Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Awanse za romanse
Autor Wiadomość
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-24, 17:11   Re: romanse

Edyta 89 napisał/a:
Muminka napisał/a:


Chwalisz się czy żalisz ,że coś za kogoś musisz dokańczać , a może powiesz ile razy ty się z pracą nie wyrobiłeś i to po twojej zmianie trzeba było niedociągnięcia dociągać taka struktura pracy , a tak na marginesie nikt za nikogo nie robi każdy bierze kase za swoją prace a nie za cudzą więc po co się żalić każdy musi pracować ....


Krzysieq ma rację. Nieraz robiąc zakupy na innych biedronach widziałam jak dziewczyny rozmawiały co na obiad wymyśleć? Co musiały dziś robić za poprzednią zmianę itp. I to ma być uzupełnianie się? Powinny zakasać rękawy poprawić co trzeba było i rozmawiać ale o tym jak zrobić szczyty żeby wyglądały jak trzeba, czy poprawić krzywe palety a nie szukać winnego kto wstawiał i donosić kierownikowi. Muminka nie pisz że każdy bierze kase za swoja pracę bo gdyby tak było to nie było by wyróżniania na sklepach na kasjerów których mając na zmianie o nic się nie martwie i takich za którymi trzeba chodzić i wracać 5 razy np. do przebierania warzywniaka czy zbierania kartonów ( z takim samym klikuletnim stażem pracy) i pensje znacznie by się różniły! Kolejny raz czytam jak dublujesz czyjeś słowa... np. Chwalisz się czy żalisz ;/


Coś chyba Ci na odcisk naciskam bo ciągle krytykujesz moje wypowiedzi gdzie bym nie napisała ty zawsze masz mi coś do powiedzenia z łaski swojej pozwól, że wypowiadam się jak uważam i jak na daną chwilę myślę . A co do kasy ja akurat biorę za swoją pracę :D A jak inni pracują to niech ich oceniają nie ja ich zatrudniałam i nie ja ich będę oceniać każdy pracuje jak potrafi , albo na ile mu kierownicy pozwolą bo nie jednokrotnie widzi się jak sadza się kogoś codziennie na butelce , a później wymaga się od danego pracownika żeby potrafił wszystko niestety siedząc na butelce nie jest wstanie nauczyć się wszystkiego na sklepie ... i tyle w temacie ....
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
januszek73
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-24, 21:23   

Po części macie racje, trochę się żalę bo mi żal, siebie, żal mi koleżanek, żal załogi na sklepie na który on pójdzie. Chłopak jest przykładem lizusa, pomijając fakt że ma romans z rejonową, może macie racje serce nie sługa tylko rzuca się w oczy, że nagle koleś idzie na fajny sklep gdzie wszystko jest poukładane i dostaje go nie za ciężką pracę tylko dlatego że serce nie sługa. Co z niego z ZKS? Z każdą pierdołą łazi nie do swojej przełożonej KS tylko do KR, że kasjer padnięty po całym dniu miał gorsze 5 minut, że KS mu źle grafik zrobiła, że za długo pracował, że miał za mało ludzi.... masakra... u nas przez niego atmosfera się popsuła totalnie, mało tego na sklepie na który ma iść wiem że popsuje się jeszcze bardziej! Ciekawe co jego kochanka KR zrobi jak nagle z poukładanego sklepu zrobi się ruina? Tylko czy jak tam wszystko padnie ma być mi do śmiechu albo innym mówiąc mieliśmy rację? Bez sensu! Moim zdaniem takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w firmie! A co do pracy to racja, każdy powinien wykonywać ją najlepiej jak potrafi, a jak nie potrafi to pytać o wskazówki co zrobić aby być lepszym pracownikiem. Pracę trzeba szanować i tworzyć zgrany team!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-24, 21:41   

Ten chłopak awansował z kasjera na zastępcę, czy z zastępcy na kierownika?
Rozumiem, że to jest irytujące, bo nie raz denerwowało mnie jak ja za coś obrywałam jakimś pouczeniem czy naganą, a koleżanka za to samo nie miała nic, bo np rejonowa to jej koleżanka. Nie jest to fajne i jest bardzo demotywujące. Możemy sobie żartować, że serce nie sługa, że tez sobie poromansuj itd., ale prawda jest taka, że każda jedna osoba czuła by się bardzo pokrzywdzona i niesprawiedliwie traktowana w takiej sytuacji. Można dać awans dzięki takiej relacji, ale trzeba to jakoś umieć rozgraniczyć i z tym się nie obnosić.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-24, 22:14   

a ja na miejscu januszka skakałabym z radości że nie będę musiała już pracować z tym kolesiem nawet postawiłabym mu dobrą wódkę na odchodne z zastrzeżeniem żeby nie wracał :D
 
     
rafirafi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-25, 02:29   

Prawda jest taka, że atmosfera na sklepie, na który ma przyjść ów kochanek rejonowej, już się posypała, pracownicy odchodzą, najprawdopodobniej odejdzie większość załogi, ponieważ jest im bardzo przykro z powodu potraktowania kierowniczki tamtego sklepu (najlepszej z całego rejonu), której rejonowa postanowiła perfidnie się pozbyć, żeby za wszelką cenę awansować swojego kochasia. Zazdrosna jędza, nie potrafiąca pogodzić się z tym, że ktoś może być lepszy od niej, może mieć lepsze pomysły i przykuwać większą uwagę niż ona.
Wszyscy mają nadzieję, że sprawa zostanie rozwiązana inaczej niż zaplanowała to sobie rejonowa. Podobno jest opiekuńczą matką i żoną, więc chyba powinna się zająć swoimi córkami i mężem, a nie kochasiem.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-25, 16:13   

W takim razie nie rozumiem dlaczego życzliwi jeszcze nie rozmawiali z tym mężem, skoro to taki problem :)
 
     
marysia48 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-25, 20:51   

Larrikol -Ty jesteś taka mądra, pomóż gdzie napisać żeby nie zabierali naszej KS
  Ocena JMP: 10/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-25, 21:19   

Obawiam się, że jak już postanowili to amen. Kiedys też mielismy KS, którą nam zabrali, prosiliśmy KR i KO, pisalismy nawet pismo z prośbą, żeby nie zabierali i niestety nic to nie pomogło.
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-25, 21:22   

Chrystus kiedyś powiedział: "Kochajcie się i rozmnażajcie" :D
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
figofago
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-06, 16:55   

Czy przypadkiem Biedronka o której mowa to ta w Załomiu? Niezłe jaja się tam wyrabiają! Wczoraj widzieliśmy rejonową jak na obcasikach jeździła paleciakiem i wykładała towar. Ciekawe co na to przepisy BHP!? Szkoda, że zdjęć nie robiliśmy:(
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-06, 17:24   

figofago napisał/a:
Czy przypadkiem Biedronka o której mowa to ta w Załomiu? Niezłe jaja się tam wyrabiają! Wczoraj widzieliśmy rejonową jak na obcasikach jeździła paleciakiem i wykładała towar. Ciekawe co na to przepisy BHP!? Szkoda, że zdjęć nie robiliśmy:(

Taka sytuacja oznacza jedynie, że rejonowa po prostu bardzo chciała pomóc i tyle :-)
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
figofago
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-06, 17:26   

Mam nadzieję, że ironizujesz i nie piszesz poważnie?! Za takie coś audyt BHP wypunktuje każdego!!!!
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-06, 18:44   

Wielki szacun dla takiej Rejonowej a doszukiwanie się czegoś złego w takim zachowaniu to zwykłe skur... :bu:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
figofago
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-06, 19:12   

Jasne :) niech będzie jestem zwykłym skur.... jakby u mnie na sklepie było coś takiego i wpadała by kontrola to za pewne miałbym po dupie! Poza tym słyszałem co tam się dzieje! Żeby ta rejonowa tak dygała na każdym sklepie jak trzeba pomóc to jeszcze jakoś można by doszukiwać się "wspaniałości" KR, ale człowieku z tego co ludzie mówią KR zrobiła KS swojego kochasia i teraz staje na głowie żeby mu pomóc, koleś jest cienki bolek, a ona teraz stara się uniknąć kompromitacji! Poczytaj ten wątek to zobaczysz co jest grane no chyba, że to Ty jesteś tym jej Kochasiem :) to sorrry od razu rozumiem Twoje oburzenie!! Żal tylko tej świetnej ekipy którą Romeo i Julia rozwalą swoim postępowaniem! Powiem Wam tak, byłem wczoraj i na własne oczy widziałem co się tam dzieje. Podzwoniłem po innych KS i wszyscy mówią to samo;/ więc nie fajnie dzieje się w Naszej Bierdonce! Oby to był odosobniony przypadek i niech ktoś zrobi z tym porządek.
 
     
januszek73
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-06, 19:15   

Tak to o tym sklepie pisałem! U nas jak ten chłopak był ZKS-em to jak KR przyjechała na jego zmianę, a sobie nie radził to też zakasała rękawy i mu pomagała! Widzę, że sytuacja się powtarza, ale co się dziwić. Chłopak nic nie umie, dostał awans za seks a teraz ona nie przyzna się do błędu i będzie nawet za niego wszystko robiła. Chociaż z drugiej strony facet nieźle się ustawił :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo