Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Awanse za romanse
Autor Wiadomość
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-07-09, 22:31   

1234567 napisał/a:
To kiepskiz ciebie admin ze sadzisz ze to jedna osoba pisze.

Nie będę z Tobą dyskutować.


marta1 napisał/a:
no i sprawa się rypła hi hi , dzięki Bartoszowi który czuwa nie będziemy zawracać już sobie głowy człowiekiem o stu twarzach inaczej mówiąc dwulicowym intrygantem :bu:

To zasługa Pani Moderator :P
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-09, 22:33   

Larri czujna jak zawsze :) pozdrawiam :)
 
     
edka.s1 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-09, 22:48   

1234567 napisał/a:
Tak to dlaczego wczesniej jak on nie był ten jej kochas kierownikiem nie przyjezdzała i nie pomagała na sklepie tylko akurat teraz jak on tam jest to troche nie wporzadku jak chce pomagac w tych obcasikach to na kazdym sklepie niech zasuwa a nie tylko tam gdzie on jest.


jagodak napisał/a:
figofago napisał/a:
Mam nadzieję, że ironizujesz i nie piszesz poważnie?! Za takie coś audyt BHP wypunktuje każdego!!!!

Sam chyba żartujesz…
Na audycie BHP, audytor obserwuje pracę pracowników w trakcie przeprowadzanego audytu, na kamerze sprawdza tylko czy wózek był sprawdzany w prawidłowy sposób.
Po drugie audyt BHP obejmuje pracowników sklepu i daje obraz czy sklep funkcjonuje zgodnie z polityką BHP.
Nigdy nie byłeś świadkiem sytuacji otwierania nowego sklepu, kiedy jest obsuwa czasowa i np. z całego okręgu przyjeżdżają KR i w garniturach i garsonkach wyjeżdżają calakami albo wykładają towar?
Tak jak ktoś wyżej napisał, rejonowego który w takiej sytuacji pomaga(nawet w garniturze i na obcasach) to przykład godny naśladowania, a nie powód do czepiania się




Bo wtedy była rejonowa gdzie indziej . Boże widzisz i nie grzmisz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :szczena:
 
     
rafirafi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-10, 01:07   

Szkoda czytać ludzie co wy tu wypisujecie. Nie jesteśmy jedną osobą, tylko pracownikami jednego sklepu. A to chyba jest ogromna różnica. Skarga na KR już poszła dawno, z tego co wiem to nawet kilka, ale widać, że w tej firmie chwali się metody stosowane przez KR. Na każdym kroku łamie się prawo, traktuje się ludzi jak śmieci.

[ Dodano: 2014-07-10, 01:16 ]
edla.s1, rejonową byla u nas i na poprzednim sklepie jednocześnie, tam przesiadywała od rana do nocy rozkładając dostawę, a u nas nawet paluszkiem nie dotknęła, a teraz pomaga nowemu kiero u nas na sklepie, żeby się nie skompromitował.
Macie rację, że ta sytuacja się sama rozwiąże, szkoda tylko, że kosztem pracowników.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-10, 08:56   

To bardzo ciekawe, że te wszystkie osoby z jednego sklepu, zarejestrowały sie w podobnym czasie i nawet nicki mają z tego samego schematu (rafirafi, figofago...), a do tego teraz, nagle dziwnie zamilkły te inne osoby udziela się jedna (zaraz pewnie polecą wpisy z każdego konta po kolei:))... Poza tym, nie obwiniaj wszystkich ludzi o to, że u Ciebie na sklepie KR się złapała z pracownikiem, w ogóle jakim waszym kosztem to wszystko sie dzieje? Bo mi sie wydaje, że najgorzej na tym wyjdzie ten chłopak, a nie Ty. Poczytaj trochę forum i zobczysz jak bardzo akceptowane są łamanie prawa i inne metody KR. Faworyzacja jest wszędzie i tak będzie zawsze, a tak naprawdę to jest dla was na plus, że ten chłopak jest u was na sklepie i rejonowa tyle robi na waszym sklepie, a dzieki temu na pewno ma mniej uwag do całego sklepu i pracowników.
 
     
edka.s1 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-10, 21:49   

Larrikol napisał/a:
To bardzo ciekawe, że te wszystkie osoby z jednego sklepu, zarejestrowały sie w podobnym czasie i nawet nicki mają z tego samego schematu (rafirafi, figofago...), a do tego teraz, nagle dziwnie zamilkły te inne osoby udziela się jedna (zaraz pewnie polecą wpisy z każdego konta po kolei:))... Poza tym, nie obwiniaj wszystkich ludzi o to, że u Ciebie na sklepie KR się złapała z pracownikiem, w ogóle jakim waszym kosztem to wszystko sie dzieje? Bo mi sie wydaje, że najgorzej na tym wyjdzie ten chłopak, a nie Ty. Poczytaj trochę forum i zobczysz jak bardzo akceptowane są łamanie prawa i inne metody KR. Faworyzacja jest wszędzie i tak będzie zawsze, a tak naprawdę to jest dla was na plus, że ten chłopak jest u was na sklepie i rejonowa tyle robi na waszym sklepie, a dzieki temu na pewno ma mniej uwag do całego sklepu i pracowników.





Larriko brawo w końcu ktoś pisze z sensem :em29:
A co do was rafirafi, figofago i całej waszej reszty :klotnia: zamiast narzekać weź się do roboty widocznie ani na ks ani na kochanka nie masz zadatków to albo milcz , albo zmień pracę słyszałam że w lidlu szukają chętnych tam dopiero zobaczysz :szczena: co to znaczy faworyzować pracowników ;(
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-07-11, 21:43   

Cytat:
Witam Napiszę najkrócej jak można. W związku brakiem reakcji na nękanie mnie przez osobę na forum publicznym, szkalowanie mojej osoby ubliżanie mojej osobie , skierowałam sprawę do prokuratury, celem wyciągnięcia sankcji karno-prawnych w stosunku do Administratorów i moderatorów w związku z brakiem jakiejkolwiek reakcji, a wręcz przeciwnie podkręcaniem owej osoby aby dalej szkalowała mnie publicznie i operowała wyzwiskami pod moim adresem!! Na prośbę prokuratury informuje, ze możemy sprawę załatwić na stopie polubownej czyli pociągnięciu do odpowiedzialności karnej, jedynie osobę która narusza moją prywatną nietykalność , czyli --- w ciągu 24 godzin otrzymam od was dane osoby włącznie z adresem IP jak i adresem mailowym użytym przy rejestracji jak i pozostałych nicków które jak to określacie pochodzą od jednej osoby. Są to nicki 123456 , marysia48 , januszek73 , figofago , rafirafi , choryzajac , edka.s1 . Jeżeli w ciągu 24 godzin począwszy od chwili wysłania nie dostanę jasnej odpowiedzi od zarządu tej strony informuje że zgodnie z artykułem 190a prawa karnego paragraf 1,2,3,4, z pod punktami , zostaniecie pociągnięci do do odpowiedzialności karnej za którą grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 10 lat. Wiec proszę przemysleć sobie czy warto nadstawiać karku za czyjąś głupotę , i czy warto zamknąć sobie drzwi do prowadzenia , administrowania i moderowania stron na forach publicznych. Tą samą wiadomość dostaną wszyscy moderatorzy tej strony. Czekam na odpowiedź. W przypadku jej braku spotkamy się w mniej przyjaznych okolicznościach na sali sądowej, co nie wróży wam nic dobrego o czym zapewne macie świadomość , zakładając portal publiczny.. do usłyszenia lub zobaczenia.



Osoba, która wysłała mi powyższą wiadomość prywatną mija się dalekim łukiem z prawdą, gdyż reakcja ze strony administracji wystąpiła w postaci wykrycia multikonta i poinformowaniem o tym fakcie użytkowników, co de facto negatywnie wpłynęło na ocenę prawdziwości opisywanych historii. Nie ma również mowy o tym by ktokolwiek z administracji zachęcał do naruszania dóbr osobistych("szkalowania") zainteresowanej osoby. Co więcej, nie padły nawet dane osobowe, które są podstawą do powiązania osoby fizycznej z omawianą w temacie.
W moim mniemaniu traktuję tą wiadomość jako próbę zastraszenia sankcjami karno-prawnymi i wyłudzeniem prywatnych danych użytkownika/ów i właśnie dlatego publikuję tą wiadomość na forum publicznym.

Przypominam po raz kolejny, że raz na jakiś czas dane IP wszystkich użytkowników są czyszczone. Natomiast użytkownik januszek73 prosił mnie o usunięcie konta na forum (wraz z e-mail) i niestety przeczytałem jego wiadomość szybciej niż tą powyżej.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-11, 21:49   

nie widzę podstaw i myślę że jest to próba zastraszenia ... :bu:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-11, 21:51   

My też tak sądzimy, że pewnie chciała postraszyć, żebyz dobyć informacje o osobie, która podała tą informację i może później jakieś konsekwencje wyciagnąć
 
     
starlet 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-11, 22:32   

Bardzo zabawne co piszecie A może podasz Bartoszu godzinę usunięcia konta januszka czy może też nie pamiętasz????????????? a co do zastraszania to w ten sposób bawią cię gówniarze to raz, dwa to postaram się udowodnić że to nie zastraszanie i sami nie wiecie co czytacie i piszecie, a czy nie ma podstaw to będę bardzo uradowana wiedząc że nigdy więcej nie zajmiecie stanowisk typu moderator i administrator zaczekamy do nakazu . A nawiasem mówiąc te co jakiś czas czyszczenie informacji o IP jest minimum od 30 do 90 dni w zależności od serwera o tym też nie wie pan administrator?? czy próbuje wcisnąć mi kolejną pierdołę?? to za daleko zabrnęło na bawienie się w kotka i myszkę więc postaram się uświadomić pana Administratora jak i moderatorów jaki regulamin was obowiązuje i czy są podstawy do sprawy karnej czy też nie. Więc do zobaczenia bo zapewne będą państwo mieli troszkę duże oczy ze zdziwienia
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-11, 22:42   

To może powiedz jakie masz podstawy prawne, strasząc procesami, karami itp? Gdzie zostałas obrażona, szkalowana i zostały naruszone Twoje dobra osobiste? Gdzie została opublikowana nieprawda (nie liczą się niewygodne fakty) i gdzie był brak reakcji na Twoją krzywdę? Ponoć sprawa jest u prokuratora... proszę o nr sprawy. Uwiarygodnij się trochę i udowodnij, że nie zachowujesz się jak, ten wspomniany przez Ciebie, gówniarz.

PS. Faktycznie musi to być bardzo niewygodna sprawa, skoro nawet pani KR (która osobiście wskazała stanowisko KS) pofatygowała się do nas na forum :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-11, 22:54   

temat od początku był niepoważny i tak też chyba większość go potraktowała dla mnie jest już zamknięty i chyba nie ma sensu dalej go ciągnąć bo nic z tego nie wynika.
 
     
starlet 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-11, 22:58   

jak zauważyłaś Larrikol słowo udowodnij jest jak najbardziej na poziomie gówniarskiego zachowania , a dlaczego?? więc ci odpowiem. Od tego jest sąd o czym zapewne się przekonacie a nie forum na którym zamykacie oczka i cieszycie się z idioctw a co do faktów niech są one wygodne lub nie i tak są faktami więc ich forma jest bez znaczenia. Jak sądzisz że będę się uzewnętrzniała na tym forum aby się Uwiarygodnić to chyba ci sie lekko tory pomyliły te prowadzą cię na bocznicę. o faktach podyskutujemy na troszkę innym forum i troszkę w innych warunkach. życzę powodzenia i proszę wziąć pod uwagę fakt ze nie wszyscy wypadli kozie z pod ogona i można ich wziąć tanimi gadkami ze stanowiska administrator -- moderator. życzę wam powodzenia i do zobaczenia. proszę się więcej nie wysilać z odpisywaniem bo czas ugody minął.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-07-11, 23:10   

starlet, od udowadniania jesteś Ty więc nie pleć bzdur. A administrator wie wystarczająco dużo, aby spać spokojnie i czytać z uśmiechem na twarzy Twoje przerażające wypowiedzi.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 00:11   

starlet, Ty chyb nawet nie wiesz co to ugoda i jaki ma wymiar czasowy. To forum jest nie zależne od biedronki to po raz !! Dwa skoro masz coś do tych osób co wskazujesz w wiadomościach na PW to pisz do nich. Fora internetowe mają swoje zasady i swój regulamin. Skoro go zaakceptowałaś/eś to wiesz że nie dostaniesz żadnych info od Nas bo to ochrona danych osobowych.
Cytat:
Ochrona danych osobowych obowiązuje zarówno przedsiębiorców prowadzących działalność stacjonarnie, jak i tych, którzy prowadzą działalność w sieci internetowej. Właściciele serwisów internetowych objęci są surowymi przepisami dotyczącymi konieczności wszechstronnej ochrony danych osobowych użytkowników. Jeśli przedsiębiorca nie wypełni zaleceń GIODO (Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych) naraża się na nałożenie kary, w wysokości maksymalnie do 200 tys. zł.


I wszystko na ten temat... :bu:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo