Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta na temat przystosowanie się do pracy w JMP
Autor Wiadomość
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-28, 16:53   

ja tam wypełniłam, ale jak dla mnie bardzo chaotyczna-sorry... a poza tym mam zmienne IP więc co do czego.... w ankiecie wg. mnie jest beznadziejnie ujęte to, że wszystkie pytania są w stylu: jak i co było w ciągu pierwszych 10 dni... sorry, ale teraz mam inne kierownictwo i inaczej to wszystko wyglądało ponad 8 lat temu niż teraz.... było mniej obowiązków i wszystkiego uczyliśmy się stopniowo, więc nikt nie musiał mi wszystkiego na raz wpychać do głowy...... lepsza by była ankieta typu: co się dzieje w dzisiejszych biedronkach-większość z nas by ją wypełniła ;)
  Ocena JMP: 2/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-28, 17:18   

Dobrze, ze pamietasz co bylo te 8 lat temu, bo ja nie pamietam jak wygladala moja rozmowa 3 lata temu:)
 
     
Giete 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-29, 11:08   

W pewnym sensie o to chodzi, pierwsze 10 dni, 3 miesiące. Nie chodzi o to zeby pokazać co się dzieje w B. a tylko o to czy pracownicy rzeczywiście są przygotowywani to pełnienia obowiązków. Jest wypełnione już 15 ankiet... dla przykładu powiem, że prawie 90 % osób nie wie, że w B jest program adaptacyjny dla nowo zatrudnionych pracowników ? Wiedzieliście o tym ? Tylko 2 osoby zaznaczyły że jest. Po zakończeniu ankiety prawdopodobnie opublikuję wyniki. Może jeszcze jakieś ciekawe statystyki z tego wyjdą. Także jeszcze raz zachęcam do wypełniania :)
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-30, 11:46   

Giete napisał/a:
W pewnym sensie o to chodzi, pierwsze 10 dni, 3 miesiące. Nie chodzi o to zeby pokazać co się dzieje w B. a tylko o to czy pracownicy rzeczywiście są przygotowywani to pełnienia obowiązków. Jest wypełnione już 15 ankiet... dla przykładu powiem, że prawie 90 % osób nie wie, że w B jest program adaptacyjny dla nowo zatrudnionych pracowników ? Wiedzieliście o tym ? Tylko 2 osoby zaznaczyły że jest. Po zakończeniu ankiety prawdopodobnie opublikuję wyniki. Może jeszcze jakieś ciekawe statystyki z tego wyjdą. Także jeszcze raz zachęcam do wypełniania :)


Mogą te osoby nie wiedzieć, bo ten program jest od roku mniej więcej. Jeżeli nie mieli w tym czasie nowego pracownika na sklepie, to skąd mają wiedzieć?
 
     
Giete 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-30, 20:50   

Nie no ok, stąd też te pytanie. Chodzi o liczby a żeby komuś wytykać...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo