Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZGŁOSZENIA DO BOP
Autor Wiadomość
biedronka2018 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 18 Sty 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-01-18, 10:50   ZGŁOSZENIA DO BOP

Cześć . Czy ktoś z Was korzystał z pomocy BOP ? Jakie były efekty? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-18, 11:46   

Ja korzystałem z pomocy w celu przeniesienia sie do innej miejscowości. Pomogli.
Wiem o tym że po kilku zgłoszeniach zwolniono kierownika. Bop działa, w zależności z kim chcesz zacząć i o co walczyć. Najlepiej miec dowody jakies jeżeli chodzi o nękanie, złe traktowanie, mobbing. A z czym potrzebujesz pomocy?
 
     
@len-bar

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-19, 17:07   

Maefistofeles25 napisał/a:
Ja korzystałem z pomocy w celu przeniesienia sie do innej miejscowości. Pomogli.
Wiem o tym że po kilku zgłoszeniach zwolniono kierownika. Bop działa, w zależności z kim chcesz zacząć i o co walczyć. Najlepiej miec dowody jakies jeżeli chodzi o nękanie, złe traktowanie, mobbing. A z czym potrzebujesz pomocy?

Jak BOP pomógł Ci w przeniesieniu?
Za jakieś 3 miesiące będę się przeprowadzać 400 km od aktualnego miejsca zamieszkania i po kontakcie z somem z tamtego rejonu dowiedziałam się , że możliwe, że będę musiała się zdegradować aby on mnie tam przyjął.
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-19, 17:43   

Zadzwoniłem do Bobu ze chce się przenieść żeby mieć bliżej do domu, zapisali moją prośbę , skontaktowali się z SoMem z danej miejscowości, on do mnie zadzwonił i umówił na rozmowe.
Ja nie miałem tez łatwo , ponieważ z poprzedniego rejonu musiał dac osobę za osobę, czyli zastępce na moje miejsce. Udało mi sie. Co do twojej sytuacji to kwestia tego czy na rejonie jest miejsce na twoje stanowisko. Jeżeli miejsca nie ma to mozesz liczyc jedynie na czyjs awans wyżej , zwolnienie, ciąze albo czyjąś degradacje. Może na jakimś rejonie obok.
 
     
olciak 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Paź 2017
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2018-01-24, 23:06   Re: ZGŁOSZENIA DO BOP

biedronka2018 napisał/a:
Cześć . Czy ktoś z Was korzystał z pomocy BOP ? Jakie były efekty? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

zenada, czekałam tydzień na odpowiedz.
_________________
Nieszczęśliwy pracownik owada , o wielkich marzeniach i niedługim wypowiedzeniu.
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo