Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaświadczenie
Autor Wiadomość
~aga1988pl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 26 Cze 2011
Posty: 30
Wysłany: 2011-10-27, 17:36   Zaświadczenie

Witam Zwracam się do was z takim pytaniem z nadzieja, że ktoś z was kto to przeczyta może mi pomóc.
Wraz z końcem września skończyła mi się umowa o prace. Niestety nie została mi ona przedłużona. Dostałam świadectwo pracy wiec pierwsze co zrobiłam to poszłam zarejestrować się do Powiatowego Urzędu Pracy. Niestety okazało się, ze potrzebuję zaświadczenia o pobieranym przeze mnie wynagrodzeniu przez cały okres pracy. Napisałam do działu personalnego oficjalne pismo z prośba o wydanie mi niezbędnego zaświadczenia. Zaświadczenie takie otrzymałam. W Urzędzie pracy powiedziano mi, iż muszę mieć jeszcze zaświadczenie o odprowadzaniu składek zdrowotnych oraz o odprowadzaniu składek na fundusz pracy. I tu zaczynają się schody ponieważ takiego zaświadczenia do tej pory nie otrzymałam a bez tego nie mogę się zarejestrować i otrzymać zasiłku dla bezrobotnych.
Czy ktoś z was wie czy pracodawca ma obowiązek wydać mi takie zaświadczenie albo chociaż ktoś może mi doradzić w tej sprawie??
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 
     
#Roksana 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-27, 17:49   

Jeśli chodzi o zaświadczenie o odprowadzaniu składek zdrowotnych przez pracodawcę musisz się udać do najbliższego Tobie ZUSu tam je otrzymasz ( ja też kiedyś takiego zaświadczenie potrzebowałam ale do innych celów ). A jeśli chodzi o zaświadczenie o odprowadzaniu składek na fundusz pracy to myślę że jak w Zusie się zapytasz to Ci powiedzą.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo