Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SZANUJE.EU A MOŻE.......

CZY UWAŻASZ ŻE NASZE ZASADY SZACUNKU
zmieniły atmosferę w pracy
2%
[ 3 ]
nic nie zmieniły
33%
[ 48 ]
są potrzebne i wnoszą zmiany
2%
[ 3 ]
są pustym zapisem , który udaje że coś zmienia
61%
[ 88 ]
Głosowań: 94
Wszystkich Głosów: 142

Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-22, 13:30   SZANUJE.EU A MOŻE.......

Hm patrząc na stronę szanuje.eu i obserwując ile głosów mają dyrektorzy dc, kierownicy okręgu oraz rejonu , oraz biorąc pod uwagę ile osób wzięło udział i ilu zostało nominowanych proponuję utworzenie przez JMP S.A. STRONY:

NIE SZANUJĘ .EU

GDYŻ WIĘCEJ MAMY PRZYKŁADÓW OSÓB KTÓRZY PO PODPISANIU NASZYCH ZASAD SZACUNKU , ZUPEŁNIE O NICH ZAPOMNIELI. NIESTETY Z POSIADANYCH INFORMACJI I ZŁOŻONYCH DO NAS OŚWIADCZEŃ PRACOWNIKÓW NAJCZĘSTSZĄ GRUPĄ KTÓRĄ MOŻNA BYŁOBY NOMINOWAĆ W NASZEJ WERSJI ZABAWY SĄ KIEROWNICY OKRĘGU I REJONU ,A TAKŻE ZDARZAJĄ SIĘ TEŻ KIEROWNICY SKLEPÓW. BĘDĄC W CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM W KOSTRZYNIE RZUCIŁA MI SIĘ W OCZY PODPISANA TABLICA PRZY WEJŚCIU NA KTÓREJ ZNAJDUJĄ SIĘ NASZE ZASADY SZACUNKU PODPISANE PRZEZ DYREKTORA OPERACYJNEGO , KIEROWNIKÓW OKRĘGU I REJONU. WIADOMO JAK TO BYWA Z PAPIEREM PRZYJMIE WSZYSTKO. MAM WRAŻENIE ŻE Z TĄ TABLICĄ JEST JAK Z ANKIETĄ (DOBROWOLNĄ I ANONIMOWĄ) ODNOŚNIE FUNDUSZU SOCJALNEGO , PODPISALI BO BYŁ NACISK I NAKAZ.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-22, 14:04   

Są pustym zapisem a uważam tak ponieważ niechcący byłam świadkiem rozmowy kr z naszymi zks i nie było w niej ani trochę szacunku :bu:
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-22, 14:11   

NIE SZANUJE .EU ... gdyby to wypaliło to zgłoszę moją KR.
  Ocena JMP: 8/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-22, 15:56   

paradoksalnie po naszej wizycie w mieście K (nie Kraków ;) ) dział kontrolingu zgrał rozmowę naszą i pracowników odnośnie relacji pracowniczych .Była to rozmowa na sali sprzedaży i w ramach przysługujących pracownikom przerw w pracy .Czekamy na wyciąganie konsekwencji wobec pracowników , bo w moim odczuciu grozi to już prokuratorem gdyż narusza się:
Międzynarodową Konwencję Praw Człowieka
- Konstytucję IV R.P.
Ustawę o związkach zawodowych
-Ustawę o prawie do zrzeszania się
- kodeks pracy
-zalecenia Międzynarodowej Organizacji Pracy (MOP)


Rozmowa dotyczyła naruszania zasad etycznych przez kierownika rejonu a także kierownika okręgu

[ Dodano: 2014-08-22, 16:02 ]
po za tym docierają do nas informacje o poleceniach telefonicznych kierowników rejonu DOTYCZĄCYCH ZAKAZU ROZMOWY ZE ZWIĄZKAMI ZAWODOWYMI I O ZWIĄZKACH ZAWODOWYCH? NADAL PYTAM JAKIM PRAWEM MOŻNA ZABRONIĆ KOMUKOLWIEK ROZMOWY PRACOWNIKÓW Z PRZEDSTAWICIELAMI ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH?
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-22, 16:18   

Tak dzwonią jakiś czas temu moja też nam zakazała. Robertty jak dział kontrolingu zgrał wasze rozmowy? Zgrali monitoring? Nie pisz mi tylko że nasze kamery na sklepie nagrywają dźwięk...
  Ocena JMP: 8/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-22, 17:35   

w umowach mamy zapis:
i inne formy zapisu......
zastanawiające są sytuacje w których kierownicy sklepu którzy głośno w zamknięty biurze wypowiadają ostrą krytykę wobec kierowników okręgu nagle na drugi dzień mają wizytę zainteresowanego , który słowo w słowo powtarza co kierownik powiedział na jego temat.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-22, 17:38   

Kurcze a Ja takim mięsem rzucam i w biurze i na magazynie... i na Kr i Ko a czasami na wszystkich "na górze" jak ponosi. Oj to uszy podsłuchującym więdną... Od dziś bedę się hamować. Nie spodziewała bym się takiego szpiegostwa.
  Ocena JMP: 8/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-22, 23:16   

ponadto zakładano swego czasu kamery w atrapach czujek od alarmu i to w pomieszczeniu socjalnym ,akurat u mnie było to w kuchni...dobrze ,że sobie przypomniałem ,złożę skargę do PIP :em29: :boks:

[ Dodano: 2014-08-22, 23:20 ]
odnośnie "NASZYCH ZASAD SZACUNKU" niestety wielu tym którzy podpisali należałoby je wpoić na szkoleniach ,najlepiej powtarzanych co miesiąc. Sam podpis nie wystarcza.
Szacunku to my mamy pełne segregatory.... zaczynają się od słowa "oświadczenie" a kończą wskazaniem winnych stosowania mobbingu ,dyskryminacji i zasad etycznych...
Według przedstawicieli zarządu to margines i patologia , my widzimy że niestety to standard i powielany schemat
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-23, 01:18   

Od teraz zaczynam wychwalać w biurze wszystkich moich przełożonych :rotfl:

Co do szacunku to jedna z moich kasjerek miała szkolenie na wózek z panem od BHP który miał umieszczoną swoją facjatę na jednym z tych plakatów. Opowiadała mi jak zaczął się denerwować jak niektórzy niezgrabnie jeździli, a jak jedna się zablokowała między paletami to zaczął rzucać przekleństwami i powiedział, że do tego nie potrzeba talentu tylko sprawny mózg. Szacunek do ludzi nie ma co :em29:
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-23, 21:11   

czesc kamer napewno mam mikrofony bo sam parokrotnie widzialem filmy z biedronkowego monitoringu z dzwiekiem
  Ocena JMP: 2/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-23, 21:13   

upsss nie będę się więcej nabijać z kr :D
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-23, 21:19   

tego czy kr ma do tego dostep to pewny nie jestem ale z ko bym sie nie nabijał :P :D
  Ocena JMP: 2/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-23, 21:24   

:ops:
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-24, 05:22   

marta1, mamy pozamiatane ;) Bedziemy dobierać słowa :)
  Ocena JMP: 8/10
     
jolanta polak 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Sie 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-24, 11:20   

mam pytania pisze tu ktos z biedronki w niepołomicach :)

[ Dodano: 2014-08-24, 11:20 ]
chciała bym z kims pogadać z sklepu przy płaszowwskiej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo