Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Awanse za romanse
Autor Wiadomość
januszek73
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-20, 16:09   Awanse za romanse

Cześć, powiedzcie mi skąd taka niesprawiedliwość? Jest u nas na sklepie zastępca od kilku miesięcy, nagle dostaje awans, niby nikt nic nie wie, ale chłopak sam się chwali na FB i każdemu mówi że dostał awans bo ma romans z rejonową!!! Masakra, dziewczyny jako zastępczynie spinają się na maksa, a zawsze jest źle pomimo że myśleliśmy iż rejonowa jest już urobiona bo nie jedną imprezkę z nami przeżyła, a tu proszę. Takie kwiatki! Jestem z B3073 pomóżcie co zrobić?! Jak walczyć z taką niesprawiedliwością?!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-20, 16:18   

trzeba było zrobic screena z FB i pokazac okręgowemu :) albo rejonowej pokazac i powiedzieć, że też tak chcesz ;)
 
     
januszek73
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-20, 16:19   

Rejonowa widzi na fb co tam wypisuje i nawet mu miło komentuje ;)

[ Dodano: 2014-06-20, 16:20 ]
znaczy się o awansie mówi publicznie i na fb a nie o romansie :) o tym że dostał awans za swoją pracę po godzinach powiedział kilku pracownikom :) aż tak głupi nie jest żeby na fb pisać o ich romansie ;) ale jakaś masakra to jest
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-20, 16:38   

Napisałeś w taki sposób, że wynika z tego, jakby chwalił się własnie tym romansem na FB. A poza tym to Wiesz... serce nie sługa :)
 
     
januszek73
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-20, 16:56   

Jasne, rozumiem to sam żonę poznałem pracując w Biedronce, ale zawsze mi mówiono że nie może być takich związków i zażyłości na jednym sklepie. Jasne serce nie sługa, ale skoro tka już bardzo się kochają to niech dla jasności sytuacji ona zmieni rejon albo niech jego przeniesie poza swoją jurysdykcję, a nie załatwia mu ciepłą posadkę u siebie na rejonie. Szczerze to też tak bym chciał :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-20, 17:03   

Skoro wszyscy wiedza o tej ich zazyłości, sa ciepłe wpisy na facebook'u, to ile to zgłosic sprawę, gdzie trzeba?
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-20, 17:03   

januszek73 a kto Tobie broni romansować skoro to taka prosta droga do awansu? Co to znaczy że rejonowa jest już "urobiona", czyżby wam też obiecywała awanse? Skoro tak się to u Was załatwia to powinieneś się liczyć z niezrozumiałymi zasadami. :rool:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-20, 18:11   

Sam napisał że też tak by chciał więc chyba tak na prawdę tego nie potępia tylko żal mu wiadomo co ściska... hi hi...
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-21, 13:29   

a fajna z niej chociaż babka? :D
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
Andzia2001 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-22, 12:10   

Nie bardzo rozumiem - żalisz się, czy chwalisz?
Podajesz nr sklepu i nie masz obaw , że domyślą się kim jesteś i jakie będą tego ("nieoficjalne" oczywiście) konsekwencje?
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-22, 17:27   romanse

Może chłopak poprostu zazdrości, że tamtemu się poszczęściło a nie jemu... A pozatym ludzie!!! Zamiast p....ć weźcie się w końcu za robotę. Przyjdzcie do pracy zróbcie swoje 8 godzin i idźcie do domu. U nas na sklepie też gadają o wszystkim tylko nie o pracy a ja za nich muszę to nadrabiać czego nie zdążyli zrobić!!!
  Ocena JMP: 10/10
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-23, 12:53   Re: romanse

krzysieq napisał/a:
Może chłopak poprostu zazdrości, że tamtemu się poszczęściło a nie jemu... A pozatym ludzie!!! Zamiast p....ć weźcie się w końcu za robotę. Przyjdzcie do pracy zróbcie swoje 8 godzin i idźcie do domu. U nas na sklepie też gadają o wszystkim tylko nie o pracy a ja za nich muszę to nadrabiać czego nie zdążyli zrobić!!!


Chwalisz się czy żalisz ,że coś za kogoś musisz dokańczać , a może powiesz ile razy ty się z pracą nie wyrobiłeś i to po twojej zmianie trzeba było niedociągnięcia dociągać taka struktura pracy , a tak na marginesie nikt za nikogo nie robi każdy bierze kase za swoją prace a nie za cudzą więc po co się żalić każdy musi pracować ....
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-23, 13:30   Re: romanse

Muminka napisał/a:


Chwalisz się czy żalisz ,że coś za kogoś musisz dokańczać , a może powiesz ile razy ty się z pracą nie wyrobiłeś i to po twojej zmianie trzeba było niedociągnięcia dociągać taka struktura pracy , a tak na marginesie nikt za nikogo nie robi każdy bierze kase za swoją prace a nie za cudzą więc po co się żalić każdy musi pracować ....


Krzysieq ma rację. Nieraz robiąc zakupy na innych biedronach widziałam jak dziewczyny rozmawiały co na obiad wymyśleć? Co musiały dziś robić za poprzednią zmianę itp. I to ma być uzupełnianie się? Powinny zakasać rękawy poprawić co trzeba było i rozmawiać ale o tym jak zrobić szczyty żeby wyglądały jak trzeba, czy poprawić krzywe palety a nie szukać winnego kto wstawiał i donosić kierownikowi. Muminka nie pisz że każdy bierze kase za swoja pracę bo gdyby tak było to nie było by wyróżniania na sklepach na kasjerów których mając na zmianie o nic się nie martwie i takich za którymi trzeba chodzić i wracać 5 razy np. do przebierania warzywniaka czy zbierania kartonów ( z takim samym klikuletnim stażem pracy) i pensje znacznie by się różniły! Kolejny raz czytam jak dublujesz czyjeś słowa... np. Chwalisz się czy żalisz ;/
  Ocena JMP: 8/10
     
~martabiedronka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-23, 14:46   

Jak wiadać na każdej biedronce są osoby, które lepiej pracują i z nimi zmiana leci szybko i wszystko jest zrobione, a są też takie lewusy po których trzeba jeszcze poprawiać i robić drugi raz to samo. Jeden będzie robił "za dwóch" i dostanie taką samą pensje co ten kto odbębni swoje 8 godzin i koniec, po prostu takie mamy realia. Życie.
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-23, 15:41   

martabiedronka napisał/a:
Jak wiadać na każdej biedronce są osoby, które lepiej pracują i z nimi zmiana leci szybko i wszystko jest zrobione, a są też takie lewusy po których trzeba jeszcze poprawiać i robić drugi raz to samo. Jeden będzie robił "za dwóch" i dostanie taką samą pensje co ten kto odbębni swoje 8 godzin i koniec, po prostu takie mamy realia. Życie.



I włąśnie tu trafiłąś w sedno o to mi chodziło. Widać, że ci którym naprawdę zależy na pracy tak aby drugi miał lżej zrozumieją to. Niestety, niektórym tylko się wydaje , że zap... a później gadają, że jest grupa kasjerów która się liże do kierowników. Ja na swoje docenienie na sklepie zarobiłem naprawdę ciężką pracą jak i kilku innych kasjerów.
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo