Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2011-08-01, 20:18
Drobne

Czy uważasz, że Biedronka powinna wprowadzić pogotowie drobnych pieniędzy??
TAK
92%
[ 160 ]
NIE
7%
[ 13 ]
Głosowań: 173
Wszystkich Głosów: 173

Autor Wiadomość
hk 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Lip 2011
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-21, 02:52   

ja też jestem za płakać mi się chce czasem jak nie mam drobnych w szczególności 20 i 10 zł a co drugi klient płaci setką , i jak tu miłym być jak myślisz czym ci zapłacą bo nie masz wydać
 
     
Justine 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-21, 18:38   

Ot to właśnie, dobrze napisane - jak tu być miłym i realizować kroki obsługi klienta, jak człowieka krew zalewa w takich dniach! Najlepiej napisać zbiorową petycję, tylko, że z petycją jest sprawa następująca - wypadałoby, żeby każdy się podpisał. PROPONUJĘ NASTĘPUJĄCE ROZWIĄZANIE: założymy nowy temat PETYCJA na przykład na dziale BOP (w końcu ten dział służy zażaleniom itd...) Pierwszy post to będzie nasza zbiorowa petycja w tej sprawie, następne posty - każdy kto opowiada się za petycją, złoży krótki podpis typu: Opowiadam się za petycją i tyle, myślę, że nie jest wymagane, żeby każdy z nas podawał swoje realne dane personalne, skoro mamy konta na tym forum jako pracownicy. Sprawę należałoby nagłośnić na różnych działach tego forum, aby wiadomość, że taka petycja będzie wystosowana, dotarła do największej ilości osób i po pojawieniu się petycji damy sobie kilka dni na dodawanie podpisów przez osoby opowiadające się za jej treścią - przydałoby się, żeby było ich więcej niż osób biorących udział w ankiecie - 34 osoby na ogólną ilość osób zatrudnionych przez JMD na stanowiskach kasjer-sprzedawca to trochę mało - ale rozumiem, że to okres wakacyjny i nie wszyscy mają czas zaglądać na forum. Co myślicie o moim pomyśle???
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-21, 20:25   

Zamiast tej zapasowej kasetki, mysle ze lepsze bylo by po prostu zwiekszenie kwoty pogotowia kasetkowego, do np 600 czy 700 zl, mniej zamieszania.
 
     
~aga1988pl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 26 Cze 2011
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-22, 20:26   

No to jak ktoś ma gadane i potrafił by napisać taka petycję to niech piszę. Należało by ładnie ubrać to w słowa. Ja tak nie umiem niestety. Potem taka ową petycje umieścić na forum, złożyć pod nią podpis. Coś w stylu: Ja sprzedawca kasjer zatrudniony w JMD oświadczam, że zapoznałem się z treścią petycji i podpisuje się pod nią. A potem link do forum z ww petycją wysłać na adres e-mail do BOP.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-08-22, 22:17   

Justine, pomysł ciekawy :) jeśli ktoś elegancko sformułuje całość pod petycję to zamieścimy osobny temat ze stosowną informacją na stronie głównej. Jestem skłonny stworzyć nawet osobną stronę WWW pod ową petycje z możliwością dodania wpisu. Pytanie tylko, ilu będzie chętnych ? ;)
  :: |
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-22, 22:36   

Pewnie sporo będzie chętnych :)
 
     
hk 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Lip 2011
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-23, 00:19   

napewno wielu , b. wielu z nas sie podpisze
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-23, 10:59   

Cytat:
Zamiast tej zapasowej kasetki, mysle ze lepsze bylo by po prostu zwiekszenie kwoty pogotowia kasetkowego, do np 600 czy 700 zl, mniej zamieszania.

Zwiększenie każdego zasiłku o powiedzmy 200 zeta przy średnio 4 kasach w B to zamrożenie prawie 1,5 bańki kasy JMD.... :szczena: Pewnie by na to nie poszli.
 
     
~aga1988pl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 26 Cze 2011
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-23, 18:22   

Bartosz dobrze kombinuje. Jestem za. Najlepiej na głównej szukać chetnych do podpisania petycji w tej sprawie.
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-23, 20:00   

Uważam, że umieszczenie tego na osobnej stronie to dobry pomysł. Natomiast tak jak wspominajan kowalski, jmd nie chce zamrażać pieniędzy i raczej na to nie pójdą, ale ja na pewno się podpiszę pod tym.
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-24, 00:22   Re: Drobne

kokowa88 napisał/a:
Pewnie tak samo na waszych sklepach tak samo na moim wiecznie jest problem z drobnymi. Nie sadzicie, ze powinniśmy coś z tym zrobić? Bo nie wiem jak wy ale jak tak dłużej nie pociągnę. Krew mnie zalewa jak nie mam jak wydać i muszę kombinować jak koń pod górę. Ja wiem, ze to nie sprawa kierownictwa bo to ja jestem kasjerem i to ja powinnam zorganizować sobie drobne ale są takie dni, ze jest z tym okropny problem. W innych sklepach z tego co wiem to mają jakieś rezerwy drobnych na czarna godzinę więc może i warto coś w tym stylu zorganizować u nas?? Czy to, aż taki problem?? Nie wydaje mi się.
Proponuję napisać jaką petycje czy coś w tym stylu. A może ktoś z was ma inne pomysły?? Czekam na propozycje i opinie co do tematu.


U nas na sklepie jest 5 kas, ale wiadomo 6 kasetek i zawsze do tej ostatniej wrzucamy co się da, robiąc kopertę staram się wydać najwięcej drobnych dziewczynom (10,20),bilon upłynniam w pozostałych kasetkach,najbardziej mnie krew zalewa gdy muszę do banku zapakować 30 szt po 20zł i 26 po 10zł tak jak to miało miejsce dzisiaj, a jutro będziemy się wszystkie prosić o zgodną kasę a klient stwierdzi : "A to wy nie macie? Co to za sklep?" Przecież to k...a nie bank na ro-zmianę bo tak nie raz klienci nas traktują, przyjdzie pipa o 7.15,kupi 6 bułek i płaci 100 >:D masakra
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-24, 08:36   

Jestem za ! Jeśli można drobne po groszach to również można po 10 i 20 złotych.Kiedy przychodzi 10 - ty to masakra.Ludzi nie interesuje że nie mamy , my musimy mieć . Takie pogotowie bardzo by pomogło w naszej pracy . Nam byłoby łatwiej,klient byłby zadowolony,nie było by kolejek spowodowanych oczekiwaniem na rozmienienie pieniędzy.
_________________
Czas na zmiany
 
     
bzak 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Lip 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-24, 18:44   

Witam, no niby jest problem,bo czasami sama dostaje kasetke ,ze az sie płakać chce,ale klienci mają drobne, tylko trzeba sie nagadać,polece Wam metodę, która stosujemy i wtedy zawsze się znajdują drobne,jak jest kolejna 100-tówka i mam problem, to informuje,że bedzie bez reszty bo nie mam wydać :D
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-24, 18:57   

a ja mówie że musi Pan/Pani poczekać aż uzbieram na wydanie chodzi mi o 10- 20 zł bo głównie z tym problem u nas) i inne kasjerki tez nie maja rozmienic, wtedy szybko jakoś się znajdują te potrzebne mi peniądze:) bo czekać przecież nie będą :)
To że będzie bez reszty to by nie przeszło bo jeszcze by klienci afere zrobili że jak smię tak mówic że bez reszty :)
 
     
gdynianin1988 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2012-11-11, 16:43   Wciąż brakujące drobne

Witajcie,

jeżeli temat gdzieś powstał to sory, czy w Waszych sklepach, też ciągle brakuje drobnych pieniędzy? Czy tak duża sieć, nie potrafi załatwić co tygodniowych transferów z banku? Przecież raz w miesiącu, wystarcza, góra na 5 dni, a co dalej?!

Głównym problemem są bankomaty w sklepach, bo gro ludzi nie bierze kasy z domu, tylko z konta. Z drugiej strony nie można ich usunąć, bo sklep traci.

Pewnie znacie to uczucie, kiedy nie ma drobnych, a Klient na Was się drze, wyzywa, rzuca towarem po taśmie jak szmatą i ten ciągły foch, jak prosisz o drobne. Zawsze Ci najniższego szczebla są mięsem armatnim dla Klienta, czy ktoś w tej Firmie, zrobi coś z deficytem drobnych? Do kogo się z tym zwrócić? Może jakaś ogólnopolska petycja coś zmieni? Macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam, ;)
_________________
Pewność siebie warunkiem do sukcesu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo