Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zostać tajemniczym klientem w Biedronce?
Autor Wiadomość
ines85 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 05 Cze 2012
Posty: 21
Wysłany: 2022-01-07, 19:33   Jak zostać tajemniczym klientem w Biedronce?

Ktoś jest w stanie mi powiedzieć w jaki sposób zostaję się tajemniczym klientem w Biedronkach? Która firma rekrutuje do takiej pracy?
  Ocena JMP: 3/10
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-08-25, 11:29   

pisz do biedry
 
 
     
Biedronka1239
[Usunięty]

Wysłany: 2022-08-31, 15:15   

Nie wiem która firma w Biedronce to robi, czy sama Biedronka ma swoich tajemniczych klientów, ale wiem że w McDonald's jest to zewnętrzna firma która zajmuje się badaniami dla innych firm i jest to firma specjalizująca się tylko w dziedzinie działań tajemniczego klienta. Jeśli chodzi o samych tajemniczych klientów to nie jest to praca na etat, tylko na zlecenie. Trzeba przejść wcześniej jakieś szkolenie, a potem dostaje się lub nie zlecenia. Pamiętam jak jakieś 10 lat temu się tym interesowałam to płacili coś 20-40zł od pojedynczego badania. Jest to praca w terenie, bo mogą chcieć wysyłać do różnych miast, itp. więc trzeba mieć samochód. Poza tym, jest się z rzetelności takiego badania rozliczanym, bo jak wiadomo dziś wszędzie są kamery i oni też obserwują czy i jak wykonuje się powierzoną pracę. Pamiętam że w McDonald's miało być to robione ze stoperem w ręku...dlatego sobie odpuściłam ;)
 
     
artur934 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 22 Lis 2022
Posty: 2
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-11-22, 04:10   

Praca jako tajemniczy klient wcale nie jest taka fajna, mam znajomego i męczy się
  Ocena JMP: 4/10
     
~Daariusz 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 37
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-05-03, 14:06   

Nie tak dawno temu widziałem gdzieś ogłoszenie do pracy jako tajemniczy klient, a sam kilka lat temu pracowałem jako tk u mnie w biedronce :) to była zew. firma od której otrzymałem na meila liste do odhaczenia i wszystkie niezbędne informacje do przeprowadzenia kontroli. Dzięki mnie uzyskaliśmy premię więc warto wyłapywać takie ogłoszenia. Ciągle werbują nowe osoby bo marnie płacą
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo