Nasza Biedronka.pl Strona Główna Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprostowanie dotyczące postu pana Piotra A. odnośnie Roberta
Autor Wiadomość
DarkSide 
Moderator


Stanowisko:
inspektor ds. administracyjno-magazynowych

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3562
  Wysłany: 2017-05-09, 22:23   Sprostowanie dotyczące postu pana Piotra A. odnośnie Roberta

Na wstępie zaznaczam post dotyczy działu ZZ oraz postu w tym dziale który był kiedyś napisany. Post jest w pełni regulaminowy i ma charakter informacyjny gdyż wcześniej z "niewyjaśnionych" przyczyn te informacje zniknęły. Sprawa ma charakter rozwojowy i się nie zakończyła jeszcze jak niektórzy sądzą i do tego na forum pozostało stanowisko tylko jednej strony więc i drugiej znać też dobrze. Jeśli ktoś nie chce to proszę po prostu nie czytać tego postu (opcja ignoruj).

Link do artykułu z Tygodnika Przegląd https://www.tygodnikprzeg...ywki-biedronce/

_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 671
Wysłany: 2017-05-09, 22:47   

Robert zwolniony za nn? Toż przecież od nnki można się na 'milion' sposobów wykręcić... Coś tu śmierdzi...

Po przeczytaniu artykułu:
śmierdzi to mało powiedziane!!!
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
 
     
DarkSide 
Moderator


Stanowisko:
inspektor ds. administracyjno-magazynowych

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3562
Wysłany: 2017-05-09, 22:55   

Włodarz, Dlatego daje to tutaj gdzie zostało jego imię zszargane.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Ankawodzianka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 11
Wysłany: 2017-05-10, 00:03   

Będziemy tu wklejać post, tak długo , jak wklejało konto oficjalne informacje o wykluczeniu. I informacje o wypowiedzeniu. Szkoda,że zz-biedronka, zapomniał ,że wyraził sam zgodę. Solidarność to syf, i trzeba ostrzec innych. Syf nie tylko w biedronce . W nauczycielstwie, w Dino, w górnictwie, w polskiej miedzi. Pełno jest takich Robertów. Trzymaj się Robert ! Fb-biedronka Tobie kibicuje !!!  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol 
Moderator


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 3498
Wysłany: 2017-05-10, 09:25   

Ankawodzianka napisał/a:
Będziemy tu wklejać post, tak długo , jak wklejało konto oficjalne informacje o wykluczeniu
Trzeba było napisać wprost: "Będziemy tak długo udowadniać, że zz to syf, aż wszyscy się z nich wypiszą."
Co wy, w przedszkolu jestescie? Nie umiecie załatwiać prywatnych spraw? Musicie w to wszystkich po drodze wmieszać? Naprawdę ZZ to syf, z takimi ludzmi. Do sądu idzcie jak tak strasznie was upodlono i znieslawiono, tam jest miejsce na wyciąganie prywatnych brudów. Tak jest, jak njieodpowiedni ludzie biorą odpowiedzialność za innych...
_________________

 
  Ocena JMP: 4/10
     
Ankawodzianka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 11
Wysłany: 2017-05-10, 11:51   

Pani Larrikol, jak cały czas słyszałam,że albo ich nie ma ,albo są nielegalni. Od stycznia chciałyśmy przejść z Poznania do nich. To Pan Piotr opowiadał, że będziemy żałować, bo oni są nielegalni. I do tego ,że Roberta zwolnili za działanie na szkodę firmy. I opowiadał jak to go bronił, i że nie ma nic z tym wspólnego. Dopiero nasza koleżanka nas przekonała. Ją tak samo załatwili, tylko sama zdążyła się zwolnić. Nie rozumiem jak Pani, nie przeszkadzało , jak Pan Piotr pisał wszystko byśmy tam nie przeszły. Te informacje o wyrzuceniu z związku i pracy. Jest Pani śmieszna, z tą nienawiścią do Roberta.
  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol 
Moderator


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 3498
Wysłany: 2017-05-10, 12:17   

Wiesz Ankawodzianka, ludzi nie zwalniają ot tak sobie, czy to za zgodą, czy bez ZZ. Jak ktoś jest w ZZ, to nie znaczy, że może robić, co mu się podoba, bo ZZ nie zgodzi się na zwolnienie. Przyzwoitym trzeba być zawsze, a nie w zależności od stołka. Chcecie walczyć o dobro pracowników, a nie potraficie jak ludzie, załatwić swoich sporów. Nie wytykaj mi tu nienawiści do swojej osoby, bo mi chodzi tylko i wyłącznie o treści, które zamieszczasz. Z działu ZZ zrobiliście sobie szambo, w które wrzucacie wszystkie wasze brudy. Ludzie tu zaglądają w poszukiwaniu informacji, które mogą być dla nich pomocne, a zamiast tego znajdują masę tematów, w których wiecznie przewija się Robert kontra Solidarność. Plus tego jest tylko taki, że ludzie przejrzą na oczy i zrozumieją, żeby nie zawracać sobie d... jakimkolwiek związkiem zawodowym.
Jeszcze niedawno grzmiałeś, że żagnasz się z forum i od tej pory wszystko zamieszczasz na FB, to idź i rób te bagno tam.
_________________

 
  Ocena JMP: 4/10
     
@Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 174
Wysłany: 2017-05-10, 12:26   

100 % poparcia Larrikol!

[ Dodano: 2017-05-10, 13:28 ]
DarkSide napisał/a:
Włodarz, Dlatego daje to tutaj gdzie zostało jego imię zszargane.

Chyba nie bardzo rozumiesz o co chodzi Włodarzowi...
  Ocena JMP: 8/10
     
Ankawodzianka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 11
Wysłany: 2017-05-10, 13:38   

Pani Larrikol,chyba nie czytałaś artykułu. A odnośnie zwolnienia z pracy, to związki nigdy nie wyrażały zgody. Nawet jak ktoś ewidentnie kradł. I nie wiem czemu Pani pisze do mnie ,że się "żegnałem z forum" Ma Pani naprawdę niezłe obsesje.. Czytając to forum, to ja widzę co innego. Pani naprawdę jest skłonna każdego zmieszać z błotem za inne zdanie . Pewnie Dark Side i Włodarz ,to też Robert ? Śmieszna jest Pani, i nie warto dyskutować z Panią.
  Ocena JMP: 5/10
     
marta1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4293
Wysłany: 2017-05-10, 14:03   

Larrikol, zgadzam się z Tobą że ostatnimi czasy dział zz nie wygląda tak jak powinien , kiedyś ktoś się tym zajmował , robił to rzetelnie i poświęcał dużo swojego czasu dlatego potrafię zrozumieć dlaczego tak teraz walczy o swoje , pomyśl jakbyś się czuła w takiej sytuacji jak oddajesz , poświęcasz się , angażujesz jako moderator w to jak ma wyglądać forum i nagle z takich czy innych powodów dostajesz informację że działasz na szkodę użytkowników ? To tylko taki przykład , być może nieadekwatny do sytuacji , dla niektórych może śmieszny ale dla tych którzy kiedykolwiek byli tak bardzo zaangażowani , bądź mieli okazję poznać takich ludzi jak Rob oddanych , otwartych na krzywdę innych , poczciwych ta walka ma sens i jest zrozumiała . Może patrzysz na Roberta tylko przez pryzmat związków zawodowych ale poza tym że jest on działaczem to jest też człowiekiem i tak jak każdy ma swoje zalety i słabości , czasem warto dostrzec też tą stronę tak bez sympatii i antypatii :) .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
#woodman 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 70
  Wysłany: 2017-05-10, 14:17   

Nie chciałem pisać, skoro i tak Pan Piotr będzie kasował tematy, jak to ma bardzo w zwyczaju.

Odnosząc się do dywagacji Larrikol , która twierdzi ,że jednak coś jest na rzeczy w wypowiedzeniu, to masz zdolności jak PIS, który zawsze wszędzie zobaczy brzozę i bombę termobaryczną :)

Wyjaśnię bo starasz się ludziom zamieszać w głowie w punktach:

1. Związek reprezentuje tyko tych których zrzesza lub tych którzy poproszą

2. Związek jak nie zrzesza to nie wyraża opinii, a co dopiero zgody

3. Związek celowo doprowadził do wypowiedzenia, gdyż...ale o tym nie teraz.

4." Zachowywać się przyzwoicie" ,cóż pewnie Ci o 'wchodzić w tylną część ciała pracodawcy, godzić się na wszystko " i PANDA podpiszemy, widełki na bony, 500 +, byle mieć zapewniony spokój.

5. Bezkarnie zwolnić z pracy można każdego, od tego jest sąd by to ocenić

6. Jak piszą inni, gdy pisano o "wykluczeniu" czy o "zwolnieniu " to tobie to nie przeszkadzało, bo była to ważna informacja związku, w ŻADNYM PRZYPADKU pewnie to nie były PERSONALNE ROZGRYWKI Pana A lub zz-biedronka

8.Potwierdzam co pisano wcześniej " ZWIĄZEK NIGDY NIE WYRAŻAŁ ZGODY , poza art 53 czyli dłuższej nieobecności i wygasniecia okresu przebywania na l4 powyzej 180 dni i 3 miesięcy świadczenia" ale i tam weryfikował, czy jest zgodne z faktem.

9. Dział wiadomości ZZ do informowania ludzi- KOBIETO TU NAWET NIE BYŁO INFORMACJI O STRAJKU 2 MAJA , tylko w dziale forum ogólne

10. Szkoda ,że twój obiektywizm nie widzi kasowania postów wieloletnich użytkowników, w dziale ZZ , tych co mają odmienne od Ciebie zdanie.

11. Pani Larrikol to nie ja czy znajomi pokazujemy, że związek spod flagi S jest "be" ,to ten związek sam pokazuje, jak w sprawie Dino , i tej z książki co lekko mnie zadziwiło. Ale ,że region wielkopolska i takie rzeczy to już nie.

12." Ludzi nie zwalniają ot ,tak sobie" ,tak masz rację, :D

13. Tak -.- ogólnie mam w d..... co piszesz. Ogólnie ludzie sami sobie wyrobią zdanie. Konkluzja jest jedna, zawsze byłaś przeciwko każdemu związkowi. Niedawno plułaś jadem na Solidarność , którą bronisz, ale prawdopodobnie masz problemy emocjonalne i interpersonalne, i to do ludzi których w życiu nie spotkałaś.

EOT, a teraz ładnie odpisz. I fakt , każde konto to Robert, zapewne basia 1969 która dawała post o wykluczeniu z regionu i parę dziwnych kont to Robert. :) Obsesje się powinno leczyć.
W sumie niedaleko Tobie do innych o których piszesz........ Tak marta, mathiewm ,włodarz, i parę innych to na pewno Robert :)

EOT

[ Dodano: 2017-05-10, 16:52 ]
i tak na marginesie podważając czyjeś kompetencje społeczne, pochwal się larrikol ilu osobom z pracy pomogłaś. Ale nie mam czasu na jałowe dyskusje, wiesz ciągle trzeba komuś coś napisać, a to odwołanie a to wzór wypowiedzenia, i do tego jeszcze czasem pomóc ludziom w tym co zostali w tamtym związku.Larrikol jesteś jak zwykły hejter, robisz to dla zasady. Ja dla ludzi :)
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol 
Moderator


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 3498
Wysłany: 2017-05-10, 17:53   

Zgodzę się w punkcie, że trzeba publicznie pokazywać takie anomalie. Dobrze, że sa ludzie, którzy nie boją się iść na wojnę i walczyć o swoje. To jest forum, na którym każdy może, czasami nawet powinien opisywać różne dziwne rzeczy, ku przestrodze i pokrzepieniu dla innych. Ale są pewne granice, np. dobrego smaku. Sposób, w jaki dzieje się to tutaj jest bardzo niesmaczny. Cały dział, każdy prawie temat jest zdominowany przez tą mała wojenkę, tylko dlatego, że pewne osoby, i to dorosłe, nie potrafią się powstrzymać. Dziecko potrafi lepiej panować nad emocjami. Chciał ktoś podzielić się swoim doświadczeniem? Ok, daje informacje, opowiada sytuację, podaje konkretne dowody na poparcie swoich słów i kontynuuje temat np. po zapadnięciu wyroku.
A ja to widzę tak, że gościa wywalili ze związku i ten teraz nie może się pozbierać, więc na wszelkie sposoby próbuje oczernić drugą stronę, rzucając dziwne hasła bez pokrycia. Bo ktoś tam, coś tam komuś i ten tam to wie, bo spotkało go to samo... no wow. Jakbyś robił to dla ludzi, a nie dla swojego przerośnietego ego, to nie wyglądałoby to w ten sposób.
_________________

 
  Ocena JMP: 4/10
     
#woodman 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 70
Wysłany: 2017-05-10, 18:35   

Gość jest w innym związku. Jakbyś nie zauważyła. Natomiast w tym drugim związku nie ma miejsca dla S...stwa , jak zgoda napisana na kolanie. Ale już nie chodzi o jednostkę.Ja bym na innych miejscu nie czuł się bezpieczne. Nie był pewien czy następna zgoda nie będzie moja, i nie ważne jak błahe będą zarzuty. Zwłaszcza będąc działaczem ze "szczególną ' ochroną :) Więc radzę posłuszeństwo wobec związku bo won ze związku i kop z pracy :)

Larrikol piszesz anomalie, ja nazwę to patologią.

A inna sprawa Larikol czytałaś może artykuł ze zrozumieniem ? SAM zainteresowany się wypowiada ? Raczej redaktor pyta wszystkich w tym Adamczaka
Tylko po co kłamał w dla handlu , ze taki kultularny i krzywdzić nie chce ,? Powiedziałby prawdę "wywaliłem go z związku i zgodziłem na wywalenie z pracy" :)

Oczywiście nie widzisz zależności pomiędzy założeniem związku , a wyrzuceniem z pracy ?

O ile nie można mieć pretensji do pracodawcy, który skorzystał z okazji i zgody ( sam bym zrobił wszystko jako pracodawca . by się pozbyć nowego związku ) to zachowanie innej organizacji wobec członka innego związku jest głęboko niemoralne
. A z innego końca, może lepiej wyjaśnić ludziom , że jest inaczej niż w opowieściach Pana A, który nie tylko nie przyznaje się do swojej KLUCZOWEJ roli , ale kreował się na obrońcę byłego kolegi.

Więc Larrikol jak nie chciało Ci się czytać to chronologicznie jak to z Jacyno bywało:

6 grudnia zrobił badania lekarskie
7 grudnia złożył rezygnację z z-cy przwodniczącego NSZZ S
7 grudnia powiadomił pracodawcę o powrocie
12 grudnia S podjęła sobie uchwałę o wykluczeniu bez obecności zaintersowanego
13 grudnia założono nową organizację ( nowej nie zakłada się ot, tak ale trwa to parę miesięcy, rozmowy z regionami itp)
13 grudnia złożył rezygnację z tamtej 's'
14 grudnia pojawił się w pracy, nikt się nie odezwał że ma pracować
15 grudnia dostał urlop
15 grudnia S wyraziło zgodę na wypowiedzenie za niestawienie się w pracy, pomimo że nie był jej członkiem ( wiedzieli o innej organizacji) więc formalnie powinni odpisać,że nie reprezentują pracownika
15 grudnia rozwiązano umowę ....za niestawienie się w pracy od....13 grudnia.
13 stycznia Pan A najpierw pisze post o wykluczeniu i że "z posiadanej przez nas wiedzy nie jest pracownikiem" - no tak wiedza, tak pewna jak podpis pod zgodą
19 stycznia daje na stronie regionu info o wykluczeniu a "basia 1969" na stronach wiadomości zz...

I tyle.

Od tamtego czasu S wiedząc, że nowy związek przetrwał prowadziło akcje dezinformacyjne.
Związek nie ma to ściema, nie zapisujcie sie
Związek jest nielegalny.
Zwolniono za działania na szkodę firmy (!) a także broniliśmy go
jeszcze będą żałować ,że tam się zapisali

A potem z" nielegalnym" związkiem podpisuje porozumienie.

O ile ty się z tym nie spotkałaś osobiście, to na pewno wielu tutaj czytających i nie wypowiadających się członków tamtej 's" na pewno zweryfikuje sobie i pewne fakty i co im mówiono.

Zgoda na wypowiedzenie, to akt czystej zemsty za stworzenie organizacji, i własne rozgrywki personalne.

A jak chcesz dowodów, to na pewno wypłyną po zakończeniu procesu. Wraz z wszystkimi pismami.

Jakby ktoś "nie tykał " na forum spraw byłego członka, i nie informował bzdur po członkach S a i czasem S 80, miałby święty spokój. Ale cóż, jak sie sieje wiatr, to sie zbiera burze.

A na koniec wychodzi ,że pracodawca jest bardziej przyzwoity, od pewnego związku zawodowego :)

Ale o tym innym razem i po wszystkim.

I uwierz Larrikol , te dowody na pewno ujrzą światło dzienne. Może w końcu pora na prawdę. I pokazanie to w innym świetle.

A odnośnie planów nowego związku były bardzo dawno, jak pamiętasz Libertty
  Ocena JMP: 7/10
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 143
Wysłany: 2017-05-11, 15:18   

Larrikol napisał/a:
Wiesz Ankawodzianka, ludzi nie zwalniają ot tak sobie, czy to za zgodą, czy bez ZZ. Jak ktoś jest w ZZ, to nie znaczy, że może robić, co mu się podoba, bo ZZ nie zgodzi się na zwolnienie. Przyzwoitym trzeba być zawsze, a nie w zależności od stołka. Chcecie walczyć o dobro pracowników, a nie potraficie jak ludzie, załatwić swoich sporów. Nie wytykaj mi tu nienawiści do swojej osoby, bo mi chodzi tylko i wyłącznie o treści, które zamieszczasz. Z działu ZZ zrobiliście sobie szambo, w które wrzucacie wszystkie wasze brudy. Ludzie tu zaglądają w poszukiwaniu informacji, które mogą być dla nich pomocne, a zamiast tego znajdują masę tematów, w których wiecznie przewija się Robert kontra Solidarność. Plus tego jest tylko taki, że ludzie przejrzą na oczy i zrozumieją, żeby nie zawracać sobie d... jakimkolwiek związkiem zawodowym.
Jeszcze niedawno grzmiałeś, że żagnasz się z forum i od tej pory wszystko zamieszczasz na FB, to idź i rób te bagno tam.


Właśnie jak ktoś jest w ZZ nie powinien pilnować tylko swojego interesu , ale interesu wszystkich i jak ktoś jest przewodniczącym ZZ nie powinien nadużywać zajmowanego stanowiska . A Ty jesteś stronnicza i ciągle opluwasz w swoich wypowiedziach Roberta . jeśli nie umiesz wypowiadać się obiektywnie to może warto nie zabierać głosu ???
A bagna nie narobił Robert więc może swoje flustracje warto wywalać gdzie indziej.
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
Ankawodzianka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 11
Wysłany: 2017-06-23, 21:04   

Czy to prawda, że Pan Piotr,z Solidarności jest na wypowiedzeniu? Podobno został wezwany do CUW, gdzie miał bardzo nieprzyjemną rozmowę. I propozycję nie do odrzucenia. Jak wiewiórki donoszą do 30 października , za porozumieniem stron, potem zielona trawka.
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,137 sekundy. Zapytań do SQL: 11