Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontrola zakupów po zamknieciu sklepu...
Autor Wiadomość
kasia ;] 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Sty 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-04-19, 09:37   Kontrola zakupów po zamknieciu sklepu...

Mam pytanie, czy KR ma prawo sprawdzić nam zakupy po zamknięciu sklepu, na parkingu ??? Przecież jesteśmy już po pracy i w sumie to mógłby pocałować nas w d..... Dupek podjechał z piskiem opon i dorwał nas pod sklepem, kazał nam pokazać zakupy i paragony, czy tak można ? .^.
_________________
Kasia ;]
 
     
#Roksana 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-19, 10:38   

Kr ma prawo nas kontrolować,właściwie powinien to zrobić np w momencie wychodzenia ze sklepu a nie na parkingu ale powiem tak jeśli ktoś nie ma nic do ukrycia to da się skontrolować,tym bardziej że każdy rejonowy "ma swój świat" i raczej lepiej nie zadzierać bez potrzeby.
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-19, 11:22   

mój KR upodobał sobie wieczorne kontrole :/ zawsze wtedy kiedy mamy wychodzic pojawia się On ;/ sprawdza wszystkim torby, plecaki itd i wlatuje na sklep. Jeżeli chodzi o kontrole na parkingu no to chyba przyjechał do Was z zamiarem wejścia na sklep, ale się spóźnił więc skontrolował Wam to wszystko na parkingu po wyjściu ze sklepu.
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-19, 22:41   

Nawet jesli sklep jest juz zamkniety,a KR przyjechal na kontrole to wszyscy powinni wejsc do srodka,kierownik dzwoni do firmy ochroniarskiej z wyjsnieniem dlaczego znow rozbroil alarm i KR sprawdza nasze torby w sklepie,a nie na parkungu...to jest chore.
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-19, 23:30   

U na KR takie numery robi minimum raz w miesiącu. Jak dotąd nikogo nie przyłapano na kradzieży.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-20, 05:56   

Z tego co wiem KR może skontrolowac zakupy tylko wchodząc wieczorem przed na Naszym wyjściem. W przeciwnym razie, np na parkingu to jest łąmanie prawa.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
kasia ;] 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Sty 2011
Posty: 4
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2011-04-20, 10:22   

:) Dzięki za odp. Ja również uważam ,że jak ktoś nie ma nic do ukrycia to nie ma problemu , ale powiem szczerze ,że jest to upokarzające ,jak czeka Twój facet, lub znajomi a KR przegląda Ci siatki na pargingu heh. Wesołych Świąt ;)
_________________
Kasia ;]
 
     
~magia13

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 33
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-20, 13:46   

Ten kierownik złamał procedury kontroli , powinien zostać ukarany za to tak jak zostają ukarani kasjerzy za złamanie procedury kasjerskiej.TO JEST UPOKARZAJĄCE.Spóżnił się i pIowinien odpuścić tej kontroli ewentualnie wejść na sklep i tam dokonać kontroli. I nie ma tu znaczenia jak piszecie ze jak się nie ma nic do ukrycia to nie ma problemu, problem jest tak się nie traktuje swoich pracowników.
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-23, 19:52   

kasia ;] napisał/a:
Mam pytanie, czy KR ma prawo sprawdzić nam zakupy po zamknięciu sklepu, na parkingu ? Przecież jesteśmy już po pracy i w sumie to mógłby pocałować nas w d..... Dupek podjechał z piskiem opon i dorwał nas pod sklepem, kazał nam pokazać zakupy i paragony, czy tak można ?

Nie dawajcie się tak pomiatać swojemu KR. Zachował się jak kompletny idiota. Ja bym to zgłosił. A jak jest to na monitoringu no to nadaje się to tylko do TV.
 
     
biedroneczka29 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-25, 13:23   Re: Kontrola zakupów po zamknieciu sklepu...

kasia ;] napisał/a:
Mam pytanie, czy KR ma prawo sprawdzić nam zakupy po zamknięciu sklepu, na parkingu ??? Przecież jesteśmy już po pracy i w sumie to mógłby pocałować nas w d..... Dupek podjechał z piskiem opon i dorwał nas pod sklepem, kazał nam pokazać zakupy i paragony, czy tak można ? .^.
:nie:

[ Dodano: 2011-04-25, 14:24 ]
masaka wszędzie tak samo ;(
 
     
srunia

Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 8
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2011-07-21, 15:43   Re: Kontrola zakupów po zamknieciu sklepu...

bez obrazy ale chyba procedur nie znacie. kierownik rej. ma prawo sprawdzić was po zakończeniu pracy.niezależnie czy kończysz o 9, o 16 czy 22,00. jeśli pracownik posiada samochód,który stoi jeszcze na parkingu biedronki to też może je sprawdzić,oczywiście za zgodą pracownika może przeszukać szafki w szatni, torebki i samochód na parkingu. Jeżeli w takiej sytuacji pracownik się nie zgodzi na przeszukanie jego rzeczy kr nie ma prawa zaglądać gdzie kolwiek.w tym wypadku zazwyczaj jest wzywana policja. Ale jak nie masz nic na sumieniu to od razu otwierasz torebkę. Nawet jak kupiłaś coś a zgubiłaś paragon-bo ja tak ostatnio miałam to powiedziałam,że można sprawdzić kamery czy płaciłam za towar czy nie a poza tym jest jeszcze załoga i kierownik którzy widzieli to.Rejonowa sprawdziła kamery i się nie czepiała. Powiedziała tylko,że lepiej żeby pani nie gubiła paragonu wtedy mniej kłopotu. i tyle.
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-22, 22:40   

SRUNIA nie wczytałaś się w twmat.Chodzi o sprawdzanie nas na parkingu,przed sklepem.KR powinien wejść do sklepu i tam nas kontrolowac a nie na ziemi przed sklepem!!!
 
     
monyczkaaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 21
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2011-07-23, 08:24   

Ewelinka, wydaje mi się, że KR ma święte prawo sprawdzić nas po zakonczeniu pracy przed sklepem .

LAmentujecie strasznie. mam koleżankę która pracuje w rossmanie bodajże. codziennie przed pracą musi wpisywać w zeszyt, co dokładnie ma w torebce, ile ma kasy w portfelu, każdy kosmetyk musi zostać oznaczony naklejką. Jak wychodzi z pracy, kierownik przeszukuje jej torebkę, kieszenie. Dodatkowo pracownicy, nie mają prawa robić zakupów w sklepie, na którym pracują (jest to związane z zasadą, że kasjer nie może obsłużyć osoby, którą zna). I co, dalej ktoś powie, ze mamy AŻ tak źle??
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-23, 08:41   

Na parkingu to nie jest kontrola wieczorna a gdzie wpis do pamiętnika,że była kr chyba nie zna procedury.
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-23, 13:27   

pracownik napisał/a:

Na parkingu to nie jest kontrola wieczorna a gdzie wpis do pamiętnika,że była kr chyba nie zna procedury.

Proponuję zajrzeć do książki KS bo nie pamiętam czy w książce kasjera też to pisze,ale z tego co wiem to KR ma prawo zrobić taką kontrolę włącznie z kontrolą samochodu za Twoją oczywiście zgodą,nasz robi nam takie co miesiąc,sam powiedział,że powinien nam zrobić już za sklepem,ale czeka jak otworzę sklep co bym go jeszcze nie zalogowała,sprawdza zakupy,a potem robi kontrole sklepu i jest git. Do pamiętnika nie musi się wpisywać gdyż ma swój formularz kontroli wieczornej i tam tylko zaznacza co jest dobrze a co źle. Niestety takie są procedury,oprócz tego robimy 8 zakupów kontrolnych i 8 stanów kasetek na miesiąc ;) czegoś nie wiecie,pytajcie swoich KS albo przeglądajcie książki bo warto,ja nie raz do nich wracam jak czegoś nie jestem pewna :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo