Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Student
Autor Wiadomość
kropek9

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-20, 18:59   

praca albo nauka zatrudnając się podpisujesz umowę m.in. o zgodzie na przejęcie czasu prywatnego przez pracodawcę za to masz płacone mam przykład u siebie w pracy istnieją również matki z małymi dziećmi więc proszę wybór masz jak na wstępie.
Z tego co napisałeś\aś myślę że i tak firma nie będzie z Ciebie miała pożytku bo planujesz inną pracę.
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-20, 20:30   

Spokojnie mozna pogodzić prace i nauke, tak było w moim przypadku :) Firma nie będzie miała pożytku ze studenta hmm... za mocno powiedziane. Myśle że nikt nie marzy o pracy w biedronce do końca życia i po to się studiuje aby mieć też inne kwalifikacje :) i w przyszłośći z nich skorzystać. Zarówno student potrzebuje wolnego jak i matka dzieci, jak i żona męża, jak i osoba nie studiująca i nie mająca dzieci. Jenyyyy bądźmy ludzmi a nie zwierzętami bez uczuć... :rock:
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-20, 20:50   

dokładnie .Zrozumienia dla wszystkich :zdrowie:
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-20, 20:55   

gangi kubusia, no to wypijmy za to :zdrowie:
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-21, 09:26   

Ja miałam aż 3 studentów na 11 osób (razem z kerownictwem)i zrobienie grafiku gdy szkoła była w tym samym czasie graniczyło z cudem i wtedy ktoś nie szedł do szkoły. Kto nie szedł to pozostawiałam do wyboru studentom. Ale przy zatrudnianiu zawsze mówiłam że taka sytuacja może się zdażyć i że nie zawsze będą mogli iść do szkoły bo pracowników trzeba traktować tak samo. Ale nie było tragedi,raz czy dwa w ciągu roku nie byli w szkole. Natomiast sesje egzaminacyjne to już była ważna sprawa i wtedy musieli mieć wolne.Wszystko zależy jak się osoby uczące dogadają z personelem,. Tak naprawdę to każdy ma rację i każdy che mieć trochę wolnego dla rodziny,nawet student gdy nie ma szkoły.Moja rada to stworzyć miedzy sobą dobre relacje a wtedy wszystko jest łatwiejsze i nawet 3 wekendy w pracy pod rząd nie jest problemem. :**
_________________
Czas na zmiany
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-21, 10:29   

babajaga2 napisał/a:
Ja miałam aż 3 studentów na 11 osób (razem z kerownictwem)i zrobienie grafiku gdy szkoła była w tym samym czasie graniczyło z cudem i wtedy ktoś nie szedł do szkoły. Kto nie szedł to pozostawiałam do wyboru studentom.

Zawsze można się przenieść na sklep w którym uczących się w weekendy jest mniej... Wtedy prościej wszystkim dogodzić :yeah:
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-22, 21:35   

do Jan Kowalski : nie zrozumiełeś intencji, ja nie muszę się przenieść na inny sklep bo potrafię rozwiązywać problemy u siebie i nikt nie jest niezadowolony :)
_________________
Czas na zmiany
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-22, 22:27   

babajaga2 napisał/a:
do Jan Kowalski : nie zrozumiełeś intencji, ja nie muszę się przenieść na inny sklep bo potrafię rozwiązywać problemy u siebie i nikt nie jest niezadowolony

Mialem na myśli kasjera, który się uczy a przez pracę zarywa szkołę. Źle to ująłem :aniol:
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-25, 09:09   

Mialem na myśli kasjera, który się uczy a przez pracę zarywa szkołę. Źle to ująłem

;)


jan kowalski napisał/a:
Mialem na myśli kasjera, który się uczy a przez pracę zarywa szkołę. Źle to ująłem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo