Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mnostwo ofert pracy na stronie Jeronimo???
Autor Wiadomość
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-06, 18:02   

u8t3io3p napisał/a:
sylwuńka napisał/a:
Pracowala juz z nasza kierowniczka...wiecznie manka przy rozliczeniu,wczoraj tez pisala raport


No to to jest dziwne, a dostala jakies kary/nagany czy dyscyplinarke? bo jesli w papierach ma nadal czysto, to ja wezma znowu

Chyba, ze to sprawdzanie to tylko kit, by osoba co zatrudniala sie znowu miala ta swiadomosc, ze moga powiedziec NIE, jak cos sie znowu przeskrobie :P
nie znam wiecej szczegolow,nasza ks jest z nami gdzies od stycznia wiec pracowaly razem na innym sklepie i podobno z dyscyplinarka zwolniona,albo kit albo desperacja... Dziwne to fakt jak sama jej osoba.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-06, 18:14   

sylwuńka, stawiam na desperację , bo sprawdzanie osób wcześniej pracujących to fakt
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-07, 05:42   

Jeszcze skomentuje druczki, które dostałem do wypełnienia. Jako duża firma spodziewam się, że chociaż rekrutacja będzie wzorowa, no ale niestety, co do pani to nie mam zastrzeżeń, no ale druczki to ksero kser xd, nic na nich prawie nie widać, skierowanie wystawione z błędami zamiast słowa, że będzie pracownikiem, jest słowo jest przekreslone długopisem i napisane będzie, słabo to wyglada
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-07, 19:34   

u8t3io3p, kto jak to ale Ty wiesz czego sie spodziewac... Czepiasz sie szczegolow naprawde ja tez sie ponownie zatrudnialam i tanczyli jak im zagralam ze tak powiem.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-07, 20:03   

sylwuńka napisał/a:
u8t3io3p, kto jak to ale Ty wiesz czego sie spodziewac... Czepiasz sie szczegolow naprawde ja tez sie ponownie zatrudnialam i tanczyli jak im zagralam ze tak powiem.


tutaj nie chodzi,ze sie czepiam, ale ksero kser wniosku do wypelnienia? nie stac na skan dobrego dokumentu i wydrukowanie go? tam nawet nie widac "polecen" co trzeba wpisac, tylko na logike
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-10, 12:29   

u8t3io3p napisał/a:
sylwuńka napisał/a:
u8t3io3p, kto jak to ale Ty wiesz czego sie spodziewac... Czepiasz sie szczegolow naprawde ja tez sie ponownie zatrudnialam i tanczyli jak im zagralam ze tak powiem.


tutaj nie chodzi,ze sie czepiam, ale ksero kser wniosku do wypelnienia? nie stac na skan dobrego dokumentu i wydrukowanie go? tam nawet nie widac "polecen" co trzeba wpisac, tylko na logike
to swiadczy o.tym tylko ze przyjmuja ludzi z drogi ktorzy nie bardzo wiedza co i jak. Nie dosc ze badania robisz na dniu wolnym a powinny byc w trakcie pracy to jeszcze z tego co pamietam to cos zle bylo wypisane. Dobrze ze w dzisiejszych czasach sa telefony bo nie dosc ze sie stoi godzine do rejestracji zeby sie zapisac to sie czlowkiek wkuw....a ze cos jest zle. Narzekaja na Nas pracownikow ze robimy tamto.czy siamto.zle a sami nie lepsi.
 
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-13, 07:55   

miecia napisał/a:
Nie dosc ze badania robisz na dniu wolnym a powinny byc w trakcie pracy

wstępne robi się przed rozpoczęciem pracy.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-13, 16:50   

marek_k62 napisał/a:
miecia napisał/a:
Nie dosc ze badania robisz na dniu wolnym a powinny byc w trakcie pracy

wstępne robi się przed rozpoczęciem pracy.


to chyba logiczne, bo ktos moze sie nie nadawac :P

[ Dodano: 2018-10-06, 19:14 ]
ok, mialem swoj chrzest bojowy poraz drugi:P, nawet w sumie tych ksiazek nie czytalem bo po co :P

widze, jedna duza zmiane, taka pozytywna, ktos wpadl by oznaczac kartony do wypieku jakies kolka kwadraciki :P , a tak to bez zmian, nic sie nie zmienilo

[ Dodano: 2018-10-06, 19:16 ]
I nadal, biora kazdego, kierownictwo jest zalamane, nowymi ludzmi(tak mna tez ;) )pod wzgledem ich pracy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo