Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzina na jednym sklepie
Autor Wiadomość
Andley 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 21 Paź 2022
Posty: 1
Wysłany: 2022-11-20, 17:38   Rodzina na jednym sklepie

Hej, pracuję od kilku miesięcy z mamą na jednym sklepie. Ja — Sprzedawca kasjer, mama — Zastępca kierownika sklepu. Na początku som był przeciwny, ale według wyczytanych informacji, o ile ten stan rzeczy nie rzutuje na pracę, nie ma nic przeciwko. Jakiś czas później som wraz z kierownikiem zgodzili się zrobić ze mnie starszego sprzedawcę kasjera od nowego roku. Kierownik jednak usłyszał ostatnio na szkoleniu od innego, że ssk i zks, nie mogą pracować razem w tym samym miejscu. Znam kilka przypadków rodziny na sklepie, ale zawsze ta druga osoba to sk lub pracownik lady. Istnieją jakieś faktyczne przeciwskazania czy to możne nagła próba pozostawienia mnie na obecnym stanowisku?
 
     
Asweteran 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 05 Lis 2022
Posty: 2
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-11-20, 20:58   

U mnie na rejonie w jednym ze sklepów jest Ks który pracuje z siostra na jednym sklepie , siostra jest Ssk
 
     
~Daariusz 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-11-20, 21:05   

U mnie na sklepie jest dwóch zastępców ks blisko spokrewnionych i nie ma żadnego problemu. Wszystko zależy od woli som i ks
 
     
Joolaa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Gru 2022
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-20, 07:35   

Ja pracowałam z chłopakiem i nas rozdzielili ale na dobre nam to wyszło :yeah:
 
     
Regan Mc Neil 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2019
Posty: 5
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-20, 16:57   

Ja pracowałam jeszcze nie tak dawno z matką - kierownikiem sklepu (zastępczym) i jej córką zwykłą kasjerką. Szczerze mówiąc uważam że nie powinno mieć miejsca takie coś ze względu na ryzyko faworyzowania i tzw. taryf ulgowych swojej córki/syna. To nie fair w stosunku do innych pracowników i tak samo jak w szkole matka nie może uczyć swojego dziecka, tak samo w pracy matka nie powinna być podwładnym swojego dziecka. Oczywiście już z nami nie pracują a w między czasie dowiedziałam się, że pracuje z nimi jeszcze jedna jej córka.

[ Dodano: 2023-03-15, 19:57 ]
Teraz dopiero widzę jakiego byka strzeliłam. Miało być *matka nie powinna być przełożonym swojego dziecka. Ehh.. ::)
  Ocena JMP: 6/10
     
Joolaa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Gru 2022
Posty: 13
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-03-15, 22:20   

Regan Mc Neil napisał/a:
Szczerze mówiąc uważam że nie powinno mieć miejsca takie coś ze względu na ryzyko faworyzowania i tzw. taryf ulgowych swojej córki/syna. To nie fair w stosunku do innych pracowników i tak samo jak w szkole matka nie może uczyć swojego dziecka, tak samo w pracy matka nie powinna być podwładnym swojego dziecka.

Pełna zgoda :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo