Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesienie
Autor Wiadomość
praweucho 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 2
  Wysłany: 2017-06-06, 13:00   Przeniesienie

Witam chciałbym starać się o przeniesienie na inny magazyn, tj. Do Grudziądza z powodu nie zależnego niestety ode mnie, tzn przeprowadzki i zmiany miejsca zamieszkania. Wiem iż obecnie jest to jako jeden z niewielu bądź nawet jedyny magazyn w Polsce który nie prowadzi rekrutacji.. Bardzo zależy mi na tym przeniesieniu bo po prostu lubię tą pracę, wykonuje ja nie skromnie mówiąc znakomicie, moje wydajności są ponad tymi z 'oczekiwań' jestem jedynym z najbardziej mobilnych pracowników, potrafie pracować na każdym dziale od kur po warzywa, jogurty, suchy, strefa itd. potrafię również obsługiwać się skanerem tj. robić do fakturowania, bądź inne procesy, pracuje obecnie również często gdy jest potrzeba na załadunku, potrafię obsługiwać w tym zakresie skaner, nie jest mi obca samodzielna praca na tym stanowisku, posiadam również uprawnienia własne na wszelkiego rodzaju wózki, tj również góra-dół, posiadam aktualne badania wysokościowe co uważam za kolejny plus. Mój staż to ponad rok w firmie a osiągnąłem i nauczyłem się o wiele więcej niż większość starszych pracowników, jestem młody ambitny i posiadam predyspoczje oraz nie jest mi straszna praca fizyczna, dlatego zawsze daje z siebie maksimum tam gdzie mnie potrzeba, sądzę że to czego się nauczyłem nigdzie indziej mi się nie przyda na taką skalę na jaką mogę to wykorzystać wraz z przeniesieniem na inne dc. Chciałbym prosić o pomoc może przedstawiając w jakis sposób swoje doświadczenie znalazłby się jeden wolny etat.. Lecz nie wiem do kogo się zwrócić, szukać jakiegoś emaila do kierownictwa dc Grudziądz? Proszę o jakiekolwiek wskazówki, pozdrawiam!
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-06, 21:18   

Zacznij od swojego kierownika lub dyrektora. Przedstaw sytuacje i poproś o pomoc, to najbardziej logiczna droga.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-06, 22:41   

Skoro jesteś taki super to tak jak kluq, radzi, pewnie Cię polecą tam do pracy :)
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
praweucho 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-07, 12:18   

bolka napisał/a:
Skoro jesteś taki super to tak jak kluq, )


Cała Polska mentalność.. Po co taki komentarz?
Rzecz w tym że kierownik przedstawił mi sytuację jako ciężka bo właśnie ten magazyn nie prowadzi rekrutacji.. Myślałem że mogę jakieś inne zrobić jeszcze w tym kierunku..
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-07, 14:44   

Szukać dziury w całym i wszystko przyjmować jako zło to też polska mentalność :P ja powyższy komentarz odebrałem pozytywnie a Ty negatywnie. Oczywiście możesz sam próbować rozmawiać z kierownikiem czy dyrektorem tamtejszego centrum tylko trzeba się tam ruszyć najlepiej.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
kubus_84 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 22
Skąd: lubartow
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-12, 09:18   

witam jakie centrum pracuje na rano w kompletacji i jak to wyglada u was pozdrawiam
_________________
kubus_84
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-06, 11:18   

Witam. Chciałbym się przenieść do inngeo miasta ,jestem zatrudniony jako ZKS .
Sprawa wygląda tak że rozmawiałem z Okregiem i powiedział że wypuści mnie jedynie w sytuacji etat za etat .
Moje pytanie
1)Czy ktoś załatwiał sobie takie przeniesienie poprzez dogadanie się między okęgami ?
2) Czy BOP pomaga w przeniesieniu ze względu na przeprowadzkę i trudny dojazd do pracy ?
 
     
@len-bar

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 131
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-06, 17:26   

Przenosiłam się ale co prawda 400 km dalej. Jestem ZKS, moja KR miała mnie gdzieś, zdobyłam nr telefonu do KR , który miał sklepy w danej miejscowości i z nim ustaliłam od kiedy przychodzę itp.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo