Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Awanse za romanse
Autor Wiadomość
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 01:19   

Tak czytam to forum i coraz bardziej uświadamiam sobie ,że w niektórych kwestiach mogą wypowiadać się nieliczni no cóż... i wszystko schodzi na złą drogę chyba nie taki był zamysł zakładania tego forum .... Miało być wymiana spostrzeżeń ,pomoc i t d , a jest wylewanie pomyj podszywanie się pod kilkoma nickami obrzucanie się błotem , szkoda czasu na takie dialogi nie wnoszące nic .... .^.
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 10:47   

starlet napisał/a:
jak zauważyłaś Larrikol słowo udowodnij jest jak najbardziej na poziomie gówniarskiego zachowania , a dlaczego?? więc ci odpowiem. Od tego jest sąd o czym zapewne się przekonacie a nie forum na którym zamykacie oczka i cieszycie się z idioctw a co do faktów niech są one wygodne lub nie i tak są faktami więc ich forma jest bez znaczenia. Jak sądzisz że będę się uzewnętrzniała na tym forum aby się Uwiarygodnić to chyba ci sie lekko tory pomyliły te prowadzą cię na bocznicę. o faktach podyskutujemy na troszkę innym forum i troszkę w innych warunkach. życzę powodzenia i proszę wziąć pod uwagę fakt ze nie wszyscy wypadli kozie z pod ogona i można ich wziąć tanimi gadkami ze stanowiska administrator -- moderator. życzę wam powodzenia i do zobaczenia. proszę się więcej nie wysilać z odpisywaniem bo czas ugody minął.

Stanowczo sprzeciwiam się insynuacjom,jakoby spod mojego ogona wypadało cokolwiek innego niż bobki.Powyższą wypowiedzią czuję się głęboko urażona. Użytkownik SKARLET w sposób bezceremonialny i publiczny wkroczyła w intymną sferę mojego życia,jaką jest wydalanie.Pozostawiło to trwały i destrukcyjny ślad na mojej psychice.W związku z powyższym podjęłam decyzję o wstąpieniu na drogę sądową z powództwa cywilnego o naruszenie dóbr osobistych.
Z poważaniem
KOZA
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-12, 11:46   

Muminka, w wielu innych tematach sa opisane problemy z KR, KS czy nawet innymi kasjerami. Autor tego wątku raczej nie chciał nikogo obrażać, tylko chciał się podzielić sytuacją na swoim sklepie, może trochę się pożalić. Popełnił błąd tylko wtedy, gdy zaczął bawić się w kolejne konta, udając kolejne osoby. W firmie jest dużo problemów w relacjach międzyludzkich, piszecie o tym pewnie w 80% wątków na tym forum. Jeżeli ktoś o tym powie, to nie znaczy, że od razy wylewa pomyje, szkaluje i obraża.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 13:49   

To może zamknijmy temat co by w przyszłości listę oskarżonych zawęzić i przewód sądowy skrócić. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Gaderypoluki 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 1
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 18:18   

starlet zarejestrowałem się by ostrzec ciebie przed kontrolą związku z zaistniałą sytuacją.

jmp.
  Ocena JMP: 10/10
     
edka.s1 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 18:58   

Bartosz napisał/a:
Cytat:
Witam Napiszę najkrócej jak można. W związku brakiem reakcji na nękanie mnie przez osobę na forum publicznym, szkalowanie mojej osoby ubliżanie mojej osobie , skierowałam sprawę do prokuratury, celem wyciągnięcia sankcji karno-prawnych w stosunku do Administratorów i moderatorów w związku z brakiem jakiejkolwiek reakcji, a wręcz przeciwnie podkręcaniem owej osoby aby dalej szkalowała mnie publicznie i operowała wyzwiskami pod moim adresem!! Na prośbę prokuratury informuje, ze możemy sprawę załatwić na stopie polubownej czyli pociągnięciu do odpowiedzialności karnej, jedynie osobę która narusza moją prywatną nietykalność , czyli --- w ciągu 24 godzin otrzymam od was dane osoby włącznie z adresem IP jak i adresem mailowym użytym przy rejestracji jak i pozostałych nicków które jak to określacie pochodzą od jednej osoby. Są to nicki 123456 , marysia48 , januszek73 , figofago , rafirafi , choryzajac , edka.s1 . Jeżeli w ciągu 24 godzin począwszy od chwili wysłania nie dostanę jasnej odpowiedzi od zarządu tej strony informuje że zgodnie z artykułem 190a prawa karnego paragraf 1,2,3,4, z pod punktami , zostaniecie pociągnięci do do odpowiedzialności karnej za którą grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 10 lat. Wiec proszę przemysleć sobie czy warto nadstawiać karku za czyjąś głupotę , i czy warto zamknąć sobie drzwi do prowadzenia , administrowania i moderowania stron na forach publicznych. Tą samą wiadomość dostaną wszyscy moderatorzy tej strony. Czekam na odpowiedź. W przypadku jej braku spotkamy się w mniej przyjaznych okolicznościach na sali sądowej, co nie wróży wam nic dobrego o czym zapewne macie świadomość , zakładając portal publiczny.. do usłyszenia lub zobaczenia.



Osoba, która wysłała mi powyższą wiadomość prywatną mija się dalekim łukiem z prawdą, gdyż reakcja ze strony administracji wystąpiła w postaci wykrycia multikonta i poinformowaniem o tym fakcie użytkowników, co de facto negatywnie wpłynęło na ocenę prawdziwości opisywanych historii. Nie ma również mowy o tym by ktokolwiek z administracji zachęcał do naruszania dóbr osobistych("szkalowania") zainteresowanej osoby. Co więcej, nie padły nawet dane osobowe, które są podstawą do powiązania osoby fizycznej z omawianą w temacie.
W moim mniemaniu traktuję tą wiadomość jako próbę zastraszenia sankcjami karno-prawnymi i wyłudzeniem prywatnych danych użytkownika/ów i właśnie dlatego publikuję tą wiadomość na forum publicznym.

Przypominam po raz kolejny, że raz na jakiś czas dane IP wszystkich użytkowników są czyszczone. Natomiast użytkownik januszek73 prosił mnie o usunięcie konta na forum (wraz z e-mail) i niestety przeczytałem jego wiadomość szybciej niż tą powyżej.




Do mnie ta wiadomość nie dotarła ????

Ale że co ????? mam się już zacząć bać ????
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-12, 19:55   

edka.s1, nie dostałaś, bo wysłana została tylko do moderatorów i administratora :)
 
     
edka.s1 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 20:03   

Larrikol napisał/a:
edka.s1, nie dostałaś, bo wysłana została tylko do moderatorów i administratora :)


Ja muszę mieć na piśmie bo inaczej nie przyjmuje do wiadomości . Czy jest na sali prawnik :/
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-12, 20:07   

Nie bardzo rozumiem co chcesz przyjmować do wiadomości? Pani starlet uważa, że ją głęboko uraziłaś i naruszyłaś jej dobra osobiste, nie pytaj w którym momencie, bo też nie wiem, może po prostu dlatego, że się wypowiedziałaś w temacie :) najlepiej zapytać osobiście :)
 
     
edka.s1 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 20:22   

Larrikol napisał/a:
Nie bardzo rozumiem co chcesz przyjmować do wiadomości? Pani starlet uważa, że ją głęboko uraziłaś i naruszyłaś jej dobra osobiste, nie pytaj w którym momencie, bo też nie wiem, może po prostu dlatego, że się wypowiedziałaś w temacie :) najlepiej zapytać osobiście :)


Czytam i czytam :nie: i nie wiem może mam jakąś ( amnezyję ) Osobowość (starlet) pojawiła się długo po mojej wypowiedzi a z tego co widzę do tej osoby nawet się ni jak nie odniosłam :#) chyba że to osobowość o wielu twarzach :(
:#) :#) hyy tak sobie myślę że im bardziej chcesz pomóc innym tym bardziej szkodzisz sobie .^.
_________________
Człowiek ujawnia swoją osobowość, w sposobie traktowania innych
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-12, 20:35   

Nie martw się :) Nie napisałaś nic niestosownego, w sumie to nawet wpisy były pochlebne, więc tym bardziej sytuacja jest absurdalna :)
 
     
edka.s1 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 21:02   

Larrikol napisał/a:
Nie martw się :) Nie napisałaś nic niestosownego, w sumie to nawet wpisy były pochlebne, więc tym bardziej sytuacja jest absurdalna :)


Przecież ja się z tego śmieję jestem już dużą dziewczynką ;)
_________________
Człowiek ujawnia swoją osobowość, w sposobie traktowania innych
 
     
~chomiczek 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 31
1 UP 2 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 22:22   

starlet napisał/a:
Bardzo zabawne co piszecie A może podasz Bartoszu godzinę usunięcia konta januszka czy może też nie pamiętasz?????????????(..)Więc do zobaczenia bo zapewne będą państwo mieli troszkę duże oczy ze zdziwienia

Dobry wieczór pani Startlet. Z ciekawością przeczytałem Pani brednie i dawno tak się nie uśmiałem. Proszę złożyć pismo do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa w w/w sprawie. Zapewne zostanie odrzucona (o czym pani już od prawnika wie lub udaje, że z prokuraturą rozmawiała). Aby uzyskac czyjeś dane osobowe, prosze wystapić Z POWOZWEM CYWILNYM, o ile na takowy pozew panią stać. W dalszej kolejności sąd przychyli się do pani wniosku i wystąpi do właściciela portalu o przekazanie danych osobowych sprawcy (oczywiście jak wniosek będzie zasadny).

Podsumowując: Zielonego pojęcia pani o pozwach nie ma, w prokuraturze nie była, a wiedzę prawniczą czerpie pani zapewne od "wujaka googelka". I gotów jestem z panią o to się założyć.

Pozdrawiam
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 23:32   

Koza napisał/a:

Stanowczo sprzeciwiam się insynuacjom,jakoby spod mojego ogona wypadało cokolwiek innego niż bobki.Powyższą wypowiedzią czuję się głęboko urażona. Użytkownik SKARLET w sposób bezceremonialny i publiczny wkroczyła w intymną sferę mojego życia,jaką jest wydalanie.Pozostawiło to trwały i destrukcyjny ślad na mojej psychice.W związku z powyższym podjęłam decyzję o wstąpieniu na drogę sądową z powództwa cywilnego o naruszenie dóbr osobistych.
Z poważaniem
KOZA


zanim jeszcze koza odpisala... wlasnie o niej pomyslalem czytajac "wiadomosci" od pani kr ;) )
10/10 dla kozy. temat chyba do zamkniecia ;)
ja od poaczatku traktowalem ten temat jako probe zrobienia komus pod gorke. wszelkie gadki o romansach niezasluzonych awansach itd trzeba na takim forum dzielic przez 4. warto zwracac tez uwage nie tylko co jest napisane ale tez kto pisze. osoba z dwoma postami nieudzielajaca sie nigdzie wczesniej bedaca z nami dzien jest dla mnie zawsze "sredniowiarygodna".
pamietajmy tez - ze ludzie bywaja zazdrosni o sukcesy innych. czesto sa sfrustrowani i bywa tez tak, ze daja upust swoim emocja tutaj. cale szczescie odsetek takich przypadkow jest znikomy i oby to sie nie zmienilo.
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 00:28   

A teraz całkiem poważnie.Bawi mnie ta cała dyskusja.Nie od dziś wiadomo,że protekcja w JMP to podstawa.Ja osobiście (będąc w nagłej zarobkowej potrzebie) rozpoczęłam pracę w Biedronce dzięki protekcji :P Nie pierwsza i nie ostatnia.Na Chrobrym w mieście B.swego czasu pracowało legalne rodzeństwo posiadające "znajomości".A Ruda co na owym Chrobrym siedzi jako KS też nie do ruszenia,bo plecki ma szerokie i z ludźmi robi co chce(dwie komisje o mobbing).O czym tu prawić?Romanse,koligacje,protekcje-to NORMA w chorym biedronkowym świecie.I nie tylko.... >:D
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo