Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dziękuję JMP za....
Autor Wiadomość
lory7

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 23
Wysłany: 2012-11-27, 19:55   sorki teraz będzie drastyczniej

Dziękuję za wypowiedzenie :pociesza: I uścisk ręki od kadrowej,z którego nie skorzystałam :P I na koniec za uśmiech pana ko u którego po raz pierwszy widziałam szczery uśmiech :em29: kiedy przyjechał mnie wykopać :regulamin:
 
     
#ochyda 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 66
Wysłany: 2012-11-28, 17:13   

dziekuję za wiele fajnych znajomości
tych uśmiechniętych, pozdrawiajacych klientów mijanych na chodnikach w róznych punktach mojego miasta :D

..... i za tego zaplutego żula w tramwaju, który łypnoł zapitym okiem i charknoł na cały wagon "... ooooo... Paaani z Biedronkiii, siee maaa!!!!!!! " :D
 
     
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
Wysłany: 2012-11-28, 17:19   

moje bobasy(już nastolaty) za moim pośrednictwem dziękują za paczki świąteczne, :D
teraz też na nie czekają z tęsknotą,bo zeszłoroczne poduszeczki bardzo przypadły im do gustu,nawet na obóz zabrały ze sobą :D :D
 
     
@markoz

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 133
Wysłany: 2012-11-28, 17:57   

dziękuje za bóle pleców za terminowe wypłaty, brak premii prócz Rocznej
  Ocena JMP: 1/10
     
krzysiek1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 0
Wysłany: 2013-09-15, 20:12   

Dziękuję za fachową obsługę na Wiatraku 15, w Warszawie :) Zawsze miła, uśmiechnięta obsługa :) Karolina, Agnieszka, no i przede wszystkim Kasia <3 (jeśli dzisiaj są Twoje imieniny to wszystkiego najlepszego, niestety zabrakło mi odwagi, by zagadać:). Przepraszam z góry za robienie zakupów zawsze przed zamknięciem, ale tak kończę pracę, oraz za dzisiejsze zakupy, ale... skończył mi się szampon, poza tym musiałem poprawić sobie humor słodyczami, jako że mam zawirowania w życiu zawodowym (czemu zlikwidowaliście lodówkę z lodami, teraz jest tylko jedna i nie ma Arietek :D) :) ))) Sam nie lubię, jak ktoś robi zakupy w niedzielę/pod koniec dnia:)

Naprawdę wg mnie pracownicy JM z tej Biedronki to mistrzostwo, wasze zapracowane twarze, a zarazem zawsze uśmiechnięte dla "różnej" maści klientów. Dzięki, jesteście wielcy :) Pozdrawiam!
 
     
Enterbis 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 7
Wysłany: 2013-09-15, 23:03   

dziękuję, za bezsensowny projekt ,, Szanuję - rozmawiam,, miało być lepiej a jest beznadziejnie... coraz mniej osób do pracy, coraz większe wymagania. Dziękuję JMp za to, że płaci mi jedną pensję a pracuję za dwoje. To dopiero znaczy dowartościowanie człowieka,, taaaaaaaaaaaaaaaakie ma możliwości,, a ja chciałabym po prostu, by jutro koleżanki z rannej zmiany, nie musiały za mnie sprzątrać, zobaczyły porządek na alejkach, wystawine nowe ceny, non food i zajęły się swoją pracą. Koszty mojego chcenia mnie przerastają... co za masakra, Dziękuję JMP za obolałe plecy, zdeptane nogi, poranione ręce
_________________
Enterbis
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
Wysłany: 2013-09-16, 14:50   

Krzysiek 1 jeżeli jesteś klientem to życzę wszystkim pracownikom Biedronek takich klientów.
 
     
krzysiek1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 0
Wysłany: 2013-09-16, 18:20   

biedronka1477 napisał/a:
Krzysiek 1 jeżeli jesteś klientem to życzę wszystkim pracownikom Biedronek takich klientów.


Tak, jestem klientem :) I w dodatku zawsze staram się mieć drobne pieniądze, czyli wypłacam same 10 w bankomacie i trochę bilonu zawsze mam, tylko nie zawsze pod koniec Paniom się chce ten bilon przyjmować:) W ogóle, jak wygram kiedyś w Lotto stawiam kolejkę wszystkim pracownikom tej Biedronki!:)

Pozdrawiam, życząc miłego wieczoru :) Dzisiaj do Was nie wpadnę, bo idę do kina :( ((
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-16, 18:48   

krzysiek1 napisał/a:
wypłacam same 10 w bankomacie

To ciekawe, biorąc pod uwagę, że bankomaty już nie wypłącają dziesiątek :)
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 671
Wysłany: 2013-09-16, 21:23   

Larrikol w niektórych bankomatach można wypłacać Sama ostatnio wybierałam ostatnie 30 zł (3x10)w bankomacie Banku Spółdzielczego który stoi przy najbliższej biedronce.Tam gdzie pracuję to niestety tylko 50 i 100 wydaje.

dziękuje JMP za pierwsza premie :em29:
 
     
~ontakisam 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 59
Wysłany: 2013-09-16, 22:14   

Larrikol napisał/a:
krzysiek1 napisał/a:
wypłacam same 10 w bankomacie

To ciekawe, biorąc pod uwagę, że bankomaty już nie wypłącają dziesiątek :)


BZWBK wypłaca w 10 :P
_________________
ontakisam
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-17, 14:09   

Oczywiście, że to sprawdzę, bo wiem, że swojego czasu banki wycofywały się z instalowania urządzeń do takich wypłat. I prędzej obstawiam taki bankomat przy uczelniach niż biedronkach :) ale zobaczę :)

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2013-09-17, 19:49 ]
Nie urządzeń - blokowali w konfiguracji bankomatu i nie dawali saszetek z dziesiątkami - też o tym słyszałem ;)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-09-17, 14:52   

Może tak nie odbiegajcie od tematu :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
Wysłany: 2013-09-17, 18:46   

Larrikol napisał/a:
Oczywiście, że to sprawdzę, bo wiem, że swojego czasu banki wycofywały się z instalowania urządzeń do takich wypłat. I prędzej obstawiam taki bankomat przy uczelniach niż biedronkach :) ale zobaczę :)

Większość bankomatów banków spółdzielczych wypłaca 10 złoty, zapraszam do Krakowa :-)
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
~ontakisam 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 59
Wysłany: 2013-11-30, 16:56   

Chciałbym podziękować za docenienie mojej ciężkiej pracy w postaci całego etatu. :) Dla mnie to bardzo ważne i traktuje to jako taki malutki awansik wewnętrzny :P Poza tym lubię swoją pracę i z pozytywnym nastawieniem zaczynam kolejny dzień pracy.Praca jest ciężka, ale uważam że rozwija i daję możliwość awansu.Rutyny od prawie roku nie doznałem 8) Dziękuję.
_________________
ontakisam
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo