje dużo nowych miejsc pracy co za tym idzie szerokie możliwości awansu 8)
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 17:58   

:bu: podobny wątek jest tu - https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=1688. Prośba do adminów o przesunięcie :)

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2012-12-04, 18:47 ]
Neo, wątek do którego zalinkowałeś zawiera więcej ironii niż "plusów" - poczekamy i zobaczymy co rozwinie się z tego tematu. Może uda przedstawić się rzeczywiste "plusy" pracy, których nie brakuje pomimo (osobistej) negatywnej opinii o firmie Jeronimo Martins Polska.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 22:13   

Pierwsze co mi przyszlo na mysl, jak to zobaczylam, to tez temat z 'dziekuje jmp za', ale moze biedronki maja inna wizje dziekowania :)
 
     
~koteczek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 29
Wysłany: 2012-12-05, 08:49   

Chyba największy plus - umowa o pracę a nie jakaś śmieciówka, zarobki też są w porządku, paczki, bony, no i jak dla mnie możliwość poznania super ludzi :em29:
 
     
aandzia 

Dołączyła: 18 Wrz 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-12-05, 10:02   

żeby za ciężką pracę w każdej biedronce bez względu na pl czy utargi nagradzali premią ;(
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2012-12-05, 10:09   

aandzia napisał/a:
żeby za ciężką pracę w każdej biedronce bez względu na pl czy utargi nagradzali premią ;(

Chyba nie zrozumiałaś tytułu wątku tu piszemy o plusach pracy a nie o pobożnych życzeniach :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~biała_czarna

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 31
Wysłany: 2013-01-19, 17:42   

chodzi o to żeby te plusy nie przysłoniły nam minusów
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
Wysłany: 2013-01-19, 18:43   

Jak jest wiemy, ale faktycznie moje znajome pracujące w prywatnych sklepach zarabiają 1000zł. a tyrają po 10 godzin i mają 1 dzień wolny raz na 2 tygodnie, a o urlopie tylko marzą... umowy mają dwie- jedną dla kontroli, a drugą dla siebie.... my mamy zarobki super, wszystko rzetelnie liczone i płacone, bony, paczki, zapomogi, kolonie, szkolenia, ubezpieczenia i na to stanowczo nie możemy narzekać... GRATULACJE!!!! A jak nam się noga potknie z jakiegokolwiek powodu to po pracy w biedronce każdy nas przyjmie.... wierzcie mi, w moim mieście mimo bezrobocia wiele osób znalazło pracę w innych sieciach handlowych bo po biedronce umiemy i wiemy wszystko!!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-20, 20:39   

ale powiedz mi jedno skoro
Cytat:
Wierzcie mi, w moim mieście mimo bezrobocia wiele osób znalazło pracę w innych sieciach handlowych bo po biedronce umiemy i wiemy wszystko!!!!

to dlaczego CHCĄ nas przyjąć bo umiemy wszystko? -NIE,BO WIEDZĄ ŻE PO BIEDRZE MOŻNA NAS WYCISNĄĆ JAK CYTRYNĘ A PO WSZYSTKIM WYJE..AĆ NA BRUK, PRACOWNIK PO BIEDRZE TO WYSZKOLONY MURZYN ;)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-20, 20:42   

oj Robertty, grubo przesadzasz :P
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-20, 20:45   

a zapomniałem dziękuję JMP za rozszerzanie mojej wiedzy z zakresu prawa pracy,za emocjonujące chwile z kr, za korespondencje z regionalnym kierownikiem kadrowym,i za "obiektywizm" zakładowej komisji antymobbingowej (opłacanej przez pracodawcę)
A tak poważnie dziękuje JMP i komisji zakładowej za pomoc mojemu choremu dzieciaczkowi.
 
     
#agi 555 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 07 Lut 2011
Posty: 95
Wysłany: 2013-03-16, 23:11   

Ja chwaliłam sobie pakiet socjalny. Kilkakrotnie skorzystałam z zapomogi. Nie jest to zła firma, tylko kadra zarządzająca jest do bani. Teoretycznie niezłe szkolenia, możliwości awansu. Poznałam wielu wartościowych ludzi od których wiele się nauczyłam.Ale przeraza niewykorzystanie potencjału pracowników. Ja dzięki pracy w Biedronce dowiedziałam się kim nie chce być i nigdy nie będę.
_________________
facet to skarb ... więc zakop go w ogródku
  Ocena JMP: 5/10
     
Joanna23 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 18 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: 2013-03-16, 23:46   

Ja uważam że bardzo dużym plusem jest to iż będąc w ciąży dostałam umowę na czas nieokreślony. Po powrocie do pracy dostałam cały etat- z czego baaarrrrdzzzooo się cieszę :em29: Pozdrawiam
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
Wysłany: 2013-03-17, 08:44   

Joanna23 Gratulacje
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo