Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak podpisu na papierosach czy wyrzuca z pracy?
Autor Wiadomość
Kwiatek94 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Maj 2017
Posty: 1
  Wysłany: 2017-05-31, 23:06   Brak podpisu na papierosach czy wyrzuca z pracy?

Cześć. Mam duzy problem pracuje w biedronce drugi miesiąc i w sumie zaczęło mi się tu podobać. Pracownicy fajni itd itp ale do rzeczy . Poszłam dzisiaj do pracy że swoimi papierosami (kupionymi pare dni wcześniej w biedronce ) nie miałam na to paragonu bo zwyczajnie wyrzuciłam nigdy ich nie trzymam... i tu się zaczyna problem . Ochroniarz nie podpisał mi tych papierosów. Na koniec zmiany pokazując zast. Kierowniczki moja torbę i ta zarekwirowala mi papierosy (za brak podpisu i paragonu) powiedziała że kierowniczka zdecyduje co z nimi i że mną zrobi .... i teraz pytanie... co mi za to grozi ? Przecież ja tego nie ukradłam nie wiem jak to teraz mam udowodnić ... czy mnie wyrzuca ? Miał ktoś kiedyś taki problem ;( ? Błagam dotarcie coś co robić ?
 
     
~Pey-Pey 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 33
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-01, 10:48   

Raczej nie wyrzucą. Miałem podobne sytuacje, ale nie zostało mi nic odebrane. Tutaj raczej jakaś rozmowa dyscyplinująca.
Najlepiej przed rozpoczęciem zmiany dać do opisania swój wniesiony/zakupiony towar nawet jeżeli nie jest on dostępny w Biedronce bo później mogą być takie sytuacje.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-01, 22:48   

A jakim prawem odebrała Ci Twoja własność? I dlaczego oddalas, skoro kradzieży Ci nie udowodniono? Nie zwolnią Cię z tego powodu, ponieważ musieliby mieć jednoznaczne dowody, że ukradlas. Co za ludzie z wami pracują. A wy? Szanujcie się trochę. Trzeba bylo kazać wezwać policję.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo