Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nam proponuja nowe zwiazki solidarnosc80 ?
Autor Wiadomość
Robert J
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-23, 12:40   

Poprosiłem Bartosza by usunął moje konto z nasza biedronka, zgodnie z wcześniejszymi moimi zapowiedziami .
Pozdrawiam serdecznie.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-23, 14:07   

oliwietta, Robert J, ja zwracam tylko uwagę na to, że wasze wpisy są bardzo agresywne (słownie). Myślę, że ludzie maja zwyczajnie dość takich przepychanek, jakie tu serwujecie i wolą konkretne działania, konkretne informacje i skutki. Widzę nieprawdę w waszych wypowiedziach. Kiedy sugerujecie, że przez inne związki podwyżki były takie, a nie inne, że przez inne związki doliczają 500+ do dochodu itp. Wszystko, co złe przypisujecie innym związkom, nie mówiąc, że w tych kwestiach na pewno zrobili, co mogli. Sam Robercie mi tłumaczyłeś, że sugestie związku nie są obligatoryjne dla pracodawcy, że mają oboawiązek się konsultować, ale nie muszą przyjmować propozycji związków. Nie sugerujcie innym, że zz nie zrobiły nic, a mogły wszystko ugrać. Pracownicy biedronki to nie jest ciemny lud, który wszystko kupi. Będą tacy, którzy też zauważą takie rozbieżności i wystawią sami ocenę. Życzę pracownikom takiego ZZ, o jakim mówicie, żeby ich praca była w końcu lepsza i mam nadzieję, że to, co pokazaliście w tym i innych tematach, spowodowane jest szczerą troską o pracowników.
 
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-23, 16:21   

jaka nieprawda gdyby zz nie zgadzalyby się na to by się 500+wliczało to nie byłoby ich podpisu na dokumentach to ze pracodawca może i tak w przypadku braku jednolitego stanowiska zz podjąć decyzję sam nie oznacza ze trzeba się pod tym podpisać i takich sytuacji jest wiele i owszem może byłyby te i inne rzeczy wprowadzone jednak podpisując się pod tym to tak jakby poprzeć wyrazić na to zgodę i akurat zz które tak bronisz Larikol podpisują wszystko jak popadnie czasem nawet nie prubojac powalczyć o coś lepszego jak to ma miejsce z wprowadzonym regulaminem.po za tym zz to nie podejmowanie decyzji jednoosobowo tylko coś takiego jak np regulamin wynagradzania powinien być przedyskutować z pracownikami lub przynajmniej z ich przedstawicielami a tu podejmuje decyzję za wszystkich jeden człowiek i nic z tego co napisałam nie jest nieprawda wszystkie opisane rzeczy zdarzenia fakty miały miejsce.inie można mówić że bierze się pod uwagę dobro innych jak patrzy się tylko przez pryzmat siebie i tak podpisuje się ważne dla wszystkich nie tylko tych w zz pracownikow
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-23, 16:51   

Ile ludzi, tyle opinii. Sama nie raz dostałam nauczkę, żeby ślepo nie wierzyć, we wszystko, co ktoś powie lub napisze, nie podając dowodów na swoje słowa (jak w tym przypadku), a działając tylko na szkodę oponenta. Gdybyś mnie trochę znała, wiedziałabyś że jestem ostatnia do obrony jakiegokolwiek zz. Na tym etapie, kończę dyskusję, bo nie ma większego sensu powtarzać to samo, tylko w innym ubraniu. Może zaskoczycie, czego wam życzę...
 
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-25, 09:58   

https://finanse.wp.pl/martykul.html?wid=18684550&kat=1035863&src01=6a4c8&src02=facebook_finanse niektórzy chcieli dowodów proszę sam się ukazał w artykule wyraznie powiedziano ze zz w biedronka bez problemu w przeciwieństwie do tych w Auchan zgodziły się na wprowadzenie 500+do dochodu i niestety tak było ktoś pojechał bez uzgodnienia z kimkolwiek ot tak podpisał nie pytając nikogo nawet o zdanie i nie majac na uwadze na pewno dobra ludzi i takich kwiatków niestety jest dużo więcej gdzie pracodawca wprowadza coś a zz nawet nie prubowaly powalczyć o lepsze tylko od razu podpis i gotowe a tak działać nie powinny bo inaczej wygląda sytuacja jak prubojemy rozmawiać negocjować nie wyszło a inaczej jak dają papier i podpisuje.....
 
     
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-01-25, 10:59   

oliwietta napisał/a:
https://finanse.wp.pl/martykul.html?wid=18684550&kat=1035863&src01=6a4c8&src02=facebook_finanse niektórzy chcieli dowodów proszę sam się ukazał w artykule wyraznie powiedziano ze zz w biedronka bez problemu w przeciwieństwie do tych w Auchan zgodziły się na wprowadzenie 500+do dochodu i niestety tak było ktoś pojechał bez uzgodnienia z kimkolwiek ot tak podpisał nie pytając nikogo nawet o zdanie i nie majac na uwadze na pewno dobra ludzi i takich kwiatków niestety jest dużo więcej gdzie pracodawca wprowadza coś a zz nawet nie prubowaly powalczyć o lepsze tylko od razu podpis i gotowe a tak działać nie powinny bo inaczej wygląda sytuacja jak prubojemy rozmawiać negocjować nie wyszło a inaczej jak dają papier i podpisuje.....

Popracuj proszę nad interpunkcją... Bez urazy ale trudno się to czyta, jak jakiś bełkot. Pozdr.
 
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-25, 11:41   

dobrze ze poliglotów tutaj nie brakuje.jakbym chciała pisać wzorowo ,to bym udział w dyktandzie narodowym brała ,a tak pisze tylko tutaj .Wydaje mi się ze na forum chodzi o treść a nie o pisownię...i nie zawsze jest czas by kontrolować każde słowo czy każda kropkę .a potem dziwić się ze mało kto pisze ....
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-25, 18:49   

Niestety ale pisownia świadczy w dużej mierze o człowieku. Piszesz publicznie, czytają to setki osób więc wypadałoby zachować chociaż odrobinę zasad pisowni, których nauczyliśmy się jeszcze w podstawówce.
Jasne na forum chodzi o treść ale i też o pisownię bo ciężko się czyta twoje posty (ten ostatni to już masakra). Widocznie nie tylko ja mam z tym problem, widać inni też ;) Przynajmniej kropki wstawiaj bo nie wiadomo gdzie kończysz jedną myśl a zaczynasz drugą ;]
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-25, 23:02   

Moim zdaniem, wliczanie 500+ do dochodu przeszkadza tylko tej grupie osob, ktore nie będą nigdy starały się o żadna pomoc, typu zapomoga. Dla nich to wydumany problem, na którym postanowili kręcić "lody". Chwytliwy temat, dociera do ludzi i mają w nosie tych, którzy na świadczenie się nie łapią, na zapomogę tez nie, a dzięki takim kryteriom ktoś w lepszej sytuacji finansowej ma mieć większe szanse niż oni. Tylko dlatego, żeby grupka ludzi miała swoje mięso armatnie. Teraz powstaje pytanie, czy na pewno chodzi wam o ludzi?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-25, 23:20   

Larrikol, 500+ to nie dochód Twój a pomoc państwa, nie zapominaj o tym.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Robert J
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-26, 00:59   

Larrikol na temat SOLIDARNOŚĆ 80 ,wypowiadam się tylko ja . Koleżanka wypowiada się jako osoba która była czy jest w NSZZ SOLIDARNOŚĆ ,proszę nie maipuluj w ten sposób..... A odnośnie zmian poczekajmy aż będzie nagroda roczna, ks będzie musiał pracować nieplatne nadgodziny , i inne zmiany regulaminu. Proszę nie wycieraj się nową organizacją skoro wypowiedzi , zresztą nie moje dotyczą innej spod znaku S. Mam wrażenie że antypatie do mnie przerzucasz na NSZZ Solidarność 80. Gdzie wypowiedzi dotyczyły składek i odpowiedzi kół.Bas która jak to nowe dziwne konta zamilkła
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-26, 10:22   

DarkSide napisał/a:
Larrikol, 500+ to nie dochód Twój a pomoc państwa, nie zapominaj o tym.
i dlatego wszyscy mają udawać, że tego nie ma?
Robert J napisał/a:
Mam wrażenie że antypatie do mnie przerzucasz na NSZZ Solidarność 80. Gdzie wypowiedzi dotyczyły składek i odpowiedzi kół.Bas która jak to nowe dziwne konta zamilkła
Nie myl antypatii z dociekliwością. A nowe konto ma prawo założyć każdy i zadawac pytania też ma prawo każdy, nieważne z jakiego konta. Twoje też jest nowe, to co że któreś z kolei...
 
     
Robert J
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-26, 13:11   

Larrikol napisał/a:
DarkSide napisał/a:
Larrikol, 500+ to nie dochód Twój a pomoc państwa, nie zapominaj o tym.
i dlatego wszyscy mają udawać, że tego nie ma?
Robert J napisał/a:
Mam wrażenie że antypatie do mnie przerzucasz na NSZZ Solidarność 80. Gdzie wypowiedzi dotyczyły składek i odpowiedzi kół.Bas która jak to nowe dziwne konta zamilkła
Nie myl antypatii z dociekliwością. A nowe konto ma prawo założyć każdy i zadawac pytania też ma prawo każdy, nieważne z jakiego konta. Twoje też jest nowe, to co że któreś z kolei...


Nie mam konta oliwietta od 2010 chyba, ani agulka z 2013 ani konta Basia z stycznia :) używam jednego konta, w tym jednego oficjalnie. Skąd wiesz czy Basia, idzieniebo itp to np nie ktoś z S, w kilku postaciach? Dlatego czekam na zamknięcie konta przez Bartosza.
 
     
basia1969 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2017-01-26, 13:42   

Robert J napisał/a:
Larrikol napisał/a:
DarkSide napisał/a:
Larrikol, 500+ to nie dochód Twój a pomoc państwa, nie zapominaj o tym.
i dlatego wszyscy mają udawać, że tego nie ma?
Robert J napisał/a:
Mam wrażenie że antypatie do mnie przerzucasz na NSZZ Solidarność 80. Gdzie wypowiedzi dotyczyły składek i odpowiedzi kół.Bas która jak to nowe dziwne konta zamilkła
Nie myl antypatii z dociekliwością. A nowe konto ma prawo założyć każdy i zadawac pytania też ma prawo każdy, nieważne z jakiego konta. Twoje też jest nowe, to co że któreś z kolei...


Nie mam konta oliwietta od 2010 chyba, ani agulka z 2013 ani konta Basia z stycznia :) używam jednego konta, w tym jednego oficjalnie. Skąd wiesz czy Basia, idzieniebo itp to np nie ktoś z S, w kilku postaciach? Dlatego czekam na zamknięcie konta przez Bartosza.



HAHAHAHA:) Baju baj, hahaha.... Basia to Basia i juz. A ty Robert , to każdy wie że jeszcze Robetty, qwerty, i co tam jeszcsze ...
  Ocena JMP: 4/10
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-26, 14:21   

a tu widzę dyskusja zamiast o zz ,co jest niewygodne dla pewnej grupy,zostaje spychana dla pominięcia tematu znów prywatnie.Tu jakoś Larikol nie ma problemu z aluzjiami do prywatnej osoby,ot taka stronniczość w określoną stronę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo