Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Awanse za romanse
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-06, 19:59   

No super, dziekujemy wam za solidna porcje ploteczek, ale co dalej? Piszecie na forum, podajecie nazwe miejscowości w nadziei, że ktoś zainterweniuje? To zrobić powinien ktoś bardziej zainteresowany tym wszystkim, komu sytuacja przeszkadza i kogo dotyka osobiście. Mnie osobiście takie coś nie dziwi, bo układy sa wszędzie i wcale mnie to nie gorszy w żaden sposób. Jeżeli ktoś na tym układzie cierpi, to niech ten ktoś cos z tym zrobi.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-07, 18:58   

figofago napisał/a:
Mam nadzieję, że ironizujesz i nie piszesz poważnie?! Za takie coś audyt BHP wypunktuje każdego!!!!

Sam chyba żartujesz…
Na audycie BHP, audytor obserwuje pracę pracowników w trakcie przeprowadzanego audytu, na kamerze sprawdza tylko czy wózek był sprawdzany w prawidłowy sposób.
Po drugie audyt BHP obejmuje pracowników sklepu i daje obraz czy sklep funkcjonuje zgodnie z polityką BHP.
Nigdy nie byłeś świadkiem sytuacji otwierania nowego sklepu, kiedy jest obsuwa czasowa i np. z całego okręgu przyjeżdżają KR i w garniturach i garsonkach wyjeżdżają calakami albo wykładają towar?
Tak jak ktoś wyżej napisał, rejonowego który w takiej sytuacji pomaga(nawet w garniturze i na obcasach) to przykład godny naśladowania, a nie powód do czepiania się
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
1234567
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-07, 23:17   

Tak to dlaczego wczesniej jak on nie był ten jej kochas kierownikiem nie przyjezdzała i nie pomagała na sklepie tylko akurat teraz jak on tam jest to troche nie wporzadku jak chce pomagac w tych obcasikach to na kazdym sklepie niech zasuwa a nie tylko tam gdzie on jest.


jagodak napisał/a:
figofago napisał/a:
Mam nadzieję, że ironizujesz i nie piszesz poważnie?! Za takie coś audyt BHP wypunktuje każdego!!!!

Sam chyba żartujesz…
Na audycie BHP, audytor obserwuje pracę pracowników w trakcie przeprowadzanego audytu, na kamerze sprawdza tylko czy wózek był sprawdzany w prawidłowy sposób.
Po drugie audyt BHP obejmuje pracowników sklepu i daje obraz czy sklep funkcjonuje zgodnie z polityką BHP.
Nigdy nie byłeś świadkiem sytuacji otwierania nowego sklepu, kiedy jest obsuwa czasowa i np. z całego okręgu przyjeżdżają KR i w garniturach i garsonkach wyjeżdżają calakami albo wykładają towar?
Tak jak ktoś wyżej napisał, rejonowego który w takiej sytuacji pomaga(nawet w garniturze i na obcasach) to przykład godny naśladowania, a nie powód do czepiania się
 
     
rafirafi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-08, 00:24   

No szkoda bardzo, że odkąd rejonowa jest na naszym sklepie to dopiero pierwszy raz dotknęła czegokolwiek... Wcześniej to tylko palcem pokazywała, a teraz nawet zamówienie robi zamiast swojego podopiecznego. Poprzednia KR to naprawdę byla super. Zrypała za co trzeba było, ale pomagała bardzo dużo. Nie pokazywała paluszkiem, tylko sama się brała i przestawiała co chciała. Nauczyła nas wszystkiego razem z naszą kierowniczką, dzięki czemu nasz sklep wypadał dobrze podczas każdej kontroli. A teraz obecna KR próbuje udowodnić nam wszystkim, że jesteśmy do niczego. Ale my się nie damy. Będziemy walczyć!

[ Dodano: 2014-07-08, 00:33 ]
W ciągu tygodnia na naszym sklepie zrobił się syf, jakiego nie było odkąd nasz sklep istnieje. Przez rok istnienia sklepu nikt z załogi nie rzucił L4, a teraz w ciągu tygodnia zachorowało nagle 5 osób. Zastanawiające. Pracować nie ma komu, ciekawe, ile czasu wytrzyma reszta.
Najważniejsze, że skargi na KR poszły już wyżej.
 
     
choryzajac

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-08, 22:33   

januszek73 napisał/a:
Po części macie racje, trochę się żalę bo mi żal, siebie, żal mi koleżanek, żal załogi na sklepie na który on pójdzie. Chłopak jest przykładem lizusa, pomijając fakt że ma romans z rejonową, może macie racje serce nie sługa tylko rzuca się w oczy, że nagle koleś idzie na fajny sklep gdzie wszystko jest poukładane i dostaje go nie za ciężką pracę tylko dlatego że serce nie sługa. Co z niego z ZKS? Z każdą pierdołą łazi nie do swojej przełożonej KS tylko do KR, że kasjer padnięty po całym dniu miał gorsze 5 minut, że KS mu źle grafik zrobiła, że za długo pracował, że miał za mało ludzi.... masakra... u nas przez niego atmosfera się popsuła totalnie, mało tego na sklepie na który ma iść wiem że popsuje się jeszcze bardziej! Ciekawe co jego kochanka KR zrobi jak nagle z poukładanego sklepu zrobi się ruina? Tylko czy jak tam wszystko padnie ma być mi do śmiechu albo innym mówiąc mieliśmy rację? Bez sensu! Moim zdaniem takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w firmie! A co do pracy to racja, każdy powinien wykonywać ją najlepiej jak potrafi, a jak nie potrafi to pytać o wskazówki co zrobić aby być lepszym pracownikiem. Pracę trzeba szanować i tworzyć zgrany team!






Święta prawda! Sklep upada z dnia na dzien! A nowy Pan kierownik niedlugo sufit glowa rozwali tak ja wysoko nosi. Jezeli ludzi sie nie szanuje to nie bedzie nigdy dobrej atmosfery!Tego sklepu juz jakby nie bylo..Umiejetnosciami napewno awansu nie zdobyl co innego poprzednia kierowniczka!
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-07-09, 17:04   

Trafną wypowiedź do nadmuchanej sprawy przez multikonta napisała Larrikol:
Cytat:
No super, dziekujemy wam za solidna porcje ploteczek, ale co dalej? Piszecie na forum, podajecie nazwe miejscowości w nadziei, że ktoś zainterweniuje? To zrobić powinien ktoś bardziej zainteresowany tym wszystkim, komu sytuacja przeszkadza i kogo dotyka osobiście. Mnie osobiście takie coś nie dziwi, bo układy sa wszędzie i wcale mnie to nie gorszy w żaden sposób. Jeżeli ktoś na tym układzie cierpi, to niech ten ktoś cos z tym zrobi.


123456 + marysia48 + januszek73 + figofago + rafirafi + choryzajac to jedna i ta sama osoba
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-09, 17:12   

hmm a może ten chłopak rzucił "multikonta" i teraz się mści ;)
  Ocena JMP: 8/10
     
rafirafi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-09, 18:59   

O jakie mądrości! No niestety jest tu więcej osób. Jacy z was obrońcy biedry ! Szkoda gadać. Po jaką cholerę wy tu siedzicie jeżeli nic doradzić nie możecie.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-09, 19:17   

Po co siedzimy to nie Twoja sprawa, dobrze zrobisz jak spakujesz swoje zabawki i wrócisz do swojej pisakownicy. Zmarnowałam tylko czas na śledzenie tego tematu. Dziwny człowieku podszywający się pod innych. Nie jest Ci wstyd? Ty nie chcesz żeby ci ktoś pomógł i doradził tylko podał rozwiązanie na tacy lub zrobił to za Ciebie.
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-09, 19:56   

rafirafi człowieku o stu twarzach :D nie rozumiem w czym macie problem, przecież jeżeli jest tak jak mówisz to ów rozwiąże się sam i to w niedalekiej przyszłości. W obecnej sytuacji nie da się długo prowadzić sklepu urodą ani znajomościami nawet przy nieocenionej pomocy pani Kr. Wyniki przemówią same za siebie. Jeżeli nawet szefowa jest lekko nieobiektywna ;) to nie sądzę żeby już jej szef przymykał oko na pogarszającą się sytuację a wtedy skończy się sielanka. Róbcie swoje a sprawa rozwiąże się sama.
Ostatnio zmieniony przez Hell 2014-07-09, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
edka.s1 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-07-09, 19:59   

januszek73 napisał/a:
Rejonowa widzi na fb co tam wypisuje i nawet mu miło komentuje ;)

[ Dodano: 2014-06-20, 16:20 ]
znaczy się o awansie mówi publicznie i na fb a nie o romansie :) o tym że dostał awans za swoją pracę po godzinach powiedział kilku pracownikom :) aż tak głupi nie jest żeby na fb pisać o ich romansie ;) ale jakaś masakra to jest


Wynika z tego zazdrośniku że KR jest też lesbą bo nam też wpisy bardzo miłe robi ;/ żenada

[ Dodano: 2014-07-09, 20:11 ]
jagodak napisał/a:
figofago napisał/a:
Czy przypadkiem Biedronka o której mowa to ta w Załomiu? Niezłe jaja się tam wyrabiają! Wczoraj widzieliśmy rejonową jak na obcasikach jeździła paleciakiem i wykładała towar. Ciekawe co na to przepisy BHP!? Szkoda, że zdjęć nie robiliśmy:(

Taka sytuacja oznacza jedynie, że rejonowa po prostu bardzo chciała pomóc i tyle :-)





To bardzo fajna i pomocna Kobitka znam ja trzy lata były lepsze i gorsze dni ale zawsze jest pomocna pamiętam jak siedziałyśmy na kasie we dwie, na trzeciej nasz KS a rejonowa w kiecce i na szpilkach kartony zbierała bo cały sklep fruwał :em29: nie ukrywam że miałyśmy niemały ubaw :lol: bardzo serdecznie ja pozdrawiam :rool:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-09, 20:16   

rafirafi napisał/a:
O jakie mądrości! No niestety jest tu więcej osób. Jacy z was obrońcy biedry ! Szkoda gadać. Po jaką cholerę wy tu siedzicie jeżeli nic doradzić nie możecie.
Nie odpowiada Ci, że zauważono jak zakładasz kolejne konta i sztucznie nakręcasz rozmowę? Robisz z użytkowników kretynów i jeszcze masz jakieś pretensje? Może ta sytuacja tak naprawdę tylko Ciebie tak irytuje? Doradzono Ci już kilka razy, ale widocznie Ty wcale nie tego oczekujesz. Chcesz, żeby Ciebie pożałowano, wylano trochę pomyj na tą KR razem z Tobą i może masz nadzieję, że znajdzie się ktoś odważniejszy od Ciebie i zajmie się tą sprawą na serio. Żalisz się tu już prawie miesiąc i dalej nic nie zrobiłeś... więc może Ciebie zapytajmy, po jaką cholerę to robisz człowieczku?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-09, 20:27   

no i sprawa się rypła hi hi , dzięki Bartoszowi który czuwa nie będziemy zawracać już sobie głowy człowiekiem o stu twarzach inaczej mówiąc dwulicowym intrygantem :bu:
 
     
edka.s1 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-07-09, 21:31   

marta1 napisał/a:
no i sprawa się rypła hi hi , dzięki Bartoszowi który czuwa nie będziemy zawracać już sobie głowy człowiekiem o stu twarzach inaczej mówiąc dwulicowym intrygantem :bu:



Jestem za :D niech sie weźmie za robotę a nie sensacji szuka . Może warto poczytać troszkę książek i też byc może będziesz w przyszłości szałowym kochankiem . Ale powiem tylko jedno nie dorastasz do pięt temu nowemu KS >:D
 
     
1234567
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-09, 21:36   

To kiepskiz ciebie admin ze sadzisz ze to jedna osoba pisze.


Bartosz napisał/a:
Trafną wypowiedź do nadmuchanej sprawy przez multikonta napisała Larrikol:
Cytat:
No super, dziekujemy wam za solidna porcje ploteczek, ale co dalej? Piszecie na forum, podajecie nazwe miejscowości w nadziei, że ktoś zainterweniuje? To zrobić powinien ktoś bardziej zainteresowany tym wszystkim, komu sytuacja przeszkadza i kogo dotyka osobiście. Mnie osobiście takie coś nie dziwi, bo układy sa wszędzie i wcale mnie to nie gorszy w żaden sposób. Jeżeli ktoś na tym układzie cierpi, to niech ten ktoś cos z tym zrobi.


123456 + marysia48 + januszek73 + figofago + rafirafi + choryzajac to jedna i ta sama osoba
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo