Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
fałszywośc i zniewaga pracowników
Autor Wiadomość
peran26

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 1
  Wysłany: 2010-02-12, 01:27   fałszywośc i zniewaga pracowników

 
     
#Roksana 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-12, 17:52   

O co caman???
 
     
beata


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-12, 21:27   

fałszywośc i zniewaga pracowników


O CO Z TYM CHODZI?????? :szczena:
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-13, 11:17   

fakt że peran nic nie napisał, ale czy tak ciężko domyślić się o co chodzi?
fałszywość bo kierownictwo lub pracownicy co innego mówią a co innego robią, za plecami obgadają a w oczy uśmiechają się i mówią że jest wszystko OK!
zniewaga bo kierownictwo pomiatają pracownikami, wykorzystują jak tylko się da, swoich protegowanych traktują na równi ze sobą, pija razem kawkę w pracy, daja wolne wtedy kiedy jest dużo roboty, pozwalają na przerwy 30 minutowe itd a innymi zapychaja i straszą że jak coś się odezwiesz to możesz wylecieć z pracy.
Sama zauważyłam że kasjerzy którym zależy na pracy to zapieprza przez 8 godzin i ciągle mają co do zrobienia, a strach przed zwolnieniem z pracy nie pozwala nawet myśleć o przerwie, każdy grafik im odpowiada i nie robią problemów a tym protegowanym albo nie chciało się przyjść do pracy, albo nie mają co w sklepie robić, albo obgadują innych, krytykują każdy zrobiony grafik bo im nie pasuje, od niechcenia poukładają non food i tak mija im 8 godzin po czym wychodzą z pracy strasznie zmęczeni.

Czy u Was też jest tak na BIEDRONKACH?
 
     
biedronka0805 

Dołączyła: 03 Sty 2010
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-15, 12:15   

Zgadzam się z Tobą mucha. Wszędzie jest chyba tak samo.
 
     
#Roksana 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-16, 10:17   

mucha napisał/a:
fakt że peran nic nie napisał, ale czy tak ciężko domyślić się o co chodzi?
fałszywość bo kierownictwo lub pracownicy co innego mówią a co innego robią, za plecami obgadają a w oczy uśmiechają się i mówią że jest wszystko OK!
zniewaga bo kierownictwo pomiatają pracownikami, wykorzystują jak tylko się da, swoich protegowanych traktują na równi ze sobą, pija razem kawkę w pracy, daja wolne wtedy kiedy jest dużo roboty, pozwalają na przerwy 30 minutowe itd a innymi zapychaja i straszą że jak coś się odezwiesz to możesz wylecieć z pracy.
Sama zauważyłam że kasjerzy którym zależy na pracy to zapieprza przez 8 godzin i ciągle mają co do zrobienia, a strach przed zwolnieniem z pracy nie pozwala nawet myśleć o przerwie, każdy grafik im odpowiada i nie robią problemów a tym protegowanym albo nie chciało się przyjść do pracy, albo nie mają co w sklepie robić, albo obgadują innych, krytykują każdy zrobiony grafik bo im nie pasuje, od niechcenia poukładają non food i tak mija im 8 godzin po czym wychodzą z pracy strasznie zmęczeni.

Czy u Was też jest tak na BIEDRONKACH?


Moja droga nie wrzucaj wszystkich biedronek do jednego wora BO NIE WSZĘDZIE TAK JEST! To jak jest w waszych biedronkach zależy tylko od was i ludzi którzy z wami pracują.
Podkreślam nie na każdej Biedronce jest źle. Fakt faktem czasem woda sodowa uderza do głowy ale wtedy trzeba zrobić z tym szybko porządek bo będzie gorzej.
Pozdrawiam :)
 
     
~Patrycja.S. 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 55
Skąd: WOLIN
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-16, 14:10   

zgadzam sie z roksana
kiedy czytam rozne wpisy jak ludzie sa wykorzystywani to zastanawiam sie czy ja napewno pracuje w biedronce???
_________________
Każda zabawa jest dobra, jeśli tylko potrafisz się w nią bawic .
 
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-16, 16:38   

nikogo nie wrzucam do jednego wora, wypowiedziałam sie tylko o jednej biedronie i o tym co się dzieje na tym sklepie,. Wiem że wszędzie jest inaczej! mamy w naszej wiosce 4 biedronki i na każdej jest inny problem. I nigdy nie uwierze w to że jest taki sklep co jest tak idealnie, zawsze cos wyskoczy, zawsze znajdzie się tzw czarna owca.
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-17, 19:14   

No to ja się pochwalę :em29: u nas jest prawie idealnie bo ta owca to dopiero jest szara :rool: ale już nad tym problemem pracujemy :boks:
 
     
kasienka35d 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sty 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-23, 22:06   

U mnie w Biedronce jest ok :yeah: , wiadomo są lepsze i gorsze dni , dlatego żal mi niektórych bo albo naprawde mają przechlapane albo poprostu lubią biadolić .Pozdrowionka :)
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-02-24, 10:39   

U mnie w Biedronce również jest dobrze. :)
Gdyby było źle to bym się przeniósł o 50km bliżej :P
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
biedronak

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-23, 21:14   

a mi się wydaje że nie narzekają ci co spijają browary z kierownikami po pracy >:D
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-23, 22:48   

biedronak napisał/a:
a mi się wydaje że nie narzekają ci co spijają browary z kierownikami po pracy >:D

Może coś w tym jest, ale piwo lepiej smakuje po ciężkim dniu ;)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
#girl 

Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-18, 13:40   

Hejka u mnie jest fajnie bo my jesteśmy fajni dla siebie w pracy jak w rodzinie trzeba być tolerancyjnym jeżeli nie nadajesz się do handlu to otwórz totolotka i siedź sobie sama ze swoimi samolubnymi myślami :P
 
     
A*S* 


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-19, 20:16   

girl napisał/a:
jeżeli nie nadajesz się do handlu to otwórz totolotka


hehehe.... bardzo mi się to podoba :D U nas jest jest całkiem spoko, owszem istnieje podział na grupki ale ogólnie dogadujemy się i nikt jeszcze dobrowolnie nie odszedł z naszej stonki - myślę, że to świadczy samo za siebie :)
_________________
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali niż mówili.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo