Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzież kolektora sklepowego
Autor Wiadomość
marcinmta78 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2022
Posty: 2
  Wysłany: 2022-08-06, 00:31   Kradzież kolektora sklepowego

Witam.
Dziś w chwili natłoku zadań zostawiłem kolektor na koszach nf. Prawdopodobnie ktoś skorzystał z okazji i wyniósł sprzęt ze sklepu. Jakie mogę ponieść konsekwencje jako Zc-a? Sprzęt mega drogi, czy takie coś jest ubezpieczone w takich wypadkach czy raczej mam zacząć szukać sobie nowej pracy? Nie widzę nic w podręczniku KS o tym też dopiero jutro będzie ogarniać co się zadziało dokładnie. Może miał ktoś takie sytuacje? Jak ewentualnie się wybronić?
Pozdrawiam
 
     
~Ehrig 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 04 Gru 2020
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-08-06, 00:41   

U nas jeden gdzieś przepadł i konsekwencje na razie tylko takie, że musimy się mordować z jednym bo nam drugiego nie dadzą.
 
     
#martita299 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-08-08, 16:17   

Przerobilismy już kolektor w piecu, w belownicy oraz w kibelku. I jak do tej pory było to traktowane jak wypadek przy pracy. Zazwyczaj zależy na jaki humor rejonowego się trafi. Jak ma zły humor to trochę pogada ale nie zdarzyło się żeby kogoś pociągali za to do odpowiedzialności. Głowa do góry i nie martw się na zapas :)
_________________
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć...
 
     
Biedronka1239
[Usunięty]

Wysłany: 2022-08-09, 12:28   

Raz też coś takiego zrobiłam, zostawiłam na szybie zamrażarki w ciągu dnia gdy klienci są w sklepie, przypomniał mi o nim fresh gdy zaczęła go szukać...od tamtej pory, wzorem ks i z-cy uczę się odruchu wrzucania go do kieszeni w fartuchu. Jeden taki ponad 3 tyś. zł kosztuje.
 
     
~bierdonka25 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-08-11, 14:01   

U mnie na sklepie tez zaginął. KR kazała zrobić zgłoszenie na policji, dostalam potwierdzenie zgłoszenia kradzieży i po tygodniu dostalam nowiutki kolektor. Sprawa od kwietnia dalej nie zamknięta bo nie mam świadków ani nagrań na kamerze. Ale prawdopodobnie zostanie umorzona. Kolektor jest ubezpieczony i warto mieć potwierdzenie zgłoszenia kradzieży z policji.
_________________
bierdonka25
 
     
marcinmta78 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2022
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-08-17, 07:37   

Update po kilku dniach
Kolektor się znalazł przy czym podejrzewamy, że rzeczywiście ktoś go zabrał co można wywnioskować z nagrania i nastęonego dnia podrzucił bo przeszukany był cały non-food i nagle przy trzecim szukaniu kolektor leżał pięknie położony na wierzchu :)
Mam nauczkę na przyszłość i się pilnuje :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo