Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zaadresować list motywacyjny? Czy jest w ogóle potrzebny
Autor Wiadomość
Piterixos 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 1
  Wysłany: 2016-09-02, 15:30   Jak zaadresować list motywacyjny? Czy jest w ogóle potrzebny

Witam,
moja lokalna biedronka poszukuje kasjera, problem w tym, że treść ogłoszenia ogranicza się do "proszę przynieść CV do kierownika". Nie mam doświadczenia w tym zawodzie, wykształcenie jedynie średnie więc uważam, że samo CV by marnie wyglądało i wypada napisać list motywacyjny. Problem w tym, że nie wiem jak go zaadresować, nie znam imienia i nazwiska, ani nawet płci kierownika tej biedronki, nigdzie tych informacji nie mogę znaleźć.

Pytanie więc: Jak zaadresować? Dział kadr czy czy coś w ten deseń? A może lepiej iść do sklepu i się zapytać o te dane najpierw (nie wiem czemu, ale to mi się wydaje trochę dziwną opcją) ?

I co ważniejsze, czy w ogóle jest taka potrzeba? Czytałem post pewnej osoby, która opisała, że porozmawiała chwilę z kierownikiem i została zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Każdy chętny jest tak od razu zapraszany i wtedy dokonuje się wstępna ewaluacja, czy jednak list motywacyjny jest w tym pomocny?

I jeszcze jedno pytanie, jakie dokumenty, czy zaświadczenia są potrzebne na to stanowisko? Czy np. muszę mieć od razu książeczkę sanepidowską, czy może płaci za nią pracodawca?

Będę wdzięczny za informacje.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-02, 15:42   

List moty. jest zawsze mile widziany bo to świadczy o człowieku i o tym że potrafi coś napisać w życiu. Jak najbardziej list jest preferowany ale nie musi go być. Nie musisz go adresować w żaden sposób albo możesz dać adres głównej siedziby biedronki znajdziesz go na stronie JMP. Jak dla mnie napisanie LM to ogromny plus więc jak możesz napisz go :)
Nie nie musisz mieć książki sanepidowskiej, pracodawca ci ją zasponsoruje tylko to trwa czasem nawet 3tyg a bez tego cie nie przyjmą. Wydatek na KS to chyba coś ok 100zl więc to nie sa jakieś straszne sumy a w życiu się może taka książeczka przydać.
Dokumenty to świadectwa pracy, ukończone szkoły, wstępne badania, konto bankowe i to chyba wsio :)
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-02, 17:53   

Wystarczy że CV będzie napisane schludne to już masz tą robotę, ponieważ biedronka potrzebuje ludzi jak ryba wody :)
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo