Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2011-06-13, 12:45
standardy, czystość.
Autor Wiadomość
brunetok

Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 1
  Wysłany: 2011-06-13, 09:18   standardy, czystość.

Ostatnio miałem okazję robić zakupy w Biedronce i to co zobaczyłem wprowadziło mnie w osłupienie. Klienci wprowadzają psy do marketu, bądź noszą je na rękach. Czy to zgodnie z podstawowymi zasadami higieny? Kiedy ochroniarz zwrócił uwagę klientce żeby tego nie robiła i wyprowadziła psa ze sklepu pracownik sklepu poniżył go przy wszystkich, że nie ma prawa tego robić (zwracać uwagi klientowi). Odraża mnie taki widok ciarki mi przechodzą jak pomyślę jakie zarazki wnosi się na artykuły spożywcze, jakie choroby roznoszą psy koty czy też świnki morskie, a potem grzebią czy to w bułkach czy innych artykułach spożywczych!!!! Co sądzicie na ten temat? Myślę, że więcej nie będę robił zakupów w Biedronce, a przynajmniej w tej na ul. Władka 4-tego w Koszalinie.
 
     
@jonka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 174
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2011-06-13, 13:56   

Nie wiem jak jest w Koszalinie,ale u nas jest zakaz wprowadzania psów i innych czworonogów.I tak powinno być,bo masz 100% racji co do zasad higieny.
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-14, 12:26   

U mnie na drzwiach wejściowych zamieszczona jest informacja dotycząca zakazu wprowadzania psów, oczywiście z wylączeniem psów przewodników dla osób niewidomych. Nurtuje mnie jednak troche inna sprawa czy klient dorosły możne wjeżdżać do sklepu na rolkach? Czy dzieci mogą wjeżdżać na rolkach, na hulajnodze lub na rowerze? jak to się ma bo ewentualnego bezpieczeństwa na sali sprzedaży?
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-14, 12:47   

co do zwierzat na sali sprzedazy to racja ale tak jak dobrze pomyslec to taki piesek jest bardziej sterylny niz niektorzy klienci np. wiekowi, albo co gorsza alkoholicy ktorzy nawyzywaja a ty po nim wietrzysz sklep i jeszcze mu w d..... lez zeby sie nie obrazil
 
     
~Olga86


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-14, 18:30   

jak mnie ostatnio taki pijak śmierdzący z kilometra zapytał o cenę amareny to nie wytrzymałam i powiedziałam mu żeby sobie lepiej mydło kupił, a co do zwierzaków na rękach to jakoś nikt z tego wielkiej sprawy nie robi, bo z reguły jest tak, że dwie osoby wchodzą z psem, jedna robi zakupy, a druga zajmuje się zwierzakiem, no chyba że wchodzi osoba z psem przewodnikiem to już w ogóle nie mamy o czym rozmawiać
 
     
#tolek123

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 103
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2011-06-14, 19:05   

Dla mnie to jest 100% zakaz włażenia z psem, kotem itp. do sklepu (z wj. z psa przewodnikiem) i niema gadki
 
     
@misiunia_32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 167
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2011-06-14, 21:41   

Mnie też szlag trafia jak włażą na sklep z psami. Do tej pory temat nie był u nas poruszanny, ale muszę o tym pogadać i dowiedzieć się co w takiej sytuacji
 
     
@Tarantula 

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 121
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-14, 22:09   

No a co ma być?Jest na drzwiach zakaz wprowadzania psów,więc chyba mamy prawo wyprosić?Wyjątek pies przewodnik i jak dla mnie nie ma tematu.
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-15, 00:30   

a co mówicie na to ,jak ktoś wozi dzieci w wózku w środku?Ja dzisiaj dostałam za to,że nie zwróciłam uwagi takiej pani,a jak grzecznie zapytałam,czy w siodełku nie chce siedziec,to odpowiedziała,że właśnie nie!No i co z takim fantem???
 
     
Zdzicha

Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-15, 08:45   

dziecko w wózku, u nas ciągle tak jeżdżą, i stali klienci wiedzą że muszą podnieść to dziecko do góry żeby zobaczyć czy pod pupą czegoś nie ma. Niektórzy mówią, że są spokojniejsze bo tak to by latali za nimi po całej Biedronce.
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-15, 09:42   

ale to chyba nie w porządku,jak się sadza dziecko z buciorami w miejsce,gdzie leżą artykuły spożywcze...nie wszyscy klienci pakują wszystko w worki....
Wczoraj napisałam,że dostałam za to,ale od klientów w kolejce,nie od kierownictwa....Ja tylko taktownie zapytałam,czy w siedzonku nie chce siedzieć,a ludzie w kolejce zrobili swoje....Ta pani już nie wsadzi tam dziecka,ale to plaga....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo