Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CYFROWA TV
Autor Wiadomość
@blablo 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 210
  Wysłany: 2011-11-17, 12:47   CYFROWA TV

Mam pytanie za 100 punktów, a mianowicie: posiadam telewizor z MPEG4, podłączony dekoder do cyfrowego polsatu. Chciałam sprawdzić, jakie kanały ma do zaoferowania TVP, co zrobić, żeby można było oglądać? Myślałam o przełożeniu anteny, która jest podłączona od talerza do dekodera, i wtyknięciu jej do telewizora, nie wiem, czy to dobry pomysł a nie chce mi się tych wszystkich kabli na darmo wyciągać
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-17, 13:39   

blablo, a ta szczerze to na co Ci to ?? teraz kanałów nie kodowanych (a tylko takie łapie tzw siatka) jest mało. COś tam bębnią w TV że niby ma byc odbiór zwykłej TV.
Póki co to proponuje jeśli chcesz sprawdzic to weź odepnij kabel od anteny polsatu, wylacz dekoder i proboj coś na samym kablu złapac, choc jest to wątpliwe ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
marcelina1988

Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 0
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-17, 15:20   

ja w mazowieckim odbieram ok 20 cyfrowych kanałów wszystkie najpopularniejsze plus bodajże polsat sport czy coś. Dodam,że mam kablówkę i telewizor sam wyszukał na standardowym wyszukiwaniu. Przy sortowaniu miałam opisane czy sygnał cyfrowy czy analogowy. Jeżeli się nie mylę nie ma większego kombinowania, bo dekoder podłączasz na euro do telewizora(ja tak miałam)w n-ce. Także tylko antenę trzeba w gniazdo antenowe telewizora włożyć, przełączyć tryb av gdzie odbierasz z dekodera i tyle:)aaa no i włączyć automatyczne wyszukiwanie;p
 
     
Poland 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 10
Skąd: Trzciana
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-19, 11:34   Re: CYFROWA TV

blablo napisał/a:
Mam pytanie za 100 punktów, a mianowicie: posiadam telewizor z MPEG4, podłączony dekoder do cyfrowego polsatu. Chciałam sprawdzić, jakie kanały ma do zaoferowania TVP, co zrobić, żeby można było oglądać? Myślałam o przełożeniu anteny, która jest podłączona od talerza do dekodera, i wtyknięciu jej do telewizora, nie wiem, czy to dobry pomysł a nie chce mi się tych wszystkich kabli na darmo wyciągać

Jestem akurat ekspertem w tej dziedzinie. Jeżeli masz antenę siatkową to możesz odebrać kanały naziemne w standardzie DVB-T. Jednak nie w Cyfrowym Polsacie gdyż tamtejsze dekodery nie obsługują DVB-T pocieszające jest to samo że w Cyfrowym Polsaci są wszystkie kanały z Naziemnej Telewizji Cyfrowej.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo