Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Centra dystrybucyjne oraz system zaopatrzenia, dystrybucji.
Autor Wiadomość
dawid_25

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-01-19, 22:50   Centra dystrybucyjne oraz system zaopatrzenia, dystrybucji.

Witam,

BARDZO PROSZĘ O POMOC! Potrzebuję do pracy dyplomowej informacji na temat Firmy.

Gdzie znajdują się centra dystrybucyjne?
Z tego co wiem to: Wyszków, Wojnicz, Kostrzyn, Grudziądz, Lubin, Ruda Śląska, Skarbinierz, Mszczonów, Koszalin, Gdańsk. czy gdzies jeszcze ?

Z punktu widzenia sklepu. Jaki jest system zamawiania towarów. Czy wytypowana osoba w sklepie zamawia towary na podstawie bierzących stanów magazynowych? Czy zamowienia automatycznie realizowane są przez jakis system? Jak on działa?

Z punktu widzenia centrum dystrybucyjnego. Czy towary które przyjeżdżają do Centrum są przepakowywane pod zamówienia konkretnych sklepów? Czy palety są poprostu przekazywane dalej? Ile trwa relizacja od złożenia zamówienia do otrzymania produktów w sklepie?


BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA KAŻDĄ INFORMACJE! Podaje swój e-mail: davi16@o2.pl
DZIEKUJĘ BARDZO I POZDRAWIAM!!!
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-19, 23:22   

Po takie informacje proponuje udać się bezpośrednio do Centrum a najlepiej zwrócić się do JMP mailowo :)
A tak na marginesie gdybyś zechciał przewertować forum a nie liczył na gotowca zdobyłbyś pewną część tych informacji :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
dawid_25

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-22, 18:52   

ze strony JMP...

Jakie są możliwości uzyskania informacji o firmie Jeronimo Martins w celach naukowych (prace licencjackie, magisterskie, rozprawy naukowe)?

Wiarygodne, zewnętrzne źródła, z których można korzystać:
- strona Biedronki: https://biedronka.pl/ , a w szczególności zakładki "O nas" oraz "Centrum prasowe"
- strona poświęcona karierze w naszych strukturach: https://karierawjmd.pl/, w szczególności zakładka "O nas"
- strona korporacyjna Grupy JM ( w jęz. angielskim i portugalskim): https://www.jeronimomartins.pt/, a w szczególności zakładki "The Group" , "Our business" oraz "Investor" (dostęp do raportów, wyników)
- foldery reklamowe Biedronki

Zachęcamy do korzystania z dostępnych materiałów. Jednocześnie informujemy, że są to jedyne źródła wiedzy, które mogą służyć w celach naukowych.

to tyle...wiec nie za wiele.

jeżeli ktos z Was może podac informacje dotyczace zaopatrzenia, transportu dystrybucji to ponownie proszę o pomoc. Dziękuję!
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-22, 20:38   

Jak poprzednio sugeruję poczytać forum a znajdziesz większość odpowiedzi jak nie wprost to z kontekstu rozmów :) to naprawdę nie jest trudne :) pytanie tylko na ile zależy Ci na odpowiedziach ??
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
olimpia

Stanowisko:
klient

Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-24, 15:24   

Niestety dawid_25 ma rację, też piszę pracę dyplomową o JM i mam te same problemy.
Jak zorientowałam się, że nie zdobędę żadnych informacji to chciałam zmienić temat ale było za późno.
Wycisnęłam więc z tych stron podanych w mailu (dostałam od nich identyczną odpowiedź) ile się dało i myślałam, że to przejdzie ale teraz promotor chce żebym podzieliła Polskę na obszary "obsługiwane" przez 11 CD. Zdaję sobie sprawę, że nie mogę po prostu policzyć promienia i podzielić kraj na 11 równych obszarów bo wyjdą mi kompletne bzdury :/
Dlatego też bardzo bym prosiła, gdyby ktoś mi mógł odpowiedzieć, jak mniej więcej taki podział wygląda...
Jedyne co wyczytałam na stronie to to, że centrum w Koszalinie obsługuje pas od Szczecina do Gdyni, w pozostałych CD albo było podane mniej więcej w jakim promieniu sklepy są obsługiwane (w 3 przypadkach) a o reszcie ani słowa...
Forum przeczytałam z grubsza i o takich informacjach się tutaj raczej nie dyskutuje, więc bardzo proszę o pomoc.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-24, 23:08   

Musisz zadzwonić na każde centrum i może Ci powiedzą a jak nie to umów się z jakimś dyrem z Warszawki :) pracownicy też nie mają takich informacji ,bo niby każde centrum obsługuje sklepy w promieniu od 120 do 150 km a w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-25, 09:40   

Do mojego DC jest 220 km :)
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-25, 10:55   

U mnie będzie ok. 250 km
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-25, 11:17   

A u mnie będzie z 90
 
     
olimpia

Stanowisko:
klient

Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-25, 16:17   

Dzięki wielkie za pomoc :) siedziałam nad tym cały wieczór i stworzyłam mapkę własnego autorstwa, najwyżej podpiszę opracowanie własne. Musiałam podać jaką najdłuższą drogę ma auto z CD do najbardziej oddalonego sklepu w swojej strefie i wychodziło mi od 100 do 320km. To dzwonienie też mi przyszło do głowy ale te maile trochę mnie zniechęciły, zobaczę co promotor powie ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo