Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wynagrodzenia Dc14
Autor Wiadomość
Mariusz87 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 0
  Wysłany: 2017-02-01, 19:04   Wynagrodzenia Dc14

Witam , czy ktos moze wytlumaczyc , odkąd wprowadzono nowy bonus system pracownik pracujący na all-inie , zarabia miesiac w miesiąc coraz mniej , rozumiem moze byc slabszy miesiac , pamietam lata wstecz styczen ok , tu caly czas moze cel byl zrealizowany ze trzy razy , Zejscia czy styczen czy czerwiec sa bardzobardzo podobne , a allin mimo obnizenia progow jest foraz nizszy , jak jest na innych centrach ? Tutaj nawet miesiacu świat grudniu nie byl wyrobiony cel , To wszystko sprawia ze ludzie zaczynają odchodzić , chorować , podzielcie sie opiniami jak jest na innych centrach , czy mimo podwyzek wyplata ciągle spada ... 😯😑 Przy takim allinie nowy pracownik zarabia nieco ponad dwa za prace w swieta , weekendy , slabe ...
 
     
~czorny154

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 56
Wysłany: 2017-02-01, 21:00   

chyba wszystkie centra teraz maja podobnie u nas jest to samo
 
     
Mariusz87 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 0
Wysłany: 2017-02-01, 21:36   

Cytat:
Podwyzki stazowe byly odczuwalne do momentu wprowadzania nowego systemu , teraz celowo poobnizali oczka na na towarach calakowych i kompletacyjnych tak bysmy zarabiali to samo lub mniej po przyslowiowych podwyzkach , to jest jedyne racjonalnie wytlumaczenie , to samo operatorzy gd jak i all-inowi pracownicy , teraz wrzucaja sciagaja towar , procz jeszcze dodatkowych roznych rzeczy , co prawda idzie to sprawniej , ale pracy maja duzo wiecej , a z tego co wiem wyplaty maja takze coraz nizsze ... Pasuje tutaj idealnie powiedzenie " Dobrze to juz bylo " po aferach znanym wszystkim , teraz z roku na rok jest coraz gorzej , dlatego bylem ciekawy jak jest na innych centrach . Najgorsze jest to ze przychodzi sie do pracy robi sie swoja robote , wklada to swoja prace , a wyplata nie jest zalezna od naszej pracy tylko od 'kartki wywieszonej z poziomem all inu , przykre ...Pozdrawiam
 
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
Wysłany: 2017-02-02, 09:29   

Najlepsze w tym jest to że od lutego mają wprowadzić sukcesywnie ponad 400 nowych artykułów xD
  Ocena JMP: 8/10
     
JIMBIM 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 0
Wysłany: 2017-02-06, 19:05   

To co się dzieje w Biedronce to dramat widzę, że nie tylko w Wojniczu jest źle. U nas ktoś na drzwiach w WC napisał mądre słowa.."Puki Magazyn nie stanie kasy nie dostanie" piszą też o strajku 9 lutego. Zobaczymy co to będzie.
 
     
kurak

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 0
Wysłany: 2017-02-06, 21:05   

Dc09 U nas jest to samo.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2017-02-07, 13:49   

Już widzę ten strajk :D
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
JIMBIM 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 0
Wysłany: 2017-02-07, 19:20   

kluq, Ja właśnie tez i to mnie martwi ale włoski można zrobić;)
 
     
Mariusz87 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 0
Wysłany: 2017-02-13, 03:01   

JIMBIM napisał/a:
kluq, Ja właśnie tez i to mnie martwi ale włoski można zrobić;)
ja czekam ostatnie miesiące , jezeli nic sie nie zmieni , odchodzę , w moim miescie za te pieniadze znajde pracę z weekendami wolnymi lub przynajmniej co drugim wolnym :-) tutaj wyplaty zamiast rosnac wraz ze stazem , podstawa rośnie premia maleje 😂 jezeli nie zmienia nic , za chwile nie będą mieli ludzi do pracy ...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo