Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesienie-trudna sprawa
Autor Wiadomość
piotrek30

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 6
  Wysłany: 2013-07-16, 22:51   Przeniesienie-trudna sprawa

Witam
Chciałbym prosić was o pomoc w rozwiązaniu mojej sprawy, może ktoś przez to przechodził i podpowie mi jak to załatwić.
Napiszę od początku
Pracowałem w jednej z biedronek w moim mieście jako kasjer(3 lata). Kiedy otwierała się biedronka 30km od mojej miejscowości zdecydowałem się przejść do niej z awansem na zks. Myślałem, że będzie troszkę więcej kasy niż w obecnej B, lecz grubo się pomyliłem.W poprzedniej wysokoobrotowej B jako kasjer zarabiałem więcej niż w obecnej jako zks.
Chodzi o to że koszty jakie ponoszę na dojazd to troszkę więcej niż 1/3 mojej pensji.
Jestem w tej chwili w trudnej sytuacji finansowej. Mam rodzinę i tyle długów, ze pewnie mój syn będzie je spłacał.
Rozmawiałem z Rejonowym o przenieszieniu- jego odpowiedź" nie ma takiej opcji, mam obsadzone stanowiska w ....", a szkoli nowych zastępców w moim mieście.Wtedy powiedziałem żeby mnie zdegradował na kasjera i przeniósł, odpowiedx :kierowników się nie degraduje tylko zwalnia".Potem" nie będę miał nikogo na twoje miesce" a 2 lata pracowaliśmy we trójkę(teraz jest nas 4-ka).
I teraz nie wiem czy dystrykta poruszyć, czy zgłosić się do BOP, a może są jakieś inne rozwiązania..
Proszę wypowiedzcie się
Pozdrawiam
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-16, 22:54   

Twój rejonowy to prawdziwa łajza. ;]
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
piotrek30

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-16, 23:27   

Już nie wiem jak z nim rozmawiać. Chyba tylko rękoczyn wchodzi w grę, ale zaraz mnie zwolnią, a chcę pracować w tej firmie
 
     
anet 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-17, 00:31   

porozmawiaj z dystryktem. bylam w podobnej sytuacji i on mi pomogl
_________________
anet
 
     
karolcia23t 

Dołączyła: 19 Paź 2010
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-18, 21:28   

twój rejonowy się myli jest takie coś jak degradacja u mnie na rejonie też kiedyś dziewczynę zdegradowali na jej prośbę chociaż była długo zastępcą, nie było żadnych problemów, lepsze to niż zwolnienie a też zależało jej dalej na pracie w firmie porozmawiaj z dystryktem on ma większe możliwości ma więcej biedronek i wie gdzie potrzeba :)
 
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-19, 21:42   

u nas tez przenosza ale wybranych tych co im nie na reke jak np. ja bo mowie w oczy co mi nie gra a nie pisze anonimów jak to miało już miejsce to mnie przenieśli w sumie na 5 sklepie robie a jak się rejonowej spytałam czemu znowu ja to uslyszalam cytuje"no bo tak a jak mi się nie podoba to mogę się zwolinić i nie żeby ona mi groziła ale jest tyle sklepów wokoło ze jak sobie na następnym nie poradzę to mogę poszukać nowej pracy także niestety jesteśmy tylko pionkami z którymi robia co chcą a związki milcza
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo