Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Sącz - praca bez przerw....
Autor Wiadomość
capslock1

Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-11, 18:04   

TO MASZ SUPER KIEROWNIKA BO JA JUŻ DŁUGO PRACUJE I TO Z KILKOMA KIEROWNIKOWI ALE ŻADEN TAK NIE ROBIŁ A ZWŁASZCZA ZĘBY SIADŁ NA KASĘ JAK JA IDE NA PRZERWĘ I JESZCZE KRZYWO SIĘ PACZYŁ JAK SZLEM .KIEROWNIK KUPI SOBIE JAKAŚ DROŻDŻÓWKĘ ,PACZKA ZJE NA SOCJALNYM I MA GDZIEŚ LUDZI ZE SA GŁODNI , A JESZCZE TE ICH GRAFIKI ZAWSZE ROBIĄ NA RANO UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH OD NAS
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-11, 18:11   

capslock1, Nie pisz dużymi literami !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-11, 22:19   

capslock1 napisał/a:
ZAWSZE ROBIĄ NA RANO UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH OD NAS
Gdyby tak było to nie miałby kto innych zmian poprowadzić
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-11, 22:30   

capslock1, jeśli masz jakieś obiekcje względem ks lub zks to zgłoś do BOP, ale jeśli to są wyssane z palca brednie to szukaj innej pracy wtedy -.-
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#Kakarola 


Dołączyła: 29 Maj 2011
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-13, 14:11   

a ja lubię nocki cisza spokój nie ma ruchu można spokojnie robić co trzeba a i na przerwę czas się znajdzie,na rano też mamy ciężko ale dziewczyny są ok i można się dogadać co prawda zjechałam 3kg w ciągu miesiąca o które tak dbałam ale cóż da się żyć
 
 
     
dars skip

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-23, 12:50   

Nie wiem jak jest w innych miastach ,ale w Nowym saczu zle sie dzieje ,dobrych kasjesów zwalniaja bo produktywność mamy zwiększyć robimy za dwoch ,albo za trzech pot nam sie leje po duuu . a takich co powinni zwolnic np pana KS G>P który nie dawno rócił z leczenia Alk.... kradł na wlasnym sklepi i zrobij jeszcze dużo złych żeczy ,ten kto pracuje w tym mieście to wie o czym pisze ,kazdy znas jak by zrobił cos takiego wylecial by dyscyplinarnie z wielkim hukiem.a tu nie wiem trzemy rejonowi wiedza o wszystkim a nawet dyrektor a i tak pan k s wróci na swoje stanowisko ,ciekawe co ten pan ma na nasza władze że ma takie plecy.ale by sie prasa ucieszyła jak by dostała takie niusy
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-23, 14:55   

Sytuacja się zmieniła ale może niech inni się wypowiedzą ;) W każdym razie oliwa sprawiedliwa ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Color_Angel 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-06, 15:56   

Biedronek On napisał/a:
U Mnie jest tak na I zmianie, priorytet to rozłożenie: Kontenerów, warzyw i nabiału, składanki pozostałe mogą poczekać, nie wyobrażam sobie żeby kasjerów nie puścić na przerwę. Ja rzadko znajduję czas na swoją przerwę, bo pomagam przy dostawie, z reguły moja przerwa to rogal czy pączek w jednej ręce a w drugiej kolektor i pstrykam zamówienie na warzywnym :D a na II zmianie przerwę rozpoczynamy od 17.00, do 17 musimy mieć zrobiony magazyn (calaki, nadwyżki, NF,zwroty, i czasem prace porządkowe) przerwy kończą się o 18 i wtedy zaczynamy sprzątać sklep. Oczywiście kiedy jest ktoś na przerwie i jest ruch nasilony to ktoś z kierowników siada na kasę. Zasadą jest dobra organizacja rozplanowania dnia, jak i na I zmianie, tak i na II zmianie :) .


No właśnie Ty tego rogala zjesz czy pączka a my w te upały nawet wody nie możemy się napić, bo nie wolno mieć przy kasie picia. A jakby ktoś stracił przytomność, bo nie jadł, nie pił i nie korzystał z wc kilka godzin? też byłbyś taki mądry? pewnie tak, bo prawdopodobnie byłoby to zwalone na winę pracownika. To jest poniżej ludzkiej godności co wy wyprawiacie z pracownikami i zależy w dużej mierze od organizacji pracy, której w biedronkach nie ma
_________________
idę, mam życie do przeżycia
 
     
Blazi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-07, 01:57   

W przypadku wysokich temperatur np tak jak dziś. Można "dyskretnie spożywać" wodę na kasie. Sam tak robię. W upały to normalne, że chce się pić. Myśle, że każdy ludzki kierownik to rozumie. Lepiej mieć wodę na kasei i popijać od czasu do czasu niż latać na socjalny.(lub co gorsza odwodnić sie i zemdleć). Fragment na ten temat jest w podręczniku kasjera.
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-07, 14:41   

ja nie lubię naszej biedronkowej wody i zawsze mam jakiś napój, który sobie kupię, czy to BE POWER, czy inny i nikt mi nic nie mówi, bo pić można i to wcale nie w ukryciu przy tak wysokich temperaturach. nie dajcie się zwariować!!! Niech z Was nie robią frajerów...
  Ocena JMP: 2/10
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-07, 23:45   

Ja też chleję, mało dyskretnie.. :) Ludzie ! ! Wszak człowiek nie wielbłąd-pić musi...
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-08, 07:16   

W mojej biedronce różnie bywa z przerwami, bo tyle pracy. Ale to nie kierownictwo nam zabrania .Wykorzystujemy każdą nadarzającą się okazję i nasze kierownictwo siada na kasę. Kasetki dostają tak jak my zaraz po przyjściu do pracy nawet K.S :P

[ Dodano: 2012-08-08, 07:17 ]
:)

[ Dodano: 2012-08-08, 07:18 ]
Na kasie też możemy pić napoje.
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-08, 23:06   

Color_Angel napisał/a:
No właśnie Ty tego rogala zjesz czy pączka a my w te upały nawet wody nie możemy się napić, bo nie wolno mieć przy kasie picia. A jakby ktoś stracił przytomność, bo nie jadł, nie pił i nie korzystał z wc kilka godzin?

Gratuluję sklepu na który trafiiłaś, przeczytaj głębiej mą wypowiedz o przerwach!!. Ja rogala czy pączka zajadam na sklepie przy zamówieniu, bo szkoda Mi czasu, bo czas MOJEJ przerwy wolę poświęcić na pracy w sklepie. Zatrudniając się powinnaś dostać podręcznik sprzedawcy - kasjera, w którym jasno pisze " że dyskretnie można pić na kasie", a to że kierownicy , w Twoim sklepie na to nie pozwalają to nie moja brocha kobieto.
Color_Angel napisał/a:
też byłbyś taki mądry?

Nie, bo nie dopuszczam, do takich sytuacji na Moim sklepie, mądrymi osobami okazało się kierownictwo z Twojego rewiru (czyt. sklepu).
Na resztę Twoich wywodów, nie mam już ochoty odpisywać, jad wysłany w moją stronę nie wiem czemu, ale zlewam to. Obecnie już nie jesteś w szeregach JMP( zresztą długo nie zagrzałaś miejsca aż 9 dni) , i teraz możesz śmiało iśc z tymi przykrościami które Cię spotkały do prasy, TV, czy gdzie sobie chcesz,nie obawiając się o utratę pracy, a że wygadana jesteś to z takim koncernem jak JMP sobie poradzisz.
  Ocena JMP: 6/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-09, 15:15   

Color_Angel napisał/a:
To jest poniżej ludzkiej godności co wy wyprawiacie z pracownikami i zależy w dużej mierze od organizacji pracy, której w biedronkach nie ma

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, to ze Ty trafilas na taki sklep, nie oznacza, ze na kazdym innym tak jest. Jest wiele sklepow, na ktorych cala zaloga podchodzi do siebie z szacunkiem i kierownictwo do kasjerow i odwrotnie. Staramy sie, aby kazdemu pracowalo sie przyjemnie i bez niepotrzebnych nerwow. Swoja droga, zeby kazdego pracownika ocenic wg Ciebie, ktora nie wytrzymalas nawet 2 tygodni, a masz do powiedzenia wiecej jak dlugoletni pracownicy, to polowa forum zaraz by sie obrazila :)
 
     
Karolkaa 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-27, 16:03   

W miejscu gdzie ja pracuje ( co prawda od niedawna ) na przerwe jest czas, nie zdazyło mi się jeszcze żebym na nią nie poszła. Nawet gdyby nie było na nią czasu bo jest dużo towaru do rozłożenia lub akurat duży ruch na sklepie to i tak poszłabym na tą przerwe. To mi się nalezy, bo co z głodnego i zmęczonego pracownika ?? - nic........
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo