Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień dziecka w Biedronce
Autor Wiadomość
kiki1411

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 17
Wysłany: 2014-05-30, 23:35   Dzień dziecka w Biedronce

Z roku na rok paczki dla dzieci są coraz gorsze,z czego ma się cieszyć 10 latek?Z piłki biedronki która bardziej podpasowałaby 4-latkowi czy z worka który rzuci w kąt bo będzie wstydziło się go nosić? Zamiast takich bzdetów mogliby dać słodycze,przynajmniej miałoby dziecko czym się podzielić ze starszym rodzeństwem.Poza tym według prawa dzieckiem jest się do 18 roku życia a nie do 12.Skoro paczki na święta przysługują dzieciom do 16 roku życia to dlaczego na dzień dziecka już nie? Czy Trzynastolatek czy czternastolatek nie jest jeszcze dzieckiem? Może niektóre nastolatki myślą o sobie że już nie są ale mimo wszystko byłby to miły gest dla tych dzieci.
Ostatnio zmieniony przez Bartosz 2015-09-11, 14:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
bobek1986 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-05-31, 09:24   Re: Dzień dziecka 2014

kiki1411 napisał/a:
Z roku na rok paczki dla dzieci są coraz gorsze,z czego ma się cieszyć 10 latek?Z piłki biedronki która bardziej podpasowałaby 4-latkowi czy z worka który rzuci w kąt bo będzie wstydziło się go nosić? Zamiast takich bzdetów mogliby dać słodycze,przynajmniej miałoby dziecko czym się podzielić ze starszym rodzeństwem.Poza tym według prawa dzieckiem jest się do 18 roku życia a nie do 12.Skoro paczki na święta przysługują dzieciom do 16 roku życia to dlaczego na dzień dziecka już nie? Czy Trzynastolatek czy czternastolatek nie jest jeszcze dzieckiem? Może niektóre nastolatki myślą o sobie że już nie są ale mimo wszystko byłby to miły gest dla tych dzieci.




Dziewczyno ty sie ciesz ze dostałaś chociaż cos od firmy zadna firma nie robi na dzien dziecka paczek!!! jak sie nie podoba to sie zwolnij i idz do innej pracy to wszystko docenisz. dzien dziecka robi sie malym dzieciom a wiekszym nie zawsze a jezeli chcesz to sama kup cos dziecku i mu daj a nie wymyslasz. 18 latek to dziecko ale 30 latek to juz nie? smieszne poprostu ciesz sie z tego co masz bo zawsze mozesz stracic lub zamienic prace.
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-31, 10:03   

,,jak się nie podoba to się zwolnij''- jak to czytam to nie powiem co mnie strzela
 
     
kiki1411

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 17
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-05-31, 11:01   

Moje dziecko wolałoby nic nie dostać niż dostać worek na kapcie,poza tym jeśli chodzi o paczki świąteczne to bardzo spodobał mi się pomysł z grami planszowymi jakie dzieci dostały bo przynajmniej pomyśleli też o starszych dzieciach a nie tylko o maluszkach. I uważam że na taką pracę jaką wykonujemy mogłoby być coś więcej,może u was w biedronce dzieci w tym dniu mają jeszcze jakiś poczęstunek,festyn i mogą wcielić się w rolę rodziców ale u nas nic takiego nie ma...dzień dla dzieci jak codzień
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-31, 12:46   

A które z was pokrzywdzonych matek Polek i obrończyń praw dziecka zaproponowała w sklepie jak już widzicie że kierownictwo to zlewa i spotkania nie będzie, że przyjdzie z dzieckiem i zajmie się grupą dzieciaków, zaplanuje im jakieś ciekawe zajęcia przez tą godzinę, kupi paczkę ciastek i zrobi herbatę na socjalnym? No ciekawość mnie zżera....I uprzedzając oburzenie tych co uważają że to nie ich obowiązek to odpowiedzcie sobie na pytanie czy ważniejszy jest wykaz obowiązków czy radość waszych dzieci?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-31, 12:51   

kiki1411 napisał/a:
Moje dziecko wolałoby nic nie dostać niż dostać worek na kapcie

Nie widzę problemu nie odbierasz paczki i tyle, ewentualnie odbierasz i w drodze do domu wręczasz jakiemuś zabiedzonemu dziecku czy zostawiasz w Mopsie.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~siwek

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-31, 15:59   

Wstyd do mopsu z taka paczka isc
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-05-31, 17:00   

Ja musiałem coś dokupić bo wstyd było dziecku pokazać >:D
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
magicznaPL

Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-31, 18:48   

dobrze napisane zawsze można ją komuś dać skoro nie jest się zadowolonym
 
     
@jonka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 174
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-31, 19:13   

a niby dlaczego wstyd było pokazać dziecku? no i od kiedy klienci też dostają paczki ? :)
 
     
@Biedronka1013 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 178
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-31, 21:00   

a ja jestem na wychowawczym i się cholernie ciesze że moje dziecko dostanie paczkę jak tu piszecie za marne 13 zł bo mnie nie stac by prywatnie kupić dziecku cos za 13 zł niestety taka prawda więc paczka z biedronki będzie jedyna jaką dostanie moje dziecko a jak komus coś nie pasuje to niech taka paczke odda koleżance która ma więcej dzieci napewno sie ucieszy
 
     
@agusia1612 
Joasia

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 157
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-01, 00:00   

a moje dzieciaki ucieszyły się zwłaszcza z piłki od męża z pracy nigdy nic nie dostały nikogonie obchodzi czy pracownik ma dzieci ,więc chyba nie ma co narzekać.
_________________
Joasia !!!
  Ocena JMP: 6/10
     
@jonka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 174
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-01, 07:27   

przecież nikt nikomu na siłę tych paczek nie wciska :nie:
 
     
@Biedronka1013 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 178
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-01, 09:39   

dokładnie żadna firma nie robi paczek na dzień dziecka ale co nie którym i to się nie podoba że dostana nic by nie dali i też by było źle ludzią się nie dogodzi ja pracuje 8 lat i co roku jestem zawsze zadowolona nigdy nie powiedziałam że paczki były nedzne fakt mam 2 walizki i 3 duze torby i 2 czy 3 plecaki ale przynakmniej miałam w co sie spakowac jak się przeprowadzałam haha córcia ma za to fajne pudła na zabawki i nie tylko dziś po południu idę odebrać paczuszke dla mojej córci
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-01, 10:43   

...a gdyby w tym roku nie było paczek ? ....wtedy to dopiero były by komentarze .... ech.....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo