Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin na starszego kasjera
Autor Wiadomość
~Odaaaa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 52
Wysłany: 2018-12-29, 09:21   Egzamin na starszego kasjera

Witam, mógłby ktoś mi podać przykładowe pytania na egzaminie na starszego kasjera
 
     
monte 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 07 Kwi 2017
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-30, 16:05   

Hej .Ja miałam pytania typu procedura zwrotów towarów pełnowartościowych i niepelnowartosciowych,zgłaszanie usterek i awari w sklepie gdzie i co,zamówienia na chleb i ciasta,gotówka rozliczanie i arkusz przekazania sejfu,pl-ka,przyjęcie dostawy,raport handlowy jak sobie przypomne to jeszcze napisze .Pozdr
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-30, 16:11   

To czym różni się starszy kasjer od zastępcy kierownika?
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-30, 16:26   

Larrikol napisał/a:
To czym różni się starszy kasjer od zastępcy kierownika?


chyba tylko tym, ze nie robi zamówień, aaa i wysokością wypłaty ;-) chyba, że pracuje na same nocki, to może nawet więcej zarobić od zks
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Almera 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 17 Lut 2018
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-30, 16:30   

SSK nie robi zamówień, tylko tym się różni i oczywiście mniejszą pensją. Nie jest to sprawiedliwe.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-30, 17:14   

Almera napisał/a:
SSK nie robi zamówień, tylko tym się różni i oczywiście mniejszą pensją. Nie jest to sprawiedliwe.

Jak nie jest sprawiedliwe, to po co się ludzie na to "stanowisko" pchają, z naszego sklepu nikt się nie zgodził, własnie dlatego, że odpowiedzialność taka sama jak zks, a pieniądze mniejsze, ale z innych sklepów dziewczyny poczytują to sobie za wielki zaszczyt, że je wybrali do takiego awansu. Firma wie co robi. Po co płacić więcej, jak za tę samą robotę można zapłacić mniej i jeszcze ktoś poczuje się z tego powodu zaszczycony i uzna firmę za dobroczyńcę, który daje awans, więc będzie lojalnym, oddanym sprawie, by z tego jakże wysokiego stołka nie spaść ...
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-30, 17:51   

Skoro nie robią zamówień, to wnioskuję że główne ich zmiany to nocka lub popołudnie?
Sorry za określenie, ale to posrane stanowisko. Bardziej młodszy zastępca, niż starszy kasjer.
Czy firma nie chce zrezygnować z zamówienia z poziomu sklepu i robić ich automatycznie z komputera? Bo inaczej nie widzę sensu takiego stanowiska, prócz oczywiście drobnych oszczędności.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-30, 17:54   

forma nowych zamówień już jest testowana , niebawem ma funkcjonować w całej firmie
ze zmianami to różnie , zależy od potrzeb danego sklepu ale cel tego stanowiska był taki by prowadzić nocki i wspierać kadrę kierowniczą gdy jest taka potrzeba .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
monte 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 07 Kwi 2017
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-02, 18:46   

Prowadzę zmianę od czasu do czasu ale tylko wtedy mam ranki,uprawnienia jak zastępca kierownika bez możliwości robienia zamówień ,tylko na ciasto i pieczywo.Kasa jest mniej więcej taka iż odchaczasz w danym dniu dodatek kierowniczy,ilość godzin w pracy wtedy jest pomnożona o 4,00 czyli np 9h*4=36,- dodatkowo ,maksymalnie starszy kasjer może zrobić w danym ms 100h ,

[ Dodano: 2019-01-02, 18:55 ]
Maksymalnie prowadzić zmiany tylko 100h jako starszy kasjer .Prostuje.Powyzszy mój post .Pozdr
 
     
~Kwiatek19 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-16, 19:15   

monte, witam a czy posiadasz może podręcznik do szkolenia na starszego kasjera?. Napewno w pracy dostanę ale chciałam się na spokojnie jeszcze zorientować na co się szykować
 
     
monte 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 07 Kwi 2017
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-17, 10:51   

Niestety nie posiadam .Pozdr
 
     
knotek73 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Mar 2019
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-01, 11:55   

Gdzie zgłaszamy usterki?

[ Dodano: 2019-04-01, 13:24 ]
Co należy zrobić gdy pracownik skaleczy się nożykiem przy otwieraniu kartonu?
 
     
~Kwiatek19 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-05, 14:30   

A nam KS powiedział że górze bardziej opłaca się ssk zapłacić za nockę niż Ks dlatego są te stanowiska. Żeby zaoszczędzić i po trochu żeby zniknęli zastępcy. A ile w tym prawdy, czas pokaże
 
     
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-08, 08:08   

monte napisał/a:
Hej .Ja miałam pytania typu procedura zwrotów towarów pełnowartościowych i niepelnowartosciowych,zgłaszanie usterek i awari w sklepie gdzie i co,zamówienia na chleb i ciasta,gotówka rozliczanie i arkusz przekazania sejfu,pl-ka,przyjęcie dostawy,raport handlowy jak sobie przypomne to jeszcze napisze .Pozdr

Fajnie Monte.że napisałaś na co mniej więcej się szykować ,czyli wszystko z KKS i zapewne sprzedawcy kasjera.pytania podchwytliwe?Może coś jeszcze pamietasz? Miałaś egzamin ustny?
 
     
~Kwiatek19 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-08, 19:37   

Floriańska egzamin zawsze na koniec jest z teorii i praktyki. W pierwszym dniu jest się przepytanym z wiedzy jaka masz że sklepu. A potem 5dni szkolenia. Z rana robic obchod po sklepie szkoleniowym i robić check listę. Przynajmniej ja tak miałam. Musialysmy zaznaczy na liście co na sklepie jest do zrobienia i wytyczyc sprawy priorytetetowe i wydzielić pracownikom zadania. Które potem musieliśmy sprawdzić czy zadanie zostało wykonane. Ogólnie na szkoleniu nauczy się wszystkiego co potrzebne na egzaminie. Raczej nie idzie go nie zdać :-) więc nie ma co się bać na zapas

[ Dodano: 2019-04-08, 20:39 ]
Florianka a nie floriańska hihi. Sorki
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo