Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefony Służbowe
Autor Wiadomość
paint

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 23
Wysłany: 2013-07-01, 01:28   Telefony Służbowe

Czy możecie z telefonów służbowych dodzwonić się do DC? Bo u mnie jest to nie możliwe. Jak mam jakąś sprawę do dc to muszę używać swojego prywatnego telefonu. Jak jest u Was?
 
     
heth

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-01, 08:21   

U nas jest zakaz "samodzielnego" dzwonienia do DC o wszystko trzeba KR-a prosić.
 
     
Ewka Biedronka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Cze 2013
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-01, 08:28   

Słuchajsie Biedroneczki, jestem tu nowa i w ogóle nie wiem gdzie napisac tego mojego posta ale że tu zajrzałąm to już napiszę. Mam taki mały problem i proszę o wasze wypowiedzi. Otóż pracuje w Biedronie od 2 miesiecy. ostatnio miałam tydzień wolnego i kierowniczka w nd wieczoram zadzwoniła do mnie i poinformowała jak pracuję w poniedziałek. wszystko oki fajnie tyle że w zeszłym tyg pracowałam od pon do śr , czw miałąm wolny a w pt oddelegowano mnie do innej biedrony, weekend wolny i teraz moje pytanie brzmi: czy kierownik sklepu powinien poinformować mnie telefonicznie jak pracuje i czy w gle przuchodzę w pon di pracy? czy to leży w moich obowiązkach?dodam że zaniepokoiłam sie i dzwoniłam do KS wczoraj wieczorem lecz nie odbierała. A teraz siedze jak na szpilkach i czekam na jakiś telefon.Miałyście taką sytuację? Proszę o odp
 
     
~Kazik 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-01, 09:30   

Ewka to nie poszlas zobaczyc swojego grafiku na nast tydzien ? Przeciez weekend mialas wolny. U nas jak ktos np ma urlop i chce sprawdzic jak pracuje po urlopie to sam przychodzi i luka na grafik. Kierownik nie dzwoni i nie informuje nikogo.
 
     
Ewka Biedronka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Cze 2013
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-01, 09:52   

No już teraz wiem że mam sama sie dowiadywać bo dzwoniła do mnie kierowniczka i podałą mi numer do sklepu takze jak mam długo wolnr to mam dzwonić . a prędzej nie miałam tego nr pozatym nie mieszkam w miejscy pracy. Dzieki Kazik :) juz teraz wiem że to mój obowiązek .
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-04, 12:56   

Jak poszukasz to numet do każdej z biedronek jest w necie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo