Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca na 1/4 etatu
Autor Wiadomość
qazwsx 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Sty 2019
Posty: 2
Wysłany: 2019-01-10, 09:38   Praca na 1/4 etatu

Cześć. Chciałbym się zorientować jak w praktyce wygląda zatrudnienie na 1/4 etatu. Ostatnio przeglądając oferty kilka razy rzuciło mi się to w oczy i wstępnie jestem zainteresowany. Generalnie sprawa wygląda tak, że pracuję na pełnym etacie (inna branża), systemem dwuzmianowym od poniedziałku do piątku plus co druga sobota i chciałbym sobie dodatkowo dorobić. Czy realnym jest w takim przypadku zatrudnienie na 1/4 etatu z ułożeniem grafiku w elastyczny dla mnie sposób abym mógł pogodzić jedną pracę z drugą? Np. jedna niedziela handlowa i jedna sobota w miesiącu po 8h i np. 2-3 dni w tygodniu po 4-5h? Bo z doświadczenia wiem, że nawet na umowie zleceniu ciężko o coś takiego, niby każdy deklaruje elastyczne godziny pracy, dostosowane do potrzeb, a w rezultacie okazuje się, że to ściema.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-10, 10:13   

u8t3io3p pewnie Ci opowie jak jest w jego przypadku , chyba udało mu się pogodzić dwa etaty , myślę , że wszystko jest kwestią dogadania się , jeśli niedziela handlowa to tylko jedna , oprócz miesięcy tkz świątecznych
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-10, 10:23   

Ja widziałam oferty tylko na ½ i ¾ jeśli chodzi o niepełne etaty. Poza tym najlepiej chyba udać się na rozmowę i tam pytać o szczegóły i dogadywać. To specyficzna firma i w każdym regionie to może wyglądać inaczej.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-10, 10:33   

Larrikol napisał/a:
To specyficzna firma i w każdym regionie to może wyglądać inaczej.

napisałabym , że nawet w każdym sklepie wygląda to inaczej ;-)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-10, 17:11   

skad jestes? przede wszystkim, jesli z warszawy badz innego duzego miasta to mysle, ze problemu nie bedzie

ja mam jedna zmiane w pracy 8-16 wiec pracuje w piatki + niedziele, ty masz dwie pytanie tylko jakie
 
     
qazwsx 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Sty 2019
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-10, 22:55   

u8t3io3p napisał/a:
skad jestes? przede wszystkim, jesli z warszawy badz innego duzego miasta to mysle, ze problemu nie bedzie

ja mam jedna zmiane w pracy 8-16 wiec pracuje w piatki + niedziele, ty masz dwie pytanie tylko jakie


Mieszkam w Poznaniu i sprawa u mnie wygląda w ten sposób, że jeden tydzień pracuje 6:00-14:00, drugi tydzień 14:00-22:00 i tak na przemian. Generalnie określenie dyspozycyjności na 2-3 miesiące do przodu nie stanowi dla mnie w tym przypadku problemu.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-11, 12:31   

No to nie powinni być problemu kiedy masz 1 zmianę, nie wiem jak będzie gdy będziesz miał 2, musisz się dogadać, idź do sklepu, albo poszukaj na necie ogłoszeń o pracę złóż cv, a na rozmowie powiesz co i jak, może jest gdzieś w Poznaniu biedronka, gdzie czynne jest też w niedziele

Pamiętaj, że nie przyjmą ci cv, jeśli przyniesiesz do sklepu, rozumiem też, że masz książeczkę sanepidowska
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo