Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Referendum w sprawie ACTA - !!
Autor Wiadomość
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
  Wysłany: 2012-01-25, 11:18   Referendum w sprawie ACTA - !!

Witajcie !

Na stronie https://referendum-acta.interia.pl/ jest internetowe referendum w sprawie ACTA. Można wyrazić własne zdanie na ten gorący ostatnio temat. Informacja jest przesyłana bezpośrednio na konta pocztowe parlamentarzystów z właściwego okręgu wyborczego.

Pozdrawiam :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-26, 10:26   

ACTA podpisana więc wychodzi na to ,że nasze zdanie mają w głębokim poważaniu ;(
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
#tklient

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-26, 11:07   

To sie dopiero zacznie.
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-03, 11:35   

Według mojej własnej oceny cała ta ACTA to robić o ścianę, ponieważ podam jeden z wielu przykładów. Miałem okazję natrafić na Onet.pl na temat, w którym cała ACTA została wyjaśniona. Dla przykładu podam, że jeśli na YouTube ktoś zamieści teledysk z prawami autorskimi to mogą zablokować całe YouTube. Zablokowanie całego YouTube jest dla mnie najśmieszniejszym rozwiązaniem, z którym spotkałem się w całym życiu. Tylko, czemu mamy płacić zablokowaniem całego YouTuba, jeśli został zamieszczony teledysk przez kogoś innego? Trochę głupie, ale niestety prawdziwe.

Nie dziwię się, że ludzie są przeciwni ACTA, bo w jednym słowie ograniczą nam wolność słowa w internecie. Powinni zająć się zaostrzaniem prawa w takich przypadkach jak ktoś zamieści nie jego film lub zdjęcia albo jak się ktoś za kogoś podaje, a nie wprowadzać tak durną ACTA. I jeszcze tłumaczenia, że niby były przeprowadzane debaty dotyczące ACTA. Tylko przypomnijmy sobie jak paru posłów PiS głosowało za ACTA jakiś czas temu, a teraz są przeciwni. I o co w tym wszystkim chodzi? Tak samo tłumaczenia Prezydenta RP, że ma zastrzeżenia dotyczące paru przepisów ws. ACTA budzą jego niepokój. I komu tutaj wierzyć?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo