Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biedronka Sarnowska 4A, Rawicz
Autor Wiadomość
Malgoska 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 01 Lut 2023
Posty: 4
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2023-02-07, 15:31   

Pracowałam w handlu i dlatego wiem, że dużo prościej i szybciej jest skasować klienta niż rozwieźć pełny wózek towaru po całym sklepie. Rozumiem argument punktualności, ale chyba dobrze wszyscy doskonale wiemy, że czasami nie da się wyrobić do sklepu szybciej i nie jestem tutaj wyjątkiem, więc co to właściwie co to za linia obrony????? zjebali i tyle, a ja dostałam odpowiedź że sprawa zostanie przeanalizowana i przypomniałam sobie o temacie tutaj :)
  Ocena JMP: 1/10
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
7 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-02-07, 19:00   

Malgoska napisał/a:
Pracowałam w handlu i dlatego wiem, że dużo prościej i szybciej jest skasować klienta niż rozwieźć pełny wózek towaru po całym sklepie. Rozumiem argument punktualności, ale chyba dobrze wszyscy doskonale wiemy, że czasami nie da się wyrobić do sklepu szybciej i nie jestem tutaj wyjątkiem, więc co to właściwie co to za linia obrony????? zjebali i tyle, a ja dostałam odpowiedź że sprawa zostanie przeanalizowana i przypomniałam sobie o temacie tutaj :)


Sądząc po Twojej wypowiedzi nawet jak sklep byłby czynny 24 na dobę i byłaby w tym czasie przerwa 30 minutowa czy nawet godzinna akurat wtedy uważałabyś że masz potrzebę zrobić zakupy.
Dodatkowo jak napisałas wyzej mialas pełny kosz zakupów wiec to chyba czysta złowsliwosc Twoja ze kulasz się z Nimi do kasy piec minut przed zamknieciem. I nie przekonuja mnie Twoje argumenty ze nie mialas czasu ich zrobic wczesniej lub w inny dzień. Kazdy market jest czynny 6 dni w tygodniu od 6 do 22 lub 23 i sorry nie wierze ze masz tak zabity grafik zeby akurat robic zakupy piec minut przed zamknieciem. Nie pracowalam w handlu. Teraz parcuje w handlu. Mam napiety grafik na wszystkie spusty i czasem nie wiem jak sie nazywam ale nigdy nie przyszlo mi do glowy aby o godzinie 22 robic zakupy. Zawsze znalazlam na to czas. I sorry ale nie przekonuje mnie twoje pieprzenie w zaden spodob. Jestes zwykla roszczeniowa damulka ktora uwaza ze wszystko jej wolno i sorry ale to chamstwo pisac na biedne dziewczyny ktore pracuja ciezko zebys ty mogla wpieprzac buleczki. Byc moze ktoras straci prace bo takie wstretne babsko pisze skargi bo nie chcialo sie jej ruszyc dupska na zakupy wczesniej.
Przykro mi ze pisze tak ostry komentarz ale jak czytam te twoje bzdury to noz w kieszeni mi sie otwiera.
I sorry ale jak pracuje do godziny 23 to nie mam ochoty pracowac do godziny 23.30 zeby taka dama mogla sobie robic zakupki i spacerowac po sklepie. Ja o godzinie 23 chce wyjsc do domu . I polozyc sie spac aby wstac o 5 rano do nastepnych obowiazkow. Moze takie damy jak ty maja czas na wszystko ale niektorzy tutaj z Nas zasuwaja i nie raz nawet zasuwaja na 2 etaty wiec zanim odniesiesz sie ze pracowalas w handlu a potem robisz gowno burze i skargi to sie mocno zastanow nad soba.
 
     
123pola 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Paź 2022
Posty: 20
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-02-08, 09:02   

Malgoska napisał/a:
Pracowałam w handlu i dlatego wiem, że dużo prościej i szybciej jest skasować klienta niż rozwieźć pełny wózek towaru po całym sklepie. Rozumiem argument punktualności, ale chyba dobrze wszyscy doskonale wiemy, że czasami nie da się wyrobić do sklepu szybciej i nie jestem tutaj wyjątkiem, więc co to właściwie co to za linia obrony????? zjebali i tyle, a ja dostałam odpowiedź że sprawa zostanie przeanalizowana i przypomniałam sobie o temacie tutaj :)


Ta biedronka jest otwarta od 6 do 23 wybacz, ale nie wierzę, że "nie da się wyrobić szybciej"...
"Zjebali"? Na prawdę uważasz, że wina leży po stronie pracowników? Jeśli tak to przypominam, że obowiązek posiadania należności za towar leży po stronie klienta,a nie sprzedawcy. I nikt nie ma obowiązku czekać, aż ktoś sobie do samochodu podskoczy. Ciekawe czy jeśli identyczna sytuacja wydarzyła by się w dzień i zrobiła by się kolejka na pół sklepu to ktoś patrzyłby na ciebie z ulgą jakiej oczekujesz w tej chwili
" Sprawa zostanie przeanalizowana", a co innego mieli odpisać takiej roszczeniowej 🤬
 
     
mustek 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 6
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-02-08, 09:30   

Malgoska napisał/a:
Pracowałam w handlu

No to powinnaś wiedzieć jak działa sklep i po co ma wyznaczone godziny otwarcia
Malgoska napisał/a:
doskonale wiemy, że czasami nie da się wyrobić do sklepu szybciej

sklepy są otwarte od 5 lub 6 do 23 lub 23:30, przez 6 dni w tygodniu, także twój argument "nie miałam czasu" to jest z dupy tak normalnie mówiąc
Malgoska napisał/a:
zjebali i tyle

zjebałaś to Ty idąc na zakupy o takiej godzinie, i pakując jeszcze cały wózek.
Malgoska napisał/a:
Po skasowaniu całego towaru okazało się, że zostawiłam portfel w aucie, który był zaparkowany na parkingu sklepowym

Masz telefon? możesz nim zapłacić, albo np blikiem
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-02-08, 17:13   

123pola napisał/a:
Malgoska napisał/a:
Pracowałam w handlu i dlatego wiem, że dużo prościej i szybciej jest skasować klienta niż rozwieźć pełny wózek towaru po całym sklepie. Rozumiem argument punktualności, ale chyba dobrze wszyscy doskonale wiemy, że czasami nie da się wyrobić do sklepu szybciej i nie jestem tutaj wyjątkiem, więc co to właściwie co to za linia obrony????? zjebali i tyle, a ja dostałam odpowiedź że sprawa zostanie przeanalizowana i przypomniałam sobie o temacie tutaj :)


Ta biedronka jest otwarta od 6 do 23 wybacz, ale nie wierzę, że "nie da się wyrobić szybciej"...
"Zjebali"? Na prawdę uważasz, że wina leży po stronie pracowników? Jeśli tak to przypominam, że obowiązek posiadania należności za towar leży po stronie klienta,a nie sprzedawcy. I nikt nie ma obowiązku czekać, aż ktoś sobie do samochodu podskoczy. Ciekawe czy jeśli identyczna sytuacja wydarzyła by się w dzień i zrobiła by się kolejka na pół sklepu to ktoś patrzyłby na ciebie z ulgą jakiej oczekujesz w tej chwili
" Sprawa zostanie przeanalizowana", a co innego mieli odpisać takiej roszczeniowej 🤬


W przychodni , urzędzie jeśli ktos ma wyznaczona godzine to ich nie interesuje ze sie spozniles i maja to szeroko w nosie dlaczego. Masz wyznaczona godzine i dowidzenia. Nie rozumiem tak roszczeniowych osob. Dodatkowo takich ktorzy z handlem mieli do czynienia
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-02-08, 23:31   

Nikt nie zjebał ze skelpu nie miałaś czym zapłacić cześć i czapka nie zostałaś wpuszczona do sklepu o 23 no sorry ale sklep jest otwarty do 23. Masz nauczkę żeby następnym razem patrzeć czy ma się za co kupić zakupy a nie iść na zakupy bez najważniejszego czyli pieniądza. Najwięcej to zjebałaś ty że nie potrafisz się ogarnąć. Sorry ale nikt nie ma zamiaru czekać na klienta bo zapomniał portfelu. Takich klientów codziennie jest kilku co zapominają a później nie wracają po zakupy...
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-02-27, 13:24   

I wiemy jak to będzie biedronka przychyli się do klienta .
 
 
     
~Edynak1988 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Wrz 2022
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-02-27, 17:02   

Ciekawe co z tego wynikło
  Ocena JMP: 5/10
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-02-28, 11:43   

Biedroonkaa34 napisał/a:
Ciekawe co z tego wynikło

Nic nie wynikło zapewne.
U nas ostatnio ktos napisał skarge bo mamy syf wokól sklepu.
Szkoda tylko że my nawet nie mamy grabi do liści , o łopacie można pomarzyc a miotłe mamy jedną na cały sklep i to jeszcze ledwo zipiącą hahahaha . Nie wiem, palcami mamy to sprzatac.
 
     
#Aventador 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 83
Skąd: Warszawa
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-03-05, 07:44   

Sklep to nie bar, i nie jest czynny "do ostatniego klienta", tylko ma swoje godziny otwarcia. Jeśli jest czynny do 23, to oznacza to, że o 23 powinnaś sklep opuścić. Owszem, masz prawo wejść do niego nawet o 22:59, ale masz też obowiązek wyjść o 23 - a czy wyrobisz się w minutę ze swoją listą zakupów, to już tylko Twój problem. Tutaj czarno na białym napisałaś, że dopiero o 23 mogłabyś podejść do kasy z pełnym wózkiem zakupów - podczas gdy o tej godzinie już dawno powinnaś mieć te zakupy opłacone, spakowane i wychodzić ze sklepu.
 
     
makaro 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Gru 2022
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-03-07, 19:10   

Nasza biedronka widzę sławna jest. Rejonowy się pruł o tą klientke, ale tylko dlatego że mamy spoko kierownika, który kłócił się z rejonowym o zawyżone budżety przez które nie mamy premii od 2 miesięcy i teraz rejonowy Mateusz N. wykorzystał to zgłoszenie przeciwko kierownikowi że olewamy koszyk zakupów i dlatego budżetu nie wyrabiamy... chora sytuacja, pozdro dla wszystkich pracujących pod tym głąbem
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-03-08, 12:36   

makaro napisał/a:
Nasza biedronka widzę sławna jest. Rejonowy się pruł o tą klientke, ale tylko dlatego że mamy spoko kierownika, który kłócił się z rejonowym o zawyżone budżety przez które nie mamy premii od 2 miesięcy i teraz rejonowy Mateusz N. wykorzystał to zgłoszenie przeciwko kierownikowi że olewamy koszyk zakupów i dlatego budżetu nie wyrabiamy... chora sytuacja, pozdro dla wszystkich pracujących pod tym głąbem


Niestety połowa naszego społeczeństwa to dzbany którzy myślą że wszystko im wolno. Przykładem jest owa wyżej klientka.
Trzeba pamietac że karma wraca i oby nastąpiła jak najszybciej.
Po jej wypowiedziach śmiem wątpic czy ona w ogóle miała kiedykolwiek z handlem do czynienia .
Ja pracując w handlu nigdy nie poszłabym na zakupy o godzinie 21.55 kiedy wiem że sklep jest czynny do 22.00.
Nie chodzi już o to że potrzebuje rzeczy ale o sam fakt że nie byłyby te zakupy komfortowe.
Ja potrzebuje conajmniej 30 minut aby skupić sie na tym żeby zrobic zakupy i kupić wszystko to co potrzebuje.
Sądzac po wypowiedziach owej damy stwierdzam że jest to osoba która wkracza do sklepu o godzinie zamkniecia, robi zakupy na pełny kosz i myśli ze jej wszystko wollno i bedzie spacerowac sobie jakby nigdy nic przez godzine nie liczac sie z osobami tam pracujacymi.
Tak jak napisałam wyzej, umawiajac sie na godziny , lub załatwiajac cos w urzedach jak sie spoznisz albo nie dotrzesz na czas mozesz sobie pocałowac klamke. Nie raz juz zamykaja nawet 10 minut wczesniej i jakos nikt skarg nie pisze. CO wiecej, nawet jelsi taka skarga nastapi co robia z taka skarga, ? Maja ja w 4 literach.
Mnie to osobiscie wku.... ze za Nami pracownikami nikt nie wezmie sie za to aby nam sie dobrze pracowało. Tylko załozenie klient nasz Pan i sklep straci pare złotych.
Moze gdyby siec dbała o Nas przychodziło by nie bydło a porządni ludzie a i zakupy i obsługa byłaby lepsza. Jak dla mnie te wszystko to jest chore
 
     
gosha1510 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 27 Kwi 2015
Posty: 18
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-03-08, 17:53   

Pani szanowna klientko, zjebali, faktycznie, powinni pani te zakupy dac gratis , spakować i zanieść w zębach do samochodu.
Napisali ze się przyjza? Strach. Bałabym się. Muszę zmartwić użyli szablonu odpowiedzi.

Polecam na przyszłość iść na zakupy 5 minut przed otwarciem, wtedy Pani zdąży zapłacić, nawet jeśli portfel zostanie w domu.

Uszanowanie.
_________________
Dusza nie wychodzi na fotografii.
  Ocena JMP: 5/10
     
~Malacay 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-03-08, 18:33   

Nie ma w regulaminie zapisu który kazałby im czekać po 23 na Twój portfel.
 
     
Klara B 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 08 Mar 2023
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-03-08, 21:38   

W nawiązaniu do przedstawionej sytuacji, która niby miała miejsce w Rawiczu ul. Sarnowska to jakaś ściema . Albo ktoś pomylił sklepy albo się po prostu uczepił. Wszystko zostało sprawdzone
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo