Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Akcja Zakup Kontrolowany
Autor Wiadomość
Patrycjaas 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Mar 2022
Posty: 2
Wysłany: 2022-03-04, 12:18   Akcja Zakup Kontrolowany

Po kilku miesiacach pracy miałam ZK ktory przeszedl niepomyslnie dla mnie.
Ich bylo dwie osoby,jakas kobietka i wielki jak szafa paker,ktorzy potraktowali mnie w bardzo nie mily sposob,bezczelnie i pewni siebie,czym zjebali mi humor i dzien pracy.
Rozmowa z KR polegala na tym ze ani mnie nie wysłuchano co do nie własciwego zachowania pracownikow ZK ,osoba stwierdzila ze jezeli jeszcze raz przepuszcze wòzek to poleci mi po premi a gdy kolejny to wylatuje z pracy w trybie natychmiastowym.

Jezeli ktos ma doswiadczdnie w temacie to prosze o odpowiedzi.
W jaki sposob i jakie prawa maja pracownicy przeprowadzajacy ZK.
Czy ogolno wewnetrzny regulamin odnosi sie takze do nich a moze sa specjalnie chronieni i wszystko im wolno.
Czy protkoły sporzadzane przez te osoby musza byc podpisane ,co gdy odmowię ( mysle ze mam takie prawo )
I w koncu czy prawda jest ze tzw przepuszczenie wozka zostaje sie osoba potencjalna do zwolnienia ( nie przedluzenia umowy ).
Dziekuje z goru
Pati


Ps. Gdzie i komu zglosic ich zachowanie,ktore calkowicie nie bylo ma miejscu,czyzby Panstwo w Panstwie Jeronimo Martins.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-03-04, 12:57   

https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=5049
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-03-05, 16:39   

Patrycjaas, oni są w prawie i tyle. Jedyne co możesz zrobić to uważać na kasie. Ja traktowałam wstawanie na kasie aby spojrzeć na wózki jako swoiste ćwiczenie. Sprawdż jak masz ustawione lustra ja monitowałam do bólu bo miałam tak ustawione że widziałam wszystko oprócz swojej kasy. Zwolnienie to raczej wykluczone ale może zaważyć np na ocenie pracownika i po premii rocznej. le tylko wtedy jak by to się powtarzało .ONI WRACAJĄ UWAŻAJ :-[ POZDRAWIAM ;)
_________________
cvb83
 
     
Patrycjaas 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Mar 2022
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-03-05, 20:41   

CVB83 napisał/a:
Patrycjaas, oni są w prawie i tyle. Jedyne co możesz zrobić to uważać na kasie. Ja traktowałam wstawanie na kasie aby spojrzeć na wózki jako swoiste ćwiczenie. Sprawdż jak masz ustawione lustra ja monitowałam do bólu bo miałam tak ustawione że widziałam wszystko oprócz swojej kasy. Zwolnienie to raczej wykluczone ale może zaważyć np na ocenie pracownika i po premii rocznej. le tylko wtedy jak by to się powtarzało .ONI WRACAJĄ UWAŻAJ :-[ POZDRAWIAM ;)


Piszesz ze w prawie tak i to prawo pozwala im na traktowanie kasjerow z gòry bez szacunku i bezczelnie i to przy imnych klientach.

Tak byc nie moze.
Czy za kazdym razem podpisywalas ich protokoły.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-03-05, 23:01   

Może nie wyraziłam się precyzyjnie. Chodziło mi o to że JMP ma prawo zatrudniać do ZK co do formy to NIKT nie ma prawa Ciebie obrażać , w żadnej sytuacji. Sama nie dałam się złapać ale to zasługa koleżanki ze stażem która mnie mocno uczuliła na wózki.
_________________
cvb83
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo