Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie bądźmy głupi ...

Popierasz poniższą wypowiedź?
Tak
35%
[ 6 ]
Nie
64%
[ 11 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-24, 20:17   

cos wam powiem, odkad sie zwolnilem i przez luz w nowej pracy(dzis nic nie zrobilem przez 8 godzin serio XD, jutro ktos ma przyniesc karty do gry :D) mysle, zeby znowu sie zatrudnic w biedrze na te 1/4 etatu :P

bede sobie przychodzil na te 40 godzin w miesiacu i sie obijal ,a wy starzy wyjadacze SZYBCIEJ :boks:
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-24, 20:23   

[quote="u8t3io3p"]cos wam powiem, odkad sie zwolnilem i przez luz w nowej pracy(dzis nic nie zrobilem przez 8 godzin serio XD, jutro ktos ma przyniesc karty do gry :D) mysle, zeby znowu sie zatrudnic w biedrze na te 1/4 etatu :P

bede sobie przychodzil na te 40 godzin w miesiacu i sie obijal ,a wy starzy wyjadacze SZYBCIEJ :boks: [/quote

Niewiem czy jest sie czym chwalic? Ze jestes nierobem? I jeszcze w dodatku bezczelnym! Ha ha
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-24, 20:29   

zmienił ale jak tęskni to na gorsze heh ;)
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-24, 21:14   

sylwuńka napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
cos wam powiem, odkad sie zwolnilem i przez luz w nowej pracy(dzis nic nie zrobilem przez 8 godzin serio XD, jutro ktos ma przyniesc karty do gry :D) mysle, zeby znowu sie zatrudnic w biedrze na te 1/4 etatu :P

bede sobie przychodzil na te 40 godzin w miesiacu i sie obijal ,a wy starzy wyjadacze SZYBCIEJ :boks:


Niewiem czy jest sie czym chwalic? Ze jestes nierobem? I jeszcze w dodatku bezczelnym! Ha ha



ciekawe, to wywnioskowalas, a moze jest troche inaczej bo wpadlo mniej zgloszen przez co bylo mniej pracy do wykonania i nie musialem robic 10 rzeczy naraz? zreszta ja sie nie musze przed toba tlumaczyc, pamietaj jest wiele roznych prac gdzie ludzie ciezko nie pracuja, a zarabiaja wiecej niz w biedronce

Cytat:
zmienił ale jak tęskni to na gorsze heh ;)

nie, raczej dorobic, przyznaje ,ze pracujac w biedrze nigdy bym o tym nie pomyslal, ale pracujac gdzie indziej nie jestem az tak zmeczony, szczegolnie przyzwyczajenie do wstawania o jedenej porze, posilkow, stalych godzinach snu 23-6 etc. to duzo daje
 
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-25, 09:36   

Larrikol napisał/a:
Cytat:
klienci są tacy tępi
i Ty chcesz, żeby klient wpłynął jakoś na Twoją sytuację? Najpierw przydałoby się trochę szacunku. Okropnie wyrażasz się o klientach, od których oczekujesz wsparcia...


poza tym jak taki
Cytat:
tępy
ma niby to wszystko pojąć?
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-07-25, 09:52   

u8t3io3p napisał/a:
cos wam powiem, odkad sie zwolnilem i przez luz w nowej pracy(dzis nic nie zrobilem przez 8 godzin serio XD, jutro ktos ma przyniesc karty do gry :D) mysle, zeby znowu sie zatrudnic w biedrze na te 1/4 etatu :P

bede sobie przychodzil na te 40 godzin w miesiacu i sie obijal ,a wy starzy wyjadacze SZYBCIEJ :boks:

Chłopcze, u mnie byś wyleciał na kopach już przed zakończeniem pierwszego zdania tego bełkotu...
  Ocena JMP: 7/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 11:55   

Waffen77 napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
cos wam powiem, odkad sie zwolnilem i przez luz w nowej pracy(dzis nic nie zrobilem przez 8 godzin serio XD, jutro ktos ma przyniesc karty do gry :D) mysle, zeby znowu sie zatrudnic w biedrze na te 1/4 etatu :P

bede sobie przychodzil na te 40 godzin w miesiacu i sie obijal ,a wy starzy wyjadacze SZYBCIEJ :boks:

Chłopcze, u mnie byś wyleciał na kopach już przed zakończeniem pierwszego zdania tego bełkotu...


Czyli wyrzucił pół załogi bo zdarzył się luzniejszy dzień? W biedronce też czasem takie dni się pojawiały, że nie było co robić bo wszystko było zrobione. Nie macie pojęcia jak się pracuje w it


Widać w jakich kategoriach pracownicy biedronki myślą co do pierwszej części, a co do drugiej to wyjmijcie kija z tylka
Ja muszę ciężko pracować a on poklika na komputerze i jeszcze chce więcej xd
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 12:20   

u8t3io3p napisał/a:
Czyli wyrzucił pół załogi bo zdarzył się luzniejszy dzień? W biedronce też czasem takie dni się pojawiały, że nie było co robić bo wszystko było zrobione. Nie macie pojęcia jak się pracuje w it


Skoro masz skończenie większy staż w IT, niż my wszyscy razem wzięci to musimy uwierzyć na słowo takiemu staremu wyjadaczowi jak Ty.

Podobno programować da się nauczyć w 6 tygodni. Już wiem co będę robił przez resztę tego lata.
  Ocena JMP: 3/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 13:02   

patogen123 napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
Czyli wyrzucił pół załogi bo zdarzył się luzniejszy dzień? W biedronce też czasem takie dni się pojawiały, że nie było co robić bo wszystko było zrobione. Nie macie pojęcia jak się pracuje w it


Skoro masz skończenie większy staż w IT, niż my wszyscy razem wzięci to musimy uwierzyć na słowo takiemu staremu wyjadaczowi jak Ty.

Podobno programować da się nauczyć w 6 tygodni. Już wiem co będę robił przez resztę tego lata.


Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że it to nie tylko programowanie, jest wiele innych zawodów
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 13:08   

Nie mam takiego stażu w IT jak Ty, więc chyba jestem usprawiedliwiony z tego, że sobie nie zdawałem sprawy.

Czyli programiści nie obijają się tak Ty? Bo, jak nie, to chyba nie warto się uczyć programowania.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-25, 15:38   

Ale po co te głupie docinki? Trzeba po kimś jechać, bo miał odwagę zmienić coś, na co wy wszyscy narzekacie? Ruszcie szanowne cztery litery, zmieńcie pracę, czy co innego, co was tak strasznie kłuje w życiu i problem z głowy. Życzę wszystkim, żebyście nabrali odwagi i w końcu zrobili cos więcej niz tylko marudzenie na forum, w kierunku poprawy komfortu życia. A u8t3io3p gratuluję, że robi coś, z czego jest zadowolony. Jeśli dla niektórych jest to powód do hejtu to współczuje.

Tymczasem, koniec zbędnej dyskusji i proszę wracać do tematu.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 16:00   

Larrikol napisał/a:
A u8t3io3p gratuluję, że robi coś, z czego jest zadowolony. Jeśli dla niektórych jest to powód do hejtu to współczuje.


Ale czego mu teraz gratulujesz? Nowej pracy w IT czy trollowania pracowników Biedronki na forum?
  Ocena JMP: 3/10
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 262
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 16:05   

może tego, że jak mu praca nie pasowała to ją w końcu zmienił ? a co niektórzy nie potrafią ??
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 16:09   

Ale "powodem do hejtu" jest to, że zaczął trollować na forum, a nie to, że znalazł nową pracę...
  Ocena JMP: 3/10
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 16:10   

coś jak u Ciebie??
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo