Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2013-09-10, 19:28
Zapis na kamerze
Autor Wiadomość
kalama7

Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-09-10, 13:50   Zapis na kamerze

Witam, bardzo proszę o pomoc.
Studiuję w Poznaniu i w ostatnim tygodniu sierpnia robiłam zakupy w Biedronce. Po powrocie do domu, a mieszkam w mazowieckim, okazało się, że musiałam w sklepie zostawić okulary ( przeciwsłoneczne) wartość ok. 500 zł , bo służyły mi równieź jako korekcyjne. Próbowałam skontaktować się z Biedronką od razu telefonicznie, ale nie udało mi się. Wczoraj przyjechałam do Poznania i rozmawiałam z kierownikiem sklepu, aby zabezpieczył nagranie z monitoringu. Ale Pani Kierownik stwierdziła, że tego nagrania już nie ma. Bo po 2 tygodniach automatycznie się zgrywa. Co teraz zrobić, nie wiem czy to prawda z tym nagraniem, faktycznie już go nie ma, uwierzyć pani kierownik ? Czy zgłosić na policję prośbę o zabezpieczenie nagrania.
Pomóżcie...
 
     
martaa88

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-10, 14:04   

Tak to prawda. Po dwóch tygodniach zapis się kasuje. Czyli na bieżąco można zawsze zobaczyć 14 dni wstecz. Rozumiem że to duża strata, ale przeciesz nikt Ci ich nie ukradł tylko sama zgubiłaś. Przypuszczam że nawet nie masz pewności czy w biedronce. A na policji co powiesz?? że Biedronka Ci je ukradła :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-10, 14:23   

Są teraz kamery, które obraz utrzymują dłużej, ale niekoniecznie musza tam takie mieć. Przykro nam, że zostawiłaś gdzieś okulary, ale wątpię, żeby to zdarzyło sie tam. Takie rzeczy klienci zazwyczaj oddają dla obsługi sklepu, albo pracownicy sami znajdują i odkładają w oczekiwaniu na właściciela. Przemyśl lepiej dokładniej gdzie jeszcze byłaś i gdzie mogłaś te okulary zostawić.
 
     
kalama7

Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-10, 14:57   

Na pewno zostawiłam w Biedronce, nawet wiem, w którym to mogło być miejscu. Pokazywałam pani kierownik to miejsce, z prośbą o sprawdzenie zapisu. Oczywiście, najpierw dopytałam, czy ktoś ich nie zwrócił, niestety nie. Pani kierownik jednak zapewniła mnie, że tego zapisu już niebędzie, bo minęły 2 tygodnie.
Więc już nie ma szans?????
 
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-10, 16:03   

komuś się spodobały:)) i sobie je zabrał, a jak skapnie się, że są korekcyjne to po prostu wyrzuci do kosza... szara rzeczywistość :rool:
  Ocena JMP: 7/10
     
kalama7

Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-10, 19:17   

Mi nic do śmiechu, bo sporo mnie kosztowały.
I teraz nie wiem, czy pani kierownik ściemniała, że już nie ma tego nagrania i czy iść z tym na policję.
Co sądzicie? Jak to jest z tym zapisem??????
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-10, 19:22   

przecież już dostałaś informacje jakie są możliwości z tymi kamerami, skąd ktoś na forum ma wiedzieć, czy w tamtym sklepie są stare, czy nowe kamery? Tutaj nikt Ci nie pomoże, idź na ta policję, bo żyć nam nie dasz.
 
     
kalama7

Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-10, 19:36   

Tak zrobię, dzięki...:)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-10, 20:12   

Tylko nie miej zbyt wielkich nadziei, bo jeśli zapis jest na 2 tyg., to policja sporzadzi tylko notatke i nic więcej nie uda im się zrobić.
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-10, 20:41   

nie wiem co by miał na celu kierownik sklepu by oszukać cie z czasem zapisu na monitoringu...
skoro powiedział 2 tyg to 2 tyg i powinno być koniec tematu...
myślisz że policja od razu zainterweniuje ?:P pewnie po miesiącu podjadą do biedronki zapytają czy dostępny jest monitoring z "tego i tego" dnia ... kierowniczka powie że nie i na tym zakończą dochodzenie :P
  Ocena JMP: 10/10
     
kalama7

Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-10, 21:29   

Nie wiem czy miał jakiś cel, może nie chciało im się sprawdzać. Ale zdziwiona jestem, że czas zapisu jest tylko na okres 2 tygodni, myślałam, że co najmniej miesiæc....

[ Dodano: 2013-09-11, 07:32 ]
A konkretnie ta Biedronka została otwarta 3 - 4 lata temu, więc mogą tam być stare kamery?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-11, 08:17   

tak, dłuższe zapisy są dopiero od niedawna
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-11, 08:35   

Kalama 7 a na policji co powiesz, że zgubiłaś okulary? Przecież Ci ich nie ukradli. Policja Ci w niczym nie pomoże
 
     
kalama7

Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-11, 08:54   

Nie zgubiłam, tylko zostawiłam i ktoś je sobie przywłaszczył...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-11, 09:00   

Nikt nic nie wie, nic nie widział, nie pamięta, to jak chcesz to rozwiązać? Ja rozumiem, że okulary były drogie i jest Ci szkoda, ale jesli w sklepie nikt nic nie wie i nie maja tam tych okularów, to niestety, ale musisz pogodzić się, że już ich nie odzyskasz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo