Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Student
Autor Wiadomość
Divine 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Paź 2011
Posty: 7
  Wysłany: 2012-01-18, 14:15   Student

Witam,
Jestem studentka 5 sem studiow zaocznych. Mam wieczny problem z dostaniem wolnego na zjazdy. Niedawno uslyszalam ze KS nie obchodzi to ze ja sie ucze i ze mam sie dostosowac do pracy a nie praca do mnie.

Powiedzcie mi co moge zrobic zeby KS mnie tak nie traktowala? Musze isc na ten zjazd poniewaz jest to ostatni zjazd przed sesja i na dodatek mam zajecia z dziekanem. Nie moge sobie pozwolic na koleje opuszczanie zajec.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-18, 14:25   

Współczuję, moja KS zawsze dawała mi wolne na zjazdy, nawet nie musialam sie przypominac, powiesila sobie terminarz zjazdow w biurze i zawsze zagladala kiedy bede miala szkole. Robi Ci po złości, bo chociaz rzeczywiscie jest tak, ze to TY dostosowujesz sie do grafiku, to przeciez nic nie stoi na przeszkodzie, zeby po ludzku sie dogadac.
 
     
Divine 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Paź 2011
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 15:12   

Na początki semestru tj we wrześniu wpisałam wszystkie weekendy w ktore mam zjazdy i KS i tak w to nie patrzy. Jest mi przykro ze tak robi a nie stac mnie finansowo na koleje powtarzanie sem albo na rezygnacje z pracy :( rece opadaja ...
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 15:46   

Divine napisał/a:
Niedawno uslyszalam ze KS nie obchodzi to ze ja sie ucze i ze mam sie dostosowac do pracy a nie praca do mnie.

To chyba Twój KS zapomniał że takimi słowami łamie prawo, blokowanie dostępu do nauki jest karalne.

Proponuje wziąć plan zjazdów, podbić go u rektora i przekazać KS, jeśli to nie pomoże to porozmawiaj z KR, bo tak nie może być :bu:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-18, 16:03   

Karalne mogloby byc wtedy, gdyby ona podjela nauke na podst. skierowania z pracy, ale w takim wypadku nie pozostaje jej nic innego, jak sie dogadac.
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 17:48   

Jak studiowałam to mi dawali wolne na zjazdy bez problemu ale np jest teraz taka dziewczyna która studiuje i mimo ze pisze kiedy potrzebuje wolne na zjazd o nieraz jej nie dają , KS mówi jej ze nie zawsze może dać wolne , dobrze ze ja nie miałam tego problemu.
 
     
~usura


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 22:59   

Jasne,może jeszcze tak co 2 weekend wolny,co?Przerabiałam to w poprzedniej pracy-studentki "zabierały"nam wolne weekendy,bo studiują...Niektórzy miesiącami nie mają wolnych weekendów,a student MUSI MIEĆ WOLNE.I co jeszcze pytam?
A tak na marginesie to ja też jestem po studiach-dziennych:) >:D
  Ocena JMP: 1/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 23:05   

usura,
usura napisał/a:
"zabierały"nam wolne weekendy,bo studiują

Tak ?? A oni nie mają na ogół wolnego w tygodniu, w weekend nauka, i to jest takie super ??
Tobie się udało n dziennych być innym nie ;) Troszkę zrozumienia ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~iiikamonkaaa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Gru 2011
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 11:51   

mam ten sam problem :( opuściłam już tyle zajeć, które będę musiała zaliczać w dodatkowych terminach, tyle kasy idzie na te studia, a wcale prawie mnie tam nie ma...nie wiem już sama co mam robić:/
_________________
Biedronka - codziennie niskie ceny :)
 
     
lala0102 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: dolnośląskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 15:01   

kierownik nie ma obowiązku udzielic wolnego ''na szkołe''
oczywiscie, jezeli nie koliduje to z innymi osobami i mozna bez problemu ułożyć grafik to ok.
a poza tym, pracownik podpisuje umowe o swiadczenie pracy
i nie przypominam sobie aby byłam tam mowa o nauce pracowników ;)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 15:27   

Cytat:
kierownik nie ma obowiązku udzielic wolnego ''na szkołe''

jeśli jest to skierowanie przez zakład pracy na studia to musi ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-19, 16:08   

Ale Biedronka nie wysyla pracownikow na studia :)
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 20:32   

DarkSide napisał/a:
usura,
usura napisał/a:
"zabierały"nam wolne weekendy,bo studiują

Tak ?? A oni nie mają na ogół wolnego w tygodniu, w weekend nauka, i to jest takie super ??
Tobie się udało n dziennych być innym nie ;) Troszkę zrozumienia ;)


Ale inni (ci nie uczacy sie ) tez maja swoje potrzeby!!!!!!!
I nie chodzi tu o to aby mieli co weekend wolne -jak niektóry studiujący.
Ci inni maja np RODZINY , gdzie dzieci w tyg maja szkolę ,kółka ,douczania a mężowie czy zony swoja prace.I tylko w sb czy nd mogą spędzić czas ze sobą.
Troszkę zrozumienia ;) [/quote]

Albo np. ktos robi prawo jazdy lub np. kurs na płetwonurka- to takze podnoszenie swoich kwalifikacji i takie osoby tez potrzebują miec sb czy nd wolne.
Troszkę zrozumienia ;)

Wcale nie uważam aby potrzeby tych studiujących były najważniejsze. A taki KS musi pogodzić to wszystko.Najważniejsze to sie dogadać i niemysliec tylko o sobie.
Raz ja nie pójde na kurs, innym razem kolezanka ni pojedzie na zjazd, a jeszcze inna spedzi mniej czas z rodzina.W nastepnym tyg na odwrót.
Naprawde nie rozumiem tego przeświadczenia ze tym studiującym sie nalezy. (Tez studiowałam na marginesie)

[ Dodano: 2012-01-19, 20:47 ]
DarkSide napisał/a:
usura,
usura napisał/a:
"zabierały"nam wolne weekendy,bo studiują

Tak ?? A oni nie mają na ogół wolnego w tygodniu, w weekend nauka, i to jest takie super ??

Właściwie to oni sami se wybrali takie życie studia + praca i to tylko ich wina ze nie mają wolnego bo sie uczą !!
Inni tez maja "wolne " zapełnione -rodzina dom i inne obowiązki i nie leżą na kanapie do góry brzuchem. Wiec soooory to ze oni sie ucza nie znaczy ze maja gorzej. :boks:
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 21:27   

W tym temacie zawsze będzie trwał spór :) ja już nie studiuje, skończyłam studia a i tak mam wolne weekendy nieraz, (raz w miesiacu ), a mówie tu o sobocie i niedzieli, zaś sobote albo niedziele mam co drugi weekend :) Ale nas jest dużo w sklepie i dlatego pewnie :)
 
     
~usura


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 23:25   

Gangi kubusia,cieszę się,że chociaż Ty mnie rozumiesz..... :świetny post :yeah: nic dodać nic ująć:)
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo