Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak bonów
Autor Wiadomość
@markoz

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 133
Wysłany: 2016-09-12, 10:46   Brak bonów

Witam moja żona pracuje od 3lat w tej cudownej firmie nie dostała bonów na kartę ponieważ jej wspaniała kierowniczka nie dopełniła swoich obowiązków i nie dała jej formularza do świadczeń socjalnych i moim pytaniem jest to czy jest możliwość odkręcić to by je dostała bo nie oszukujemy się to220zl jej pieniędzy na które zasłużyła i czy kierownik może być bezkarny
  Ocena JMP: 1/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 10:48   

Telefon do kadr, ale kiedyś była taka sytuacja na sklepie którym pracowałem i nie dało rady tego odkręcić.
  Ocena JMP: 6/10
     
@markoz

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 133
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 10:56   

Skiter1991 napisał/a:
Telefon do kadr, ale kiedyś była taka sytuacja na sklepie którym pracowałem i nie dało rady tego odkręcić.

Czyli kierownik może czuć się bezkarny
  Ocena JMP: 1/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 11:04   

Oczywiście nie bronię tutaj ks, ale świadomość pracowników powinna być jednak większa.
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 11:08   

markoz, niestety ale tak to wygląda , jedyne co Ci mogę poradzić to niech żona jednak wypełni oświadczenie bo nie dostanie też kolejnych świadczeń które być może będą pod koniec roku
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~Lwica 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 10 Mar 2016
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 12:08   

Kierownicy mają na głowie milion spraw i przynajmniej 10 kasjerow o których sprawy powinni się zatroszczyć, ale osoba, która pracuje 3 rok to już chyba powinna wiedzieć co , jak i gdzie...zapewne doumenty leżały w wyznaczonym miejscu w biurze, a co się z nimi stało któż to wie...
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 13:20   

Skiter1991, wychodzi na to ze pracownik byl swiadomy bo wypelnil druk a nie nalezy do jego obowiazkow sprawdzanie czy ks wypelnil swoj obowiazek i wyslal druk bo nalezalo to do obowiazkow kierownika!
Swoja droga u nas sprawdzano kilkarotnie czy napewno wszystkim wyslano :regulamin:
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 13:32   Re: Brak bonów

markoz napisał/a:
Witam moja żona pracuje od 3lat w tej cudownej firmie nie dostała bonów na kartę ponieważ jej wspaniała kierowniczka nie dopełniła swoich obowiązków i nie dała jej formularza do świadczeń socjalnych i moim pytaniem jest to czy jest możliwość odkręcić to by je dostała bo nie oszukujemy się to220zl jej pieniędzy na które zasłużyła i czy kierownik może być bezkarny


Olka jednak nie wypełniła bo nie dostała formularza.
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 14:06   

Źle przeczytalam :#) !Przepraszam!Czyli wina pracownika bo bylo w raporcie zeby wypelnic o dochodach i ze to jest najwazniejsze kryterium!Sama niby bylam pewna ze wypelnilam ale i tak pytalam czy napewno!
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 14:22   

Wina nie zawsze leży po jednej stronie, otacza nas coraz więcej techniki- dla własnego dobra trzeba się orientować. ;)
 
     
@anka1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 230
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 15:10   

Wina winą, ale weźcie pod uwagę, dłuższą nieobecność pracownika.... Nikt go nie informuje, po powrocie do pracy, nikt już nie pamięta, że takie coś było.... Hym... czyja WINA???
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 15:27   

o ile dobrze pamiętam przed ostateczną datą składania oświadczeń była informacja w raporcie żeby sprawdzić czy wszyscy pracownicy takowe złożyli , teraz już za późno , stało się , czyja wina ? pracownika ? tak trzeba dbać o siebie i pilnować swoich praw i znać swoje obowiązki . Kierownika ? tak bo to on się zajmuje tym całym papierkowym bajzlem . Wina tak jak pisze Hell, jest po obu stronach .
Miejmy nadzieję że teraz jak już te wszystkie zmiany w firmie ruszą na całego to kierownik będzie kierownikiem i będzie miał czas dla swoich pracowników i będzie pamiętał o tak istotnych sprawach :)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
kokoszanel 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2011
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-13, 15:04   

Czy jest ktoś w takiej sytuacji jak ja? Nie dostałam bona bo toczy się postępowanie w celu wyjasnienia prawdziwości podanych danych w oświadczeniu o dochodach. zaznaczyłam poniżej 1000 zł. a u mnie w rodzinie przypada ok 400 zł na osobę. bo mam tylko 1000 z 500+ i 600 zł rodzinnego z wychowawczym. I twierdza pewnie ze zamało. Maż na bezrobociu. Niestety za taką kwotę trzeba żyć. papiery wysyłałam na początku sierpnia i zero odezwu do tej pory. i przez to nie dostałam bonów
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-13, 15:16   

kokoszanel, jest sporo takich osób i dlatego to tyle trwa , w tym miesiącu zbiera się komisja która weryfikuje oświadczenia . Skoro przesłałaś wszystkie wymagane dokumenty i one potwierdzają Twoją sytuację to czekaj spokojnie , będzie przelew na kartę :)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
lucus0

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-13, 21:23   

W moim przypadku złożyłam próg dochodowy w tym roku dwa razy i dwa razy nie przyznano bonu. Owszem moja wina jest taka iż zaufałam i nie sprawdziłam.Najlepsze jest to iz dalej stwierdza się źe dochod byl zeskanowany. Nic dodac i nic ujac.Teraz będę za każdym razem dzwonić do kadr i sprawdzać. Tylko po co składać do sklepu jak nie ma komu zeskanować i skan nie dochodzi? Przykre. Powinna być druga droga awaryjna składania takiego ważnego dokumentu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo