Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Likwidacja konta .Podziękowania
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-16, 18:08   Likwidacja konta .Podziękowania

W związku z ostatnimi sytuacjami, a także w związku z faktem rozbieżności między jednym z moderatorów i mną zwracam się oficjalnie do Bartosza o usunięcie mojego konta z portalu nasza-biedronka. Jednocześnie przypominam że jedynym oficjalnym kontem reprezentującym NSZZ "Solidarność" jest konto " zz-biedronka Piotr A. "
W moim przypadku była to tylko funkcja moderatora działu wiadomości ZZ.
Wszelkie moje wypowiedzi mają charakter prywatny , i są wypowiadane z punktu widzenia członka związku , natomiast nie stanowią oficjalnego stanowiska organizacji.
Decyzja o likwidacji jest efektem rozmów prywatnych pomiędzy mną a jednym z moderatorów ,w związku z powyższym dalsze funkcjonowanie na niezależnym forum publicznym uważam za zakończone.

Jednocześnie chciałem podziękować wszystkim użytkownikom z którymi miałem okazję przez ostatnie dwa lata wymieniać poglądy.Na koniec chciałem wspomnieć ,że powyższe konto założyłem przed wstąpieniem do organizacji, jako jeden z wielu pracowników biedronki.
W celu uniknięcia dyskusji na temat podjętej decyzji temat zamykam.
2014/11/17
W związku z emocjonalnym podjęciem decyzji , myślę że rozwiązaniem jest zdjęcie przez Bartosza funkcji moderatora z mojego nicku (w ramach mojej skruchy jak i odcięcia od nadużywania władzy jako moderator) Chciałbym nadal przypomnieć że to co pisze jest moja wypowiedzią z punktu widzenia pracownika ,jak i związkowca, ale nie jest to OFICJALNYM GŁOSEM ORGANIZACJI
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo