Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przedluzenie umowy:(
Autor Wiadomość
Justina64

Dołączył: 16 Sty 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-06-06, 20:32   przedluzenie umowy:(

mam problem,30 czerwca konczy mi sie umowa,moje kolezanki,ktore tez mialy do tego dnia umowe,dostaly juz nowe
co bedzie ze mna ,skoro ja do dnia dzisiejszego takowej nie dostalam ,a moja Ks twierdzi,iz nic nie wie w mojej sprawie
kogo zapytac o dalsze moje losy w Biedronce?
prosze poradzcie cos:(
atmosfera w pracy jest nie do zniesienia,kolezanki patrza na mnie z wyzszoscia i dopytuja z glupim usmieszkiem czy dostalam juz nowa umowe:(
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-06, 21:24   

nie możesz dostać umowy przed 30 czerwca i koleżanki,jeśli mają do końca tego miesiąca umowę,to ściemniają o jej przedłużeniu,jak wygaśnie ci ta,dopiero możesz podpisać kolejną,czyli niem prędzej jak 1 lipca,także uspokój się i cierpliwie czekaj,pewnie przedłużą....
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-06, 21:34   

a może one miały do końca maja?
zapytaj bezpośrednio KS.powinien Ci udzielić rzetelnej informacji.

albo porozmawiaj z KR jeśli masz jakiegoś w porządku :P
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-06, 21:53   

Nie prawda,że nie mogły dostać umowy wcześniej.Ja sama mając umowe do konca miesiaca juz 10-tego dostalam nowa.Ale takie przypadki zadko sie zdazaja.Dopytaj lepiej kolezanki co i jak.
A to,ze KS nie wie co z Twoja umowa to sciema.KS w porozumieniu zKR decyduje komu przedluzaja umowe o komu dziekuja za wspolprace.
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-06, 22:01   

Ewelinka,ale tamtą ci anulowali,czy co?Bo normalnie nie można mieć 2 umów,według jednej,tej do końca miesiąca zapłacą ci wynagrodzenie,a drugie od tej już trwającej? :rool: To niezgodne z kodeksem pracy i nikt czegoś takiego nie zrobi,także twoją starą umowę musieli ci jakoś zakończyć,bo inaczej mogłabyś domagać się podwójnej pensji
 
     
Justina64

Dołączył: 16 Sty 2011
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-06, 22:13   

Jetem w 100% pewna ze maja juz przedłużone umowy,inaczej bym sie nie nakręcała bez potrzeby.#eeewelinkaaa u mnie jest dokładnie jak u Ciebie. Jestem przekonana ze mi nie przedłuża,bo czemu nie dostałam w tym samym czasie co pozastałe???
 
     
ginaa75

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-06, 22:26   

w mojej biedronce jest podobna sytuacja,dziewczyny dostaly nowe umowy ,wchodzace w zycie zaraz po zakoczeniu starej
ja niestety takowej nie dostalam,pomimo tego ,ze KS zapewnila mnie ,ze wszystkim przedluza umowy ;) ale nadzieja i wiara matka glupich ,mnie wypychnęli na urlop i bye ,bye :szczena:

[ Dodano: 2011-06-06, 22:28 ]
Justina64,
takze jedziemy na podobnym zdezelowanym wozku
mysle ,ze czas szukac nowej pracy
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
~monika25075 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-06, 22:45   

ja i moje 2 koleżanki też mamy do końca czerwca umowy i żadna z nas niedostała jeszcze kierowniczka powiedziała że pod koniec czerwca dostaniemy umowy niemartw się na zapas :)
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-07, 10:04   

też mam umowę do końca czerwca jak gro innych osób i nikt nie dostał jeszcze nowej umowy, pocieszam się, że jeśli nie przedłuża mi umowy to jakoś w połowie miesiąca dostanę urlop czyli już gdzieś za tydzień, przynajmniej będę wiedział co jest grane, tym bardziej że w planie urlopowym zapisany jestem na przełom lipca a sierpnia. :)
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-07, 10:53   

zielonabiedrona napisał/a:
Ewelinka,ale tamtą ci anulowali,czy co?Bo normalnie nie można mieć 2 umów,według jednej,tej do końca miesiąca zapłacą ci wynagrodzenie,a drugie od tej już trwającej? To niezgodne z kodeksem pracy i nikt czegoś takiego nie zrobi,także twoją starą umowę musieli ci jakoś zakończyć,bo inaczej mogłabyś domagać się podwójnej pensji

KR w OHR może przedłużyć umowę wcześniej, jeśli jest do końca miesiąca nie musi czekać do ostatniego dnia. Jednak taką umowę pracownikowi wręcza sie dopiero ostatniego dnia trwania poprzedniej. To często stosowana praktyka.
 
     
Justina64

Dołączył: 16 Sty 2011
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-07, 22:16   

KR w OHR może przedłużyć umowę wcześniej, jeśli jest do końca miesiąca nie musi czekać do ostatniego dnia. Jednak taką umowę pracownikowi wręcza sie dopiero ostatniego dnia trwania poprzedniej. To często stosowana praktyka.[/quote]

Widocznie KR moze wiecej,u mnie dziewczyny dostały juz umowy z data 01.07.2011
Jakoś przestałam sie już łudzić że otrzymam nową umowe,przecież drukując 2 nie zabrakło mu papieru na 3;/
 
     
bzak 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Lip 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-08, 08:49   

Umowę miałam do końca marca, w połowie marca dostałam nową od 1 kwietnia.
 
     
ginaa75

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-08, 09:05   

.^. moze sie okazac ,ze umowa czeka na Ciebie w biurze.ujawnia sie teraz zlosliwosc KS,ktora chce Cie przetrzymac i plawi sie widokiem zdezorientowanego pracownika.chce przez to pokazac mkto jest gora i kto ma wladze. :szczena:
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
carola

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-08, 14:36   

ja tez mam do konca czerwca umowe i nie wiem czy zapytac sie ks czy narazie dac sobie spokoj... i poczekac jeszcze troche bo o umowach nie bylo zadnej rozmowy narazie. nie lepiej poczekac az sam zacznie rozmowe na ten temat??
 
     
#Kakarola 


Dołączyła: 29 Maj 2011
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-09, 10:59   

ja zaczęłam super pracę po czterech dniach skręciłam nogę mam w porządku kierowniczkę dała mi tydzień wolnego ale minął miesiąc a ja dalej chodzę jak połamaniec jutro idę do chirurga ciekawe ponoć to nie było skręcenie jak mnie wsadzi w gips to się załamie co prawda mam umowę do końca roku ale takiej kaleki trzymać nie będą
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo